Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pravidla diskusního fóra a trestné body
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 81

javar - karmu nedávam za názor - karmu dávam za přínosnost příspěvku - ergo za tisíc příspěvků obsahujících dle mýho názoru nepřínosný infa dam v poho 1000 negativních karem naprosto v souladu s pravidly fora

Snark in the System

Old Post 18-02-2006 v 18:45 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 82

no jo - nejde o pravidla - to je pro tebe naprosto typický
za á si myslim že v každym systému jde o pravidla - a neni na tom nic špatnýho. Za bé nejsem ani viktor čistič ani deratizér - žádné příspěvky nemažu (ač bych k tomu občas měl chuť ) protože nejsem moderátor - a upozornit mody na příspěvek který by se měl smazat může každý člen groweru. Za cé na otázku čeho chci docílit jsem opakoval už mnohokrát (naposledy Dr. Doležalovi) - aby grower byl databází kvalitních informací o pěstování a aby co nejvíc lidí vypěstovalo co nejvíc co nejlepšího modelu.
ad důvody opakované karmy - každej příspěvek hodnotim zvlášť - nevim jak víc už to vysvětlit - u každýho příspěvku je extra karma - každej příspěvek má svojí hodnotu - lhostejno od autora - každej příspěvek se stává součástí groweru jako uceleného systému kvalitních informací o pěstování - já můžu hodnotit každý příspěvek z hlediska jeho přínosnosti pro grower podle toho jestli si myslím že daný konkrétní příspěvek - ne autor nebo názory v příspěvku zmíněné, obhajované, zpochybňované či jinak použité - přispívá či nepřispívá groweru jako celku - co na tom mám okecávat??? co je na tom nepravda??? co je na tom proti pravidlům nebo etice??? a pokud nejde o pravidla proč požaduješ jejich dodržování na ostatních??? odpověz prosím na otázky
snark

Snark in the System

Naposledy upravil snark 18-02-2006 v 22:37 PM

Old Post 18-02-2006 v 22:30 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 83

SNARK::::: Za cé na otázku čeho chci docílit jsem opakoval už mnohokrát (naposledy Dr. Doležalovi) - aby grower byl databází kvalitních informací o pěstování a aby co nejvíc lidí vypěstovalo co nejvíc co nejlepšího modelu. SI MYSLIM TE TOTO URCITE OBOHATI GROWER O KVALITNI INFORMACIJI KTERA POMUZE VYPESTIT CO NEJ CO NEJ MODELU!!!!! ------ Za dobrý hry na plejstejšna dvojku (nejlíp aby se tam jezdilo a střílelo) nabízim cokoliv co seženu popřípadě prachy - nabídky do píem - díky
Snark nepochybně je z textu vidět že sem fakt kokot A TOHLE JE TAKE S TVEHO PRISPEVKU a tady neco s pravidel:Kliknutím na tlačítko Souhlasím ručíš za to, že tvé příspěvky nebudou vulgární, nenávistné ani jinak porušovat pravidla fóra. SE TAM NEPISE ZE V KANALE SE VULGARNOST POVOLUJE ZE???

Naposledy upravil cmoud [IRL] 19-02-2006 v 00:43 AM

Old Post 19-02-2006 v 00:25 AM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 84

javar - nechápu jak to můžeš tak řešit - proč ti na tom tak záleží??? jak můžeš řešit jestli sem dával karmu ještě někomu jinýmu??? co je komu do toho??? - ad mazání - psal si něco vo viktoru čističovi
ad zodpovězení si sám - celá ta věc neni ani tak důležitá abych se tim zabejval delší dobu než kliknu na karmu a napíšu k ní koment
čmoud - a hele - ty seš javarovo alterego že se tak cpeš do diskuze????
ad bazar - to máš smůlu chlapečku - za inzoše maj odpovědnost modi co je povolujou jestli sis nevšim - notabene bazar není pěstitelské forum - neexistuje tam karma takže s přínosností pro pěstování se v bazaru moc nehraje - no příště zkus vybrat něco lepšího - zas tolik práce to nedá
ad kanál - proč s tim zasíráš thread??? - proč nenapíšeš někomu z modů aby mi dali trestný body tak jak to dělají ostatní??? padni komu padni - já se z trestnejch bodů taky nezastřelim - a nebudu to řešit jak mi bylo ublíženo nespravedlivě
ale dobře že seš takhle vnímavej a pozornej - určitě se ti to vyplatí

Snark in the System

Old Post 19-02-2006 v 20:49 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 85

To já dostal 3 trestné body za toto :http://grower.cz/forum/showthread.p...2269#post362269
Fakt si myslím, že mi byly uděleny nespravedlivě.

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 05-03-2006 v 13:46 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

Já osobně soudím, žes TB za neukázněnost od MODa dostal zcela oprávněně, threadů o Nirvaně v pěstění je tu málo? Pomůže Ti s tím konkrétně někdo, kdo něco prodává? Pokud ne, proč jsi to dal do tak mimózního fóra, jako je pro toto téma Bazaar?
Mám už smazanou odeslanou poštu... nepsala já jsem Ti něco o Tvých OTčkách? Resp. nepsala jsem Ti HODNĚ NĚČEHO? Zelda.cz je pevně vštípen do mé paměti coby tvůrce neustálých OT, který byl několikrát upozorněn, leč pokračování ho asi bavilo. Dokázat to nemůžu, jak jsem psala, mám vymazanou odeslanou poštu.

A, prosím, mrkni na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22024 a uprav si podpis. Díky.

Old Post 05-03-2006 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 87

No jistě, a proč by to tam nemohlo být ?Všude je plno OT a nikdo s tím nedělá a já napíšu jeden a už jsem TEN ŠPATNÝ, ŽE? JAK JINAK...
MIMOCHODEM, UKAŽ MI TY MOJE OT.
A jinak nejsem sám s podpisem přes 8 řádků TAKŽE špatný jsem zase a zase já, že?

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 05-03-2006 v 16:57 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 88

jo

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 05-03-2006 v 17:52 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 89

Apofiss : DUCHAPLNÁ ODPOVĚĎ...Víc nic nedokářeš vytvořit?

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 05-03-2006 v 18:12 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 90

zelda - aha - takže jakmile se ukáže že ještě někdo jinej kromě tebe porušil pravidla tak seš vlastně beztrestnej - to je super - hned si pudu zahajlovat na václavák - a když mě budou chtít zatknout tak budu řvát jak tur že za rohem v politickejch vězňů je sídlo ksč kde maj plno symbolů propagace - seš hochu vod začátku jasnej - nasrat demencí příspěvků tak hodnou a naivní ženu jako je jedubába je hodně velký umění a eště si pod sebou takhle řezat větev - to vypovídá o tvojí budoucnosti na groweru zcela jasně - nebo sis opravdu myslel že potom co dostaneš TB a začneš si stěžovat tak se najednou všichni modi chytnou za nos - omluví se ti a smažou ti ty TB????
apofis - i toho "jo" je škoda

Snark in the System

Old Post 05-03-2006 v 18:49 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Zeldo, dovolím si shrnout Tvůj příspěvek do 4 bodů.

1) všude je plno OT a nikdo s tím nic nedělá - napiš carlosovi, aby něco udělal s MODy, když nezvládají 551 příspěvků za hodinu (278.800 příspěvků, 21 MODů, hodin má den 24), že děláme pomalu a naše práce není vidět (protože většina tý práce je právě mazání a spojování?); víš-li o něčem, co do tématu nepatří, stačí, když stejně jako hodně ostatních členů cvakneš na tlačítko modalertu, místo abys psal příspěvky "omg"

2) napíšu jedno OT a jsem ten špatný - na to, jestli je ono udělení TB sdělením, že jsi ten špatný, se budeš muset zeptat MODa, který Ti je udělil; pokud pro Tebe je jeden prohřešek cosi, co musí být následováno dalším, aby bylo možno to ohodnotit jako prohřešek, prosím, vysvětli carlosovi, aby si nás patřičně srovnal do latě

3) ukaž mi moje OT - bohužel se budu trapně citovat, "Dokázat to nemůžu, jak jsem psala, mám vymazanou odeslanou poštu."

4) ad podpis - jsem zase špatný já - Claune už jednomu členovi veřejně ve fóru psal, aby si zmenšil podpis - ten zřejmě nerozpoznal Clauneho útočné sdělení "jsi špatný" a podpis si změnil; až budeš v tý debatě s carlosem, prosím, vysvětli mu taky, že žádat MODy, aby upozorňovali, je nevhodný a že to někoho (Tebe) sere

Old Post 05-03-2006 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 92

ad 1) Jestli chceš, tak ti pomůžu...
ad 2) Už jsem s ním pm-koval /Mod Time/
ad 3) A?
ad 4) Jak sis všimla, už je to změněné...
snark : Tebe neřeším...
Jedubabka: Už se nezlob ...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 05-03-2006 v 19:22 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 93

ja som kedysi dostal od snarka tiez OT... co uz... (pardon nejde mi diakritika...)

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 07-03-2006 v 17:50 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

fiilo: Tys dostal od snarka OT?

Old Post 07-03-2006 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 95

No pokavad zelda.cz dostal TB opravdu za ten prispevek v bazaru,tak myslim,ze to spravny nebylo.Precijen jsou tu daleko vetsi OT nez byl zrovna tenhle.Koneckoncu aby kazdej prohledaval celej grower nez napise prispevek se mi zda taky jako blbost.Proste prvni nasel thread o semenech a dal to tam co je na tom.No a zduvodnovat TB jinymi OT dodatecne neni spravny.To by mel spravne dostat dalsi TB za dalsi OT ne?Jenze je tu jeden problem a to ten,ze OT delaj prakticky vsichni a myslim si,ze kdyz by se po tom slo dusledne,uz jsme davno vsichni smazany.A netvrdte,ze nekdo nikdy zadny OT nestvoril.Delaj to vsichni!---Jen nazor a doufam,ze zase uslysim hromadu kecu jako vzdycky.---

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 07-03-2006 v 19:11 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 96

Jahudka: Zasloužil by si kostičky karmy přes celý monitor...Dík za podporu...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 07-03-2006 v 19:28 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4480340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív