Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3. Indoor - Double Sun (2x250W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

3. Indoor - Double Sun (2x250W) Příspěvek č. 1



Po delší odmlce bych zde opět rád prezentoval své výpěstky. Nemám svůj vlastní foťák, takže se mohu pochlubit pouze fotkami z druhé poloviny květu. Tentokrát jsem si ale dělal pečlivě poznámky a celý průběh květu mám zaznamenaný… Je zachycen na obrázcích přiložených k tomuto příspěvku. Možná budou tyto zkušenosti přínosem pro některé začínající Growery ( staré už asi nic z mých zkušeností nepřekvapí )

Základní info:
Skříň – 2x 250W , rozměry 115cm-v ,100cm-h, 170cm-d
Osazenstvo: 6x Nebula (4x parentální generace a 2x potomci)
Hlína: Substrát pro kaktusy, perlit a keramzit (60:20:20)
Hnojiva: General Hydroponics, Phytamin, Hycol-Z, Darina4, Bio-algeen, B´cuzz: květový stimulátor a Hydro booster

K růstu: Jelikož jsem nesehnal dostatek klonů, byl jsem nucen nechat růst 4 kyti a udělat z nich další klony. Z nich jsem vybral dva a nechal dále růst se svými matkami. Má snaha o co největší výnost byla podmíněna téměř dvěma měsíci svícení. ( vlastně ani nevim přesně jak dlouho to bylo.. o to nešlo, hlavní bylo tvarovat kyti do potřebného objemu ) Po té přišel čas přepnout na květ.

Ke květu: Téměř všechno je v popiscích na obrázku, ale jen tak subjektivně.. Prostě mě to opět docela nas*alo! Svilušky + teplota + plíseň = model připomínající spíše středně kvalitní venek. Sice velmi … ale velmi osypaný, jinak výsledná chuť .. nic moc. Vzhled.. nic moc.. Alespoň že ty účinky jsou srovnatelné se „skunkem“ Toť asi vše. Tak zřete

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 07-09-2004 v 21:48 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Upozornění Slíbené fotky Příspěvek č. 2











Takže prozatím jsem vybral 10 asi nejzdařilejších fotografií. Když bude mít tohle téma nějaký ohlas, tak popřípadě nějaké přidám. Zatim se kochejte tímto

1) Celkový pohled
2) Pravá strana
3) Levá strana
4) Spodní pohled
5) Pohled blíže na levou stranu
6-9) Detaily paliček
10) Mňamky pro kyti

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 07-09-2004 v 21:59 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 3

Doporucoval bych ty kytky prostrihat, prece 250W dolni listy neprosviti a na co se do nich posilaj zbytecne nove a nove latky, kdyz misto toho muzou putovat do stavby palic.

Old Post 08-09-2004 v 20:08 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Odpověď: Příspěvek č. 4

To La-Halaaa:
Jak dávkuju je docela přehledně uvedeno v těch obrázcích hned u prvního příspěvku.. možná by sis toho všim, kdyby sis je prohlíd. A jestli jsi to myslel takhle: Tak dávkuju injekční stříkačkou

To Firestarter:
No, teď nevim, jestli je tady vůbec nutný něco psát.. možná by stačilo loadovat sem obrázky A jestli to má být rada pro příště, tak to určitě udělám... vím, že je to lepší. Jen jsem to chtěl nechat pro porovnání, ale když se tam pak objevily ty SVILKUN*Y, tak jsem to prostříhal všechno!

Tak a teď si jdu udělat večeři a pak dokoukat fočus

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 08-09-2004 v 20:22 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Upozornění Další fota... Příspěvek č. 5










"Spešl for jů, Bambulione!"

Je to sice nic moc, ale pár lidí si to tady přálo, takže uploadnu zbytek těch "lepších picturů" Jo a jestli se Ti tohle líbí, tak z tohohle budeš nadšenej Je to sice venek, ale vypadá opravdu krásně... made by já a Legion

Kdyby to někomu nešlo načíst, (je to přes SSL) tak je to v OUTdoor galerii - Příspěvek "Phyrius & Legion - OUTdoor 2004"

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 12-09-2004 v 11:01 AM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

To La-Halaaa: Příspěvek č. 6

Já už vážně nevim... myslíš, že je nutný psát k těm obrázkum popisky..??? Nezačíná to bejt fakt mazec, páč už je to delší dobu sklizené... Zkus si přečíst úvodní článek k tomuhle threadu.. zabere Ti to maximálně deset minut! A to bych to musel číst i pozpátku

Jinak za elektriku to byla docela pálka! To je také důvod, proč mám teď v pěstování pauzu na dobu neurčitou... Doma se to ani trochu nelíbilo Přesná suma se těžko odhaduje, páč tam byla vedle ještě matkárna, pár provizorně zapojenejch ventilátorů a dlaší píčovinky => dohromady to žralo nepředstavitelný množství proudu

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 20-09-2004 v 18:48 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2011 - 1. Indoor Skunk 250W. - 128 odpovědí
22-06-2006 - 1.st indoor - ToXiKoMaN (150W) - 116 odpovědí
04-01-2004 - DOUBLE SUN (2x250W) - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3844440 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív