Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Semínka ze Zverimexu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Obecné Příspěvek č. 1

Moc by mně zajímal váš názor a ještě líp vaše zkušenosti !

Liprd Hulmminen

Old Post 06-02-2001 v 21:47 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné semínka Příspěvek č. 2

nenaklíčí-jsou asi nějak zbavený života

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 06-02-2001 v 23:57 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Semínka ze Zwerimexu tzv.SEMENEX Příspěvek č. 3

Já jsem minulý ze srandy nechal pár naklíčit a něco hodně málo z toho vyklíčilo dost pomalu ale přeci ale mněl jsem už tu dobu trochu více kytek ze semínek vyzkoušenejch a těm jsem se věnoval více času tak mi ty ze zwerimexu uschly
Ale slyšel jsem že dokonce i četl že to za zkoušku stojí
chce to prý jen více vody při klíčení

Liprd Hulmminen

Old Post 07-02-2001 v 04:59 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farmer
Nový Člen

Karma uživatele farmer - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Nevým jak vám, ale mě vyklíčilo poměrně dost semínek a rostou jako divý.

Old Post 07-02-2001 v 10:02 AM
farmer je offline   Profil uživatele farmer   Find more posts by farmer   Foto galerie člena farmer   Click here to Send farmer a Private Message   Add farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Model? Příspěvek č. 5

a jaký mají efekt ?????????

Liprd Hulmminen

Old Post 07-02-2001 v 18:22 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Jsou ty zverimexoví semínka stejný jako semínka technického konopí co můžeme spatřit na nějakých polích v různých krajích :-) ??

Jeslti ano tak to stojí za prd.Našel jsem jednou pole technickýho konopí,tak jsem si ze srandy uthnul kytku.No usušil jsem to zhulil a ono nic :-))) myslím tím fakt nic vůbec :-) jako seno :-)

Jeslti je to jiný tak bych si to koupil a na jaře bych s tim zamořil okolí :-) na místech kde se nestarám jealti to vyroste ve skvělejch podmínkách...

Old Post 07-02-2001 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Semenex Příspěvek č. 7

Jestli je to stejné jako to technické konopí to opravdu nevím.Ale vím, že je zbytečné trhat technické konopí je to blbost. Uděláš více škody než užitku. Je známo, že tachnické konopí má minimalizované množství THC (myslím 0,3%)

Liprd Hulmminen

Old Post 07-02-2001 v 21:15 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 8

já jsem to rozsíval taky proto abych to konopí aspoň vrátil zpátky do přírody,kdyby to aspoň dorostlo
a jakej to je výrobce?těch živích,díval jsem se do nich a byly dost vyschlý
taky se dají jíst na sladko nebo na slano upražený -tak to mívají na veletrzích různí vystavovatelé

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 07-02-2001 v 23:37 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Semenex Příspěvek č. 9

Je fajn, že se snažíte vracet konopí zpátek do přírody.
Toho si cenim. Moc bych si přál jsetli se někdo najde kdo už z Toho semenexu něco pořádného vypěstoval.

Liprd Hulmminen

Old Post 10-02-2001 v 07:19 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SURBONT
Nový Člen

Karma uživatele SURBONT - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 10

KOnopi do nasich mest!!!
Jesi z toho neco vyroste tak bych to sazel vsude!!!

Old Post 10-02-2001 v 12:19 PM
SURBONT je offline   Profil uživatele SURBONT   Find more posts by SURBONT   Foto galerie člena SURBONT   Click here to Send SURBONT a Private Message   Add SURBONT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SURBONT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forester
Nový Člen

Karma uživatele forester - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 11

Tato semínka mají nízkou klíčivost, což by k velkému množství ani nevadilo.Spíš vadí že rostliny z těchto semen mohou mít nejvíš 0,3 procenta THC a proto jsou nepoužitelná.

Old Post 11-02-2001 v 11:14 AM
forester je offline   Profil uživatele forester   Find more posts by forester   Foto galerie člena forester   Click here to Send forester a Private Message   Add forester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Jistota? Příspěvek č. 12

Taky jsem tohodle názoru, ale kde vbereme tu jistotu to tvrdit!

Liprd Hulmminen

Old Post 12-02-2001 v 18:27 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné zpěvácíí Příspěvek č. 13

určitě taky rozezpíváme hodně ptáčků
taky je to nejbohatší zdroj bílkovin na tak malou velikost

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 15-02-2001 v 00:48 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Ha-ha Příspěvek č. 14

To určitě. Je to prostě báječné at už je to ono nebo ne

Liprd Hulmminen

Old Post 18-02-2001 v 00:50 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Gardener
Nový Člen

Karma uživatele Dr.Gardener - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 7 

Dotaz Příspěvek č. 15

Tak tedy! Obsahují semínka z akvaristiky THC-a kolik?
Jak rotou a jak klíčí?


Prosím odpovězte!

:d

Old Post 24-02-2001 v 11:06 AM
Dr.Gardener je offline   Profil uživatele Dr.Gardener   Find more posts by Dr.Gardener   Foto galerie člena Dr.Gardener   Click here to Send Dr.Gardener a Private Message   Add Dr.Gardener to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 16

Je jasný že ti kytka vyroste a bude mít nějaké to THC v sobě ale nejspíš jen 0,3% což je technické konopí.
Co se týče klíčivostí tak ta není špatná a podle mně záleží jak které semínko, já jsem před dnem dal naklíčit 5 semínek a ještě stále nic a to jsou z důvěřivých zdrojů.

Liprd Hulmminen

Old Post 24-02-2001 v 15:40 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9731230 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív