Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pravidla diskusního fóra a trestné body
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 97

A proč myslíš, že tam ty kostičky má?

Sry Zelda, ale obvzlášť jeden čas jsem si všimnul, že jsi založil v kuřárně tři thready za den....takže OT naprosto oprávněné.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 07-03-2006 v 20:20 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Upozornění Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od Apofiss
A proč myslíš, že tam ty kostičky má?

Sry Zelda, ale obvzlášť jeden čas jsem si všimnul, že jsi založil v kuřárně tři thready za den....takže OT naprosto oprávněné.

Ano, ale jak vidíš tak jsem od té doby nezaložil ani jeden...Založím tak maximálně outdoor galerii až (jestli) budu mít foťák.
Jo a jak sis mohl všimnout tak jich má 7 ale né celý monitor neumíš číst nebo co? (chi chi )

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Naposledy upravil Zelda.cz 07-03-2006 v 21:13 PM

Old Post 07-03-2006 v 21:08 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Jahudko, můj názor je ten, že nejde o to, jestli udělal malý OT nebo velký OT, nebo jestli dělaj OT i ostatní. Je to pro mě stejný, jako když jsem dávala TB jednomu stálýmu členovi (debatilo s v threadu Udělené TB, který už jsem smazala, prostě prohřešek byl vykonán a vím-li o něm, nehodlám ho ignorovat pro statut autora) - kdybych se prohřešila já, tak jsem to udělala a je jedno, že to udělal i někdo jinej. Vím, že už několikrát jsem na svoje přirovnání slyšela "jdeš do extrému", ale trvám stále na tomtéž - principiálně je to IMHO stejný, jako když někoho zabiju a pak se budu hájit tím, že nejsem jediná, kdo zabil. Čistě principiálně je to prostě IMHO totéž.

Já jsem diskutované TB nedávala - to, že já mám Zeldu zapsanýho jako problematickýho člověka, je MŮJ názor, netuším, sdílí-li ho více MODů, nejsem jejich zpovědník.

Já jsem (a četla jsem si to znovu, jestli nekecám) Zeldovi nenapsala, že dobře mu tak, že stejně dělal OTčka, takže si nemá co stěžovat . Já jsem mu napsala svůj názor, že tohle JE OT. A soudím, že další odstavec stačí k oddělení dvou sdělení; pokud jsem se spletla, omlouvám se, že to způsobilo zmatení smyslu mého příspěvku, to nebylo mým úmyslem.

Takže pokud stále trvá názor, že někdo Zeldovi sdělil, že tohle dostal za ne konkrétní OT, ale tak nějak obecně, prosím o navigaci, kde to je napsáno. Je možný, že to nevidím, ráda bych si to vyjasnila .

Naposledy upravil 07-03-2006 v 22:52 PM

Old Post 07-03-2006 v 22:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 100

yavar - Taky mas vlastne pravdu.Zaver si z toho muzu udelat jedine ten,ze bych nechtel bejt mod.Vsechny zkontrolovat nejde to je pravda.Jenze tech OT se da najit v kazdym threadu spousta.Ja osobne bych asi za OT trestny body vubec nedaval,protoze jak jsem uz psal,by jsme uz museli byt vsichni davno smazany.Pak taky jde o to,ze OT delaji i modi.Pokavad budu mod tak bych mel pravidla dodrzovat na 1 miste,zvlaste pokavad bych nekomu chtel udelovat TB.
Zrovna ten prispevek co daval zelda.cz do bazaru me zase jako takovy sileny OT nepripadal.Jenze se to kazdymu muze zdat jinak.Kazdej ma jinej nazor a tak jsem tam napsal svuj.

Hele serem na to.V celym tomhle threadu je to diskuse ktera stejne nikam nikdy nevedla..No nic no :nejvetsiborec:

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-03-2006 v 00:12 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Upozornění Příspěvek č. 101

jahudka : Jak si psal na začátku, bylo kolem toho plno keců a nic se stejně nevyřešilo...
Ale pořád mi nesedí za co jsem to dostal - za to že jsem napsal že nevím jak objednat semínka z Nirvany do fóra SEMÍNKA NA PRODEJ A přitom, když se podívám nad můj příspěvek tak tam jsou další dvě OT které se ani nezabývají pojmem semínka /já bych ty dvě OT nade mnou třeba hodil do Zákon a Právo/... takže bych se chtěl zepta jestli je přispěvatelé nade mnou dostali taky TB?Asi ne že, to jsem si myslel...Tak dál pojídejte a dávejte TB jenom mi, když jsou nademnou další dvě OT !!!

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 08-03-2006 v 07:00 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 102

Zelda.cz - Tohle proste nevyresis.Pravdu sice podle me mas,ale znas to.Nikoho to nezajima,bojovat nema prakticky smysl a kdyz to nahodou udelas tak vsechny naseres.Takze je to skoro jak v normalnim zivote.Drzet hubu a krok se stadeckem jinak jses spatnej..Vlastne muzes dosahnout akorat maximalne uznani chyby toho moda kterej ti ty TB dal.Ja osobne bych se na to radsi vykaslal,protoze plno clenu kteri uznaji ze mas pravdu to sem stejne nenapise (Aby meli klid a nebo nevypadali blbe,ze maji odlisnej nazor nez Modi).Jeste nikdy jsem napriklad nevidel,ze by jeden mod reknul druhymu,ze nekde udelal chybu.Spis je to jak v reale a snazej se navzajem vsemozne krejt.Tak to alespon na me pusobi.Nikdo nechce vypadat jak debil.Proste podle me nema cenu se v tom dal rejt.Ja dostal taky nejaky TB a kaslu na to.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 08-03-2006 v 09:48 AM

Old Post 08-03-2006 v 08:59 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 103

jahudka : Tak dobrá, už to nebudu řešit...A dík za podporu...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 08-03-2006 v 09:20 AM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 104

2 Jedubabka - Hej dostal... písal som vtedy asi Deth-ovi kolko mi to celé pestovanie vynesie alebo tak... a dostal som K- s OT.... A keď som sa pýtal čo je to to OT odpísal niečo že (mimo mysi) mimo toho threadu - patrilo to do iného threadu.....

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 08-03-2006 v 18:47 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

mno tak já zkusím udělat trochu pořádek v tom bábelském zmatení jazyků
všichni členové můžou dávat KARMU, pozitivní či negativní (nováčkové nějakou dobu neutrální, místo negativní)
OT je příspěvek out of topic, za nějž můžou dávat MODi a ADMINi trestné body
takže když někdo napíše, že od někoho dostal OT, netuším, co si pod tím představit - může dostat K- za OT nebo trestné body za OT, asi nedostane OT (já totiž netuším, jak lze dostat příspěvek mimo téma )

takže si dovoluji požádat, aby místo výkřiku "dostal jsem OT!!!!" se trochu inteligentněji vykřikovalo, cítí-li někdo potřebu, že dostal K- ZA OT nebo TRESTNÉ BODY ZA OT anebo aby mi napsal PMkem, JAK reálně proběhlo předání OT od někoho.....

edit: a fakt tohle nemyslím na Omnihashe

Naposledy upravil 16-04-2006 v 12:37 PM

Old Post 16-04-2006 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 106

IMHO: Trestné body jsou kravina!! Grower je pro členy nebo pro mody? Když bude členovi vadit OT, dá karmu, to je v pořádku, ale vytvářet nesmyslné pravidla...nevím proč. Mimo to MODI jsou také členové a nic jim nebrání dávat karmy. Samozřejmě, co se týče členů jako JardaXXL/cyklotron/nevimcoještě, tak modům asi ani nic jiného než kick nezbývalo (pokud je pravda, co tady čtu, od nich se nic, než [účet odstraněn nedozvím]). Dál nevím, proč se kicklým členům zruší příspěvky???

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 13-06-2006 v 15:36 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 107

Můžu se zeptat, jestli je někde k vidění stav mých bodů? Vím, že jednou mi byl odstraněn příspěvek z pěstitelského fóra (plným právem), tak jestli už mám na kahánku...

Zajímalo by mě, jestli dřív přijdu o řidičák nebo o growera...nerad bych ani jedno...už raději ten řidičák...

Old Post 08-07-2006 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 108

2 Hlava: yes, děkuju... s tím quote to funguje, ale k edit mají přístup jen MODI...no a to varování se taky ukazuje jen MODům...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 09-07-2006 v 15:01 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

jinak se též hlásím, že pokud někdo bude chtít znát svoje TB, ať houkne PMkem

Old Post 09-07-2006 v 18:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 110

Co je flejmování?

Old Post 30-07-2006 v 18:02 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111

Vladbur: no z mého pohledu je flejmování žvástání pitchovin tam, kde to na žvástání pitchovin není zařízený - v tomto případě v Léčitelství... příspěvky typu "konopí asi nějakej léčebnej přínos má nebo taky ne" a rady lidem, co sháněj pomoc při léčení rakoviny, ať si zajedou do Holandska, že je tam v coffeeshopu snad vyléčej, nepovažuju za relevantní, tudíž jsem tu smršť v Léčitelství ohodnotila jako flejm.

edit: a právě nalezený příspěvek Pěkný kvítí... v Outdoor galerii a v Indoor galerii pro změnu Moc pekne samicky... mi potvrdily můj první dojem, žes měl prostě potřebu jen si tak vesele žvástat...

Naposledy upravil 30-07-2006 v 23:26 PM

Old Post 30-07-2006 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 112

Prostě píšu co si myslim,no nic už to neřeš,co sem napsal to sem napsal,už to asi nevrátim.

Old Post 31-07-2006 v 07:48 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7939240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív