Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vraťte nám prosím zpět malej chat:(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Byly by jste pro znowu zařazení chatu?
This poll is closed.
Ano 71 88.75%
Ne 9 11.25%
Total: 80 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Vraťte nám prosím zpět malej chat:( Příspěvek č. 1

Drahý Carlosi,Drahá Yennefer
S hlubokou pokorou se na vás obracím,zda by jste zvážily znovu zařazení panelu malý chat. Je narozdíl od velkého chatu více po ruce,je diskrétnější.
Rád bych tímto také udělal anketu,kdo jste pro znowu zařazení malého chatu. Předem děkuji za všechny malochataře

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 05-05-2005 v 13:43 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 2

no ale je fakt že je dobrý že tam na ten novej nemůžou nezaregistrovaný ryby - na tom malym se nedalo šeptat - si na to časem zvyknem

Snark in the System

Old Post 05-05-2005 v 13:56 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 3

Jsem pro obnovení, wobčas si zachatuju v práci, když je wolnějš, s malym chatem se líp zacházelo, bylo to diskrétnější a přehlednější, rychlejší, neodpojoval...

Navíc se člověk okamžitě mohl dostat do jakéhokoli fóra, aniž by musel procházet procedůrou opuštění a o5ownýho přihlášení na chat... No - třeba dělám něco složitě, ale nemám čas to nějak studowat...

Mini chat byl fakt taková třešnička na dortu na groweru...

Fotr woe!

Old Post 05-05-2005 v 13:57 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Pohodička kdybyste chodili na velkej tak se to nestalo... :-) Příspěvek č. 4

No je to všechno nějak narychlo ani nevim proč zmizel takhle brzo

Ale zrušení mini-chatu se plánovalo jednak kvůli tomu aby ste se naučili používat novej chat, osvojili si ho a pomohli vychytávat mouchy a druhak právě hlavně kvůli tomu že se nedal nijak moderovat...

To je asi tak všechno co vim.

Jinak sem navrhoval že zrušení mini-chatu by mohlo bejt jen dočasný a že by se zase mohl třeba v obměněný verzi pozdějš vrátit

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-05-2005 v 14:12 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 5

Udl - checheche - si mě fakt pobavil - "vobčas si zachatuju v práci" - neznam nikoho kdo by na tom chatu visel víc než ty

Snark in the System

Old Post 05-05-2005 v 16:22 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od snark
Udl - checheche - si mě fakt pobavil - "vobčas si zachatuju v práci" - neznam nikoho kdo by na tom chatu visel víc než ty



A jsem taky pro navraceni maleho chatu!

Old Post 05-05-2005 v 17:10 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

JA sem pro minichat.Nejak mi prirostl k srdci a taky ma ten novej lagy.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 05-05-2005 v 17:26 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8

No dal sem bežet anketu na 20 dní,během kterejch by mohlo bejt vyjádření Adminů a hlasů taky batoh Carlos- enjoy your time for thinking about it

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 05-05-2005 v 20:49 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepone2
Nový Člen

Karma uživatele Pepone2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT, MI NI CHAT ... skandujme vsichni!!!;-) fakt sem pro obnoveni

Old Post 05-05-2005 v 21:12 PM
Pepone2 je offline   Profil uživatele Pepone2   Find more posts by Pepone2   Foto galerie člena Pepone2   Click here to Send Pepone2 a Private Message   Add Pepone2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 10

zardavim all,
tak musim rici ze nejsem vubec nadsenej s tim ze nam vzali malej chat dnes pridu a co vidim tedy spise nevidim kam se podel chat tak sem si rikal ze to bude jen nenactena stranka a vono houby, jestli muzu apelovat na ti co tu prispeli tak musim konstatovat ze malej chat na neco co se potrebovalo domluvit rychle jak uz pm,adresa, atd. byl na to udelanej na miru a ted prosim vratte nam ho pro me byl takovy rychly usta na groweru ... myslim si ze nas pribude a doufam ze nas nekdo vyslysi .....
s pozdravem pro Carlose a Yennefer jumpp.

ps.: moderatori z nasich rad pritlacte na Carlose , von poli

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-05-2005 v 21:24 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 11

snark: jsem tušil, že se něgdo ozwe!

Fotr woe!

Old Post 05-05-2005 v 21:24 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 12

me je to jedno,hlavne ze je chat,ale ted na tenhle chodi nejak malo lidi. mozna se mi tahle verze libi vic. cest hulicum

Old Post 05-05-2005 v 21:41 PM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 13

UdL: to jo ted mi to tak blejsko pres palici a snark ma praudu dyt ty tam si(byl) jak doma vlastne "chat virus" jen tak pronic za nic nebude, ze? hi

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 05-05-2005 v 21:47 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 14

jj, jedu jo beru to ale ja myslim napises nekomu mas tam ode mne pm a je to takovy rychlejsi na strucnou komunikaci asi tak to maslim... jinak zmena je zivot tak proc neco nemenit ale ten malej mi fakt chybi.... si tak

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 06-05-2005 v 00:46 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 15

no jestli se nepletu, tak malej chat by se mel v upravene podobe vratit, snad
aspon se zvysi na chvili produktivita prace groweru

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-05-2005 v 10:55 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafuk
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

Sem pro CHAT!

I like you.. Love me too. Do you love me? Yes,I do!

Old Post 06-05-2005 v 13:40 PM
Rastafuk je offline   Profil uživatele Rastafuk   Find more posts by Rastafuk   Foto galerie člena Rastafuk   Click here to Send Rastafuk a Private Message   Add Rastafuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-11-2007 - Vraťte nám prosím zpět bezplatnej Grower pro všechny... - 139 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2414610 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív