Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » South Moravia 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Obecné South Moravia 2005 Příspěvek č. 1

Začínáme novou sezónu, tak s chutí dotoho

Pěstuji 2. rok, minulý rok to bylo nic moc, nějaká ta čorka, prasata a další takový jedinci Tak doufám, že tenhle rok to už výjde bez nějakejch vetších škod...
Bude to takovej vesnickej growing, jsme 4 co máme společný pole už nějakou tu dobu tak se o to staráme navzájem.

Sázet budu:
Nějaký ty noname, Shamana, Mexicana + mám slíbený nějaký kytky za to, že vyjedu z orig. seed sazeničky, až budou dám vědět co to je...
PS: sháním Durban Poison !!!

Hnojení:
Budu zkoušet takovej test hnojení u 2 - 4 kytkách hnojení přírodní (slepičince a tak...) a hnojky zakoupený v obchodě.
Máme připravený Wuxal Super, OBM a chci dokoupit Bio Algen, zůstalo nám ještě hafo Krystalonu z minulý sadby, po zkušenostech už ho ale nepoužiji...
Potřeboval bych doporučit něco na květ ?

Old Post 02-05-2005 v 11:51 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Klíčení Příspěvek č. 2


3. dubna jsem dal první semínka naklíčit... doslechl jsem se, že je dobrý použít peroxid vodíku aby lépe praskly, tak jsem to zkusil...

Old Post 02-05-2005 v 11:55 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Hlína Příspěvek č. 3



Po 4-5 dnech semínka vyklíčili a měli už delší klíčky, tak jsem je hodil do formy na sazeničky... Agro substrát pro pokojové květiny.

Obr. 1 Po 2 dnech už lezli ven












Obr. 2 Asi po dalších 2 dnech

Old Post 02-05-2005 v 12:01 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příprava pole Příspěvek č. 4




22. dubna jsme so odhodlali koněčně připravit pole, pozdě ale přece Fotky jsou trochu divný, nějak mě blbnul foťák...

Kamarádi se už rohodli nějaký kytky dát ven... já jěšte čekám na 1. máje.

Obr. 1 Kytky kamarádu v krabici









Obr. 2 Tak tady budou moje holky











Obr. 3 Další část pole

Old Post 02-05-2005 v 12:18 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Pokračujem Příspěvek č. 5




9. dubna jsem dal další semínka naklíčit, pak jsem je hodil do formy mezi ostatní... Ty větší jsou starý asi 3 tydny a ty menší něco kolem 2 týdnů... Jsou docela vytáhlý, bude to tím, že jsou za oknem... čas se už ale krátí a půjdou ven...

Old Post 02-05-2005 v 12:40 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

29. dubna Příspěvek č. 6



Tak už to nemůžu vydržet a připravuji je na výlet kde stráví zbytek svého života Jen nechápu proč 1. várka je v poho a ta 2. se plazí jak ....

Old Post 02-05-2005 v 12:59 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

tak ten flek ti závidím!!!! hoodně vytáhlí....hele proč ne kristalon? já ho hodlám použít...nechce se mi investovat:-/

Old Post 02-05-2005 v 17:16 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 8

No nepřipadal mi nějak moc efektivní... a tak chuť se mi zdála taky trochu divná a to jsem nechal flusing skoro 4 tejdny....

Old Post 02-05-2005 v 20:31 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 9

Bulb
Tak tohle vypadá na slibnej začátek,teď jen počasí trochu pozlobí a ty nejsilnější vydrží a tim pádem budeš mít z krku i počáteční selekci: místo vypadá moc dobře,sem moc zwědaw,jak budeš pokračowat..pěkný. Ahoj Dub

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 02-05-2005 v 21:25 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

2. den venku Příspěvek č. 10




Tak už jsou 2. den venku, musel jsem je jít zkontrolovat, protože z ničeho nic se přehnal silnej déšť... Jsou trochu omlácený a zohýbaný, ale snad se zpamatujou...
Boužel si z hlavy nepamatuji co je co tak až se tam v týdnu vypravím znova napíšu to...

Upraveno:

Všechny 4 jsou noname - fialka







Dole: noname - od jedný skvělý mamči pěstitelky
Nahoře: Shaman a Skunk x Swazi









Nahoře: Shaman a noname
Dole z předchozího fota Shaman a Skunk x Swazi

Naposledy upravil Bulb 06-05-2005 v 09:04 AM

Old Post 02-05-2005 v 21:44 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Políčko Příspěvek č. 11


Když se vám tolik líbí políčko rozhodl jsem se udělat pro vas jedno foto, je to skrytá mýtinka uprostřed lesa a keřů... víc vám neprozradím, protože nevim kdo z okolí to tady navštěvuje a bojím se čorky přece tam pěstíme 4 lidi...

Naposledy upravil Bulb 02-05-2005 v 22:04 PM

Old Post 02-05-2005 v 21:49 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 12

Tak potom silným dešti, byly dva dny pařáky jak sviňa a teď už zase druhej den leje... mají ještě přijít ty teploty down tak jsem zvědavej jestli to rozchodí...

Old Post 04-05-2005 v 08:54 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
executor
Stálý Člen

Karma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% PěstitelskáKarma uživatele executor - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 518  

Příspěvek č. 13

taky jsem sazel policko, a jak byly dva dny bourka a potom ty mraziky ted pred 14 dnama tak mi z 87 kytech zbylo jen 6........radsi se budu specializovat only na muj SKLENICEK na ten je spoleh. Jinak mas pekny POLE.....pridavej fotky, rad se podivam

Old Post 04-05-2005 v 22:00 PM
executor je offline   Profil uživatele executor   Find more posts by executor   Foto galerie člena executor   Click here to Send executor a Private Message   Add executor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 14



Tohle jsou samý orig. od WirusH s kterým pěstím... boužel v těch jeho značkách se nevyznám

Jinak Wirus(h)i rostou pěkne...










Tak takhle to teď vypadá za mým oknem... Ty větší se už po těch výlevech počasí chystají ven...

Old Post 09-05-2005 v 15:47 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

15. 5. cirka kytky po 14 dnech Příspěvek č. 15




Kytky jsou ted po tech 14 dnech dešťů a mrazíků trochu pobitý a polámaný, ale rychle se zpamatovávají...


Noname - Fialky










Nahoře: Shaman, Skunk x Swazi
Dole : noname










Nahoře: Shaman, noname
Dole: Shaman, Skunk x Swazi z předchozího fota...

Old Post 15-05-2005 v 17:17 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Pár kousků Příspěvek č. 16






Tak pár kousků na ukázku...
Jinak příští tejden hodím fota z jinýho pole...
A další fota budou až se bude dát na co dívat


Mexican










Fialka










noname










Skunk x Swazi










Shaman

Naposledy upravil Bulb 15-05-2005 v 17:30 PM

Old Post 15-05-2005 v 17:25 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2018 - Stromovica 2018 - 3 odpovědí
30-09-2016 - Stromovica 2016 - 52 odpovědí
25-08-2016 - Stromovica 2016 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7181240 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív