Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Grower Photo Canna Cup 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Grower Photo Canna Cup 07 Příspěvek č. 1

Jsme tu s nadmíru očekávanou událostí - shrnutím pěstitelského roku 2007 pohledem fotografů z Grower.cz

Grower Photo Canna Cup '07

Soutěž, která vám přinese věčnou slávu, nesmrtelnost a konečně také možnost spolu pořádně zakalit . Utkejte se s ostatními Growery o prestiž v souboji o první tři místa v kategoriích Indoor, Outdoor a Umění. Soutěžte také o ceny od sponzorů:

1. místo ve kterékoliv kategorii: 3000 CZK poukázka na odběr zboží v obchodě Growland, 1000 CZK poukázka na oblečení v obchodě Streetmarket a triko Grower.

2. místo ve kterékoliv kategorii: 1000 CZK poukázka na odběr zboží v obchodě Growland, Limitovaný kalendář Grower 2008.

3. místo ve kterékoliv kategorii: 500 CZK poukázka na odběr zboží v obchodě Growland, Drtiče Grower.

Všech devět oceněných dostane také speciální titul člena.

Pravidla soutěže

Až do konce měsíce ledna můžete přihlašovat své fotografie související s konopím do jednotlivých kategorií. Hodnotit se bude kvalita fotografií. Kategorie Indoor a Outdoor jsou čistě dokumentární, Umění je především o hře světel, kompozici a černobílých fotografiích. Prosím důrazně všechny členy, aby fotografie správně zařazovali do kategorií - ulehčí nám tím práci s tříděním.

Abychom zajistili kvalitu soutěže a vyhnuli se obrovskému množství balastu, rozhodli jsme se omezit počet fotografií, které může každý člen přihlásit. Proto by každý měl ze své sbírky zvolit opravdu ty nejlepší kategorie za rok 2007 a z nich vybrat a přihlásit po třech do každé kategorie, tedy celkově nejvýše 9 fotografií.

1. února bude spuštěno divácké hlasování (se spam ochranou) na jehož základě vybereme 10 fotografií z každé kategorie, které postoupí do "odborného" hlasování přímo v anketě zde na Grower.cz. O vítězích tedy rozhodnete přímo vy - členové fóra.

Vyhlášení výsledků a slavnostní přehlídka fotografií se bude konat v jednom z pražských klubů 15. února 2008.

Zůstaňte s námi, brzy se dozvíte line-up Grower Party. Web Grower Cupu budeme průběžně aktualizovat - zatím slouží výhradně pro přihlášení fotografií - flashová přehlídka již přihlášených fotek bude následovat záhy.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Naposledy upravil carlos 16-01-2008 v 13:52 PM

Old Post 16-01-2008 v 02:38 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya
Čau mam takovej problem , prosel jsem vsechny materialy ohledne CC a nevim jak uploadnout fotku. Na cannabiscup.grower.cz dam registruj se a to me presmeruje na grower a zobrazi se

" Grower.cz Zpráva Systému

Vypadá to, že jsi u nás již registrován pod jménem Hu-Ya. Pokud jsi ztratil své heslo, klikni zde. Pokud bys rád změnil svůj profil, klikni zde."

Tak jak na to? Snad nejsem jedinej co na to neprisel


změň http:// na https:// a snad to pude... mě to šlo

Old Post 16-01-2008 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 3

proc nejlepsi growerska akce se musi krejt zrovna s let it rollem(kde letos prijedou opravdove hvezdy )?

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 16-01-2008 v 11:05 AM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Hu-Ya
Čau mam takovej problem , prosel jsem vsechny materialy ohledne CC a nevim jak uploadnout fotku. Na cannabiscup.grower.cz dam registruj se a to me presmeruje na grower a zobrazi se

" Grower.cz Zpráva Systému

Vypadá to, že jsi u nás již registrován pod jménem Hu-Ya. Pokud jsi ztratil své heslo, klikni zde. Pokud bys rád změnil svůj profil, klikni zde."


Pokud na Groweru jsi normálně zalogován, zkus nejpve použít link v liště nahoře. Poté zkontroluj zda používáš SSL na Groweru i na Cannacupu (v adrese musí být https). A finálně si zapni Cookies v prohlížeči a v Můj Grower -> Nastavení. Pak budeš určitě normálně přihlášen.

citace:
Původní příspěvek od Skřeťák v Sudu
proc nejlepsi growerska akce se musi krejt zrovna s let it rollem(kde letos prijedou opravdove hvezdy )?

Protože jsme začali zařizovat až v lednu a sháněj na měsíc dopředu páteční termín v klubu s pořádnou kapacitou...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2008 v 11:16 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Pokud chcete sledovat On-line v reálném čase průběh přihlašování fotografií a diskutovat o nových přírustcích, čtěte Mini Chat na hlavní straně fóra .

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2008 v 11:55 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 6

Mám dotaz :
to čemu se v RXCC říká ikebama se má uploadovat do jaké kategorie ?
indoor sušina - indoor kategorie ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 16-01-2008 v 13:38 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Pokud je to dokumentární foto, pak do In/Out. Pokud je to umělecké foto, pak do třetí kategorie.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-01-2008 v 13:48 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jen malá technická... při převodu fotografie na thumbnail a na náhled se občas nepřevede celá fotografie

potkal jsem tyto dvě:
https://cannabiscup.grower.cz/photos/large/61.jpg
https://cannabiscup.grower.cz/photos/large/158.jpg

Old Post 17-01-2008 v 07:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Skřeťák v Sudu
proc nejlepsi growerska akce se musi krejt zrovna s let it rollem(kde letos prijedou opravdove hvezdy )?


tak toho jsem se právě taky nejvíc bál, už od doby, kdy carlos vyhlásil termínem půlku února. LiR je jedna z mála akcí, kdy plánuju jét do matičky Prahy... bude se to muset nějak skombinovat. Asi bude víc zájemců

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 17-01-2008 v 08:56 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od mirkoff
jen malá technická... při převodu fotografie na thumbnail a na náhled se občas nepřevede celá fotografie

potkal jsem tyto dvě:
https://cannabiscup.grower.cz/photos/large/61.jpg
https://cannabiscup.grower.cz/photos/large/158.jpg


To jen v případě, že se dotyčnému nepovede upload (je přerušen). V takovém případě by měl fotku hned vyměnit kliknutím na ni a opětovným nahráním.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-01-2008 v 13:56 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

Prosim tě Carlosi, napiš, že i v kategorii UMĚNÍ musí být konopný námět, což je docela logické, když se jedná o photo canna cup...ale někteří jedinci to zjevně nechápou a stále posílají fotky nekonopné.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 17-01-2008 v 17:28 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Palec dolů Příspěvek č. 12

Mě to tayk píše že už jsem registrovanej a nemužu tam nic nahrat do pí**

Old Post 21-01-2008 v 11:41 AM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Prosim tě Carlosi, napiš, že i v kategorii UMĚNÍ musí být konopný námět, což je docela logické, když se jedná o photo canna cup...ale někteří jedinci to zjevně nechápou a stále posílají fotky nekonopné.


Jojo a uz jsi to dal par lidem dost NEVYBIRAVYM zpusobem najevo na PM...vid?!!!

Old Post 21-01-2008 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od johnson
Mě to tayk píše že už jsem registrovanej a nemužu tam nic nahrat do pí**


A nefunguje mi ani výše popsaná metoda, poslal jsem tedy fota webmasterovi, tak at si vybere, já už na to nemam nervy :-/

Old Post 21-01-2008 v 14:28 PM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od johnson


A nefunguje mi ani výše popsaná metoda, poslal jsem tedy fota webmasterovi, tak at si vybere, já už na to nemam nervy :-/

Kdyz si pustit stranku canna cupu, co mas odkaz v tom zelenym prouzku nebop v prvnim prispevku tady, tak v tomhle okne musis prepsat v adrese https - ne v tom, kde se mas registrovat.

Support Jahmaican, taky me vytacej fotky zapadu slunce a psu

Brake46> taky bych to dal najevo pres PM, kdyby se mi chtelo sledovat, kdo to tam posila a psat mu...

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 21-01-2008 v 15:34 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnson
Nový Člen

Karma uživatele johnson - 85% PěstitelskáKarma uživatele johnson - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 25  

Nápad Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Kdyz si pustit stranku canna cupu, co mas odkaz v tom zelenym prouzku nebop v prvnim prispevku tady, tak v tomhle okne musis prepsat v adrese https - ne v tom, kde se mas registrovat.



No tak bez uspěchu, dam https a když chcíi nahrát fota a dam registrovat, beztak naběhne forum a že jsem již registrovan a dal nic nejede, ach jo.

Old Post 22-01-2008 v 07:23 AM
johnson je offline   Profil uživatele johnson   Find more posts by johnson   Foto galerie člena johnson   Click here to Send johnson a Private Message   Add johnson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1542790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív