Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Semínka ze Zverimexu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička .... Příspěvek č. 33

Dlabi: a kouril(a)s nekdy čaras z normálních kytek?
Myslím, že kouření čarasu z techa nemuselo být špatný, ale ten stav byl jen na chvilku a dost unavil, nebo ne? Doopravdy si myslím, a už se se o tom zmiňoval, že techo jen jako textilní nebo krmnou rostlinu.
Dost by mě vadilo, kdybych zjistil, že mi moje kytky oprcalo nějaký podělaný techo (bráním se oprcání aji od norm. kytek), který tam někdo byť s "dobrým" leč nesmyslným úmyslem vysadil.
Mějte se good
Zdarec

Old Post 31-07-2001 v 11:18 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 34

No to snad hihi nemyslíš vážně........
tos mě ale nakrk.....(nasral - sorry)
Nechci tě urazit, ale sedni si prosímtě na židly a začni pořádně uvažovat!!!!! Možná pochopíš co jsem tím oipravdu myslel!!!! Teda jen možná!
Takže: pokud si sám někde venku zajistíš vytrhání samců tak aby se ti kytí neopylilo, tak je jasné že to jde udělat i u techa, a nechat tam jen samice. (je to tak těžký pochopit?). Dále - myšlenka rozházení techa tak aby lidi co kradou, si je našly a otrhaly, a to hlavní políčko nechaly na pokoji, mi připadá dobrá (nezkoušel jsem ale zkusím), Jak znám lidi, tak šikovně nastržené Techo ti pitomci orvou - nabažej se - odnesou domu. A když to doma zahulej a nic se nestane, tak se s nějvětší pravděpodobností příště na to vyserou!!!!! (je to tak těžký pochpit?) Dále myšlenka rozházení techa byla myšlena jako určitá myšlenka při problémech s POLICII!!!! (JE TO TAK TĚŽKÉ POCHOPIT????!!!!)
takže snad jsi to už opravdu pochopil.....
Samozřemě je nesmysl jen tak rozahzovat techo po lese, jen pro účel navrácení konopí do lesa ALE JÁ TO MYSLEL JINAK............!!!!!

PS. omluvám se za hrubé výrazy ale sem fakt fest nas..nej

Old Post 23-09-2001 v 11:01 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 35

tak hihi to toho blbce si vyprošuji, myslim že by jsi se měl nad sebou trošku zamyslet a začít trochu přemýšlet!!!!!!!!!
Jo a počti si..... na tom tvým odkazu....Snad ti dojde, kydž tak zvednu nohy aby ti došlo....

PS:Takhle se snad nejdná, pokud má někdo připomínky tak je snad slušně napíše, logicky opodstatní - či podloží.
A né že někdo nepromyšleně napíše o někom že je blbec!!!!! Jenom proto že to nepochopil......

Old Post 23-09-2001 v 11:13 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Obecné Nádhera :)) Příspěvek č. 36

Jedna taková kytička mi roste vedle monitoru.. Je pravda, že se z toho nikdo nezhulí ) Ale jako dekorace je fakt super ) A ještě k tomu to není nezákonný )

Old Post 13-10-2001 v 10:34 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vok
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Cau lidi mam dotaz, jestli ma nekdo zkusenost s pestovanim(outdoor) rostlinek pochazejicich ze semen z ptaciho zobu. Ma to cenu zamorit okoli pul kilem seminek za 50,-kc? Jaka je pak kvalita techto kytek? Predem dik za odpoved.

Old Post 01-03-2002 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 38

Bohužel ti nemůžu dát plnohodnotnou odpověď. Jednou jsem sice měl nutkání tyto semena zasadit a zkusit co z nich vyroste, ale pak jsem to zavrhnul, protože co si budem namlouvat za 50 kč z toho asi žádnej Super Skunk nevyroste . Radši bych ti doporučil sehnat si nějaký osvědčený semínka od kamaráda. I český noname modely dokážou udělat pěknej hukot. Minulej rok se mi poved model, kterej neměl ke skunku nijak daleko-energickej a frčel jsem na něm tři hodiny na plný koule.

Old Post 01-03-2002 v 18:54 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 39

to je technicky konopi.. nema thc... jen po tom boli hlava...

Old Post 01-03-2002 v 19:01 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 40

Taky jsem už o tom slyšel, ale kvalita těchto semínek je velmi nízká a proto je velká pravděpodobnost, že ti toho z toho moc nevyroste. A pak obsah THC v těchto kytkách je příliš nízký než aby ses z toho zkouřil. (I když jedna moje kamarádka tvrdí, že na tom jednou docela frčela)
Prostě je lepší si sehnat nějaký pořádný semena a to pak bude mazec.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 01-03-2002 v 23:54 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 41

No já to nikdy nesázel, ale jeden kámoš před pár rokama tyhle semena zasadil (asi 50). Vyrostlo z toho asi 30kytek. A fakt sračky až na jednu! To byl uplně těžkej výplach mozku (tenhle model pěstuje do dneška!!). Ale to je spíš vyjímka, která potvrzuje pravidlo že ti z toho vyroste technika.

Haman - Flying smokers

Old Post 02-03-2002 v 15:06 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 42

Tyto semínka už Ti asi ani nikdy nevyrostou,protože dříve ti alespoň naklíčili a pak vyrostlo třeba pár kiti.Jenže od jisté doby už není tolerováno ani to ani to údajné 0,3% THC, takže jsou ozářená a vyroste Ti z toho prd...(-:

PSimond a Marthy by z Vás měli radost /"1.Konopná V.O.S.-Třemošná"/

-----Wolf

Old Post 02-03-2002 v 20:49 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaceman_86
Stálý Člen

Karma uživatele spaceman_86 - 100% PěstitelskáKarma uživatele spaceman_86 - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 25 

Chemie _::experience::_ Příspěvek č. 43

jo jo minulej rok sem to zkusil...
asi dve ste kytek z toho kilovyho pytle (taky sem to nasypal vsechno do kyble z toaletakem... -se jim ani nedivim) no ale asi 5 z tech kyti meli fialovy palicky a byli docela v poho...
ale fakt to nestoji za to...!!!
vyser se nato fakt je to humus -odkad si myslis ze to v tom zverimIXu berou? to je jasny ze ne ye yabavenyho hulca od dealerů, atd... (škoda ze to nemaj z NL!!!)
ale hodi se to na to ze to muzes hodit skoro všude a totalne tim zamorit vokolí!! JE TO TECHNICS!!!
je to skoda ale je to tak!

Old Post 22-03-2002 v 16:21 PM
spaceman_86 je offline   Profil uživatele spaceman_86   Find more posts by spaceman_86   Foto galerie člena spaceman_86   Click here to Send spaceman_86 a Private Message   Add spaceman_86 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele spaceman_86! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 44

Zkoušel jsem vloni jen tak pro srandu zasadit technický konopí (odrůdu Beniko) a pak se podívat mikroskopem na pryskyřičné výrony a vyzkoušet hulením jestli to stojí za to a musím říct, že teda kytka vyrostla v 20 litrovým kýblu na terase do výšky asi 3 metry a pak se mi zlomila. Fakt rostla jak blbá. Zkoušel jsem to hulit ale nestálo to za nic.
Předloni jsem ale zasadil semena od ženský co to prý koupila v obchdě a nebylo to špatný. Tak nevím. Myslím, že to Beniko je ale tutovka k ničemu, protože je to speciálně vypěstovaná odrůda (z Polska) pro legální pěstování.

nemo

Old Post 25-03-2002 v 00:00 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Obecné Příspěvek č. 45

Jeto fakt šit,protože jeto krmení pro ptáky a naty sme krátký.Možná stoho vyroste 1 kytka dobrá.Jenže to je na pánu bohu(né žebych věřil,ale když to zasadíš tak ti nezbejvá nic jinýho než se modlit).Já sice nemluvim ze vlastní skušenosti ,ale znám lidi který stim zkušenosti maj.

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 26-03-2002 v 07:15 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misscannabis
Nový Člen

Karma uživatele misscannabis - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 46

Jo tag tyhle shitsky seminka mam doma dotahla to kamoska a byla cela wyplacana z toho ze to bylo tag lewny..........owšem kwalita tomu odpowídá.Sem to zasadila doma a sice to roste ale je to takowy zdegenerowany.třeba na jedny straně lupen o třech listech a na druhy jen o dwouch a tag...........no a wedle sem zasadila seminko po good trawe a to je rozdil!!Takowej fialowej stonek...listy tmawy welky...........proste trawa jak ma bejt.......to bude modílek

Old Post 31-03-2002 v 21:43 PM
misscannabis je offline   Profil uživatele misscannabis   Find more posts by misscannabis   Foto galerie člena misscannabis   Click here to Send misscannabis a Private Message   Add misscannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 47

Zkoušel sem to, když sem ještě neměl přístup k lepším
seeds, měl sem štěstí, protože to nebyli zas tak technický semínka. Byla to nějaká směs a některý kytí mě i zkouřili, klíčivost těch semínek byla tak 60 procent. Ale rozhodně s tím nestrácej čas.

Zippi

Old Post 02-04-2002 v 15:15 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezonance
Stálý Člen

Karma uživatele rezonance - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

ptačí zob Příspěvek č. 48

A co takhle zamořit s tím aspoň okolí a čekat, že pak nebude nikomu divný, když uvidí něco pořádnýho? To je asi blbost, žejo?

Ahoj, Rezonance.

Old Post 03-04-2002 v 20:44 PM
rezonance je offline   Profil uživatele rezonance   Find more posts by rezonance   Foto galerie člena rezonance   Click here to Send rezonance a Private Message   Add rezonance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5233260 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív