Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Co všechno se dá doma vypěstovat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
a.f.a
Nový Člen

Karma uživatele a.f.a - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 33

2breeder´s kamos :
houbitchky vypadaj fakt kouzelne ))

2 all :

Dobry je taky vzit si aquarko, kus kmene ... nechat to poradne rozmocit do plisne a pak mas ready podminky pro podhoubi ... pak zasadit dolejvat H2O a svitit ... .. do vody muzes pridavat i ruzny prilejvadla ... stejne tak pozor na spaleni jak u trafky .. negdy se mi stalo ze mi uhnily i po malinkym hnojeni ... takze bacha
jedno takovy akvarko mi zbylo po zelvach a je doma pjekne schovany na dovoz ) ... houby si vozim z NL
a jedno mam u kamose gde je prave zaseto ... akorat nemam digifotak

a.f.a ...

Old Post 28-11-2001 v 09:19 AM
a.f.a je offline   Profil uživatele a.f.a   Find more posts by a.f.a   Foto galerie člena a.f.a   Click here to Send a.f.a a Private Message   Add a.f.a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Tos sou to ty houbicky ci co? Příspěvek č. 34


Tak jsem se dival jednoho dne na ty vase lysohlavky co jste nasli a vzpomel jsem si ze jsem celou doby zakopaval o neco na zahrade. Tak jsem se sel mrknout a vida...nasel jsem neco podobneho. Tak jsem ihned sbastil dva kloboucky a mel jsem najednou hnedka lepsi naladu a jako by me obklopiloo stesti, ci co.
Tos tady je to foto, a muzete mi prosim rict co ze jsem to sned? Jsou tam dva druhy a ja jsem jed ten nalevo.

Diiiky Tim.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 05-01-2002 v 05:57 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz ???COZE??? Příspěvek č. 35

Tos sem se zase nedozvedel nic. Jsou to teda ty lysohlavky, nebo jine houby pro "motajicise hlavy"???
Jeste je mam schovane, ze je snim, tak nevim jestli je mam teda snist nebo ne! Prosim pomoooc...
Apropo...jak jsem tady cetl o tech bananech a slupkach, daji se s podobnym effektem pocitat u bananovych listu? Mam jich hodne, tak bych si mohl uzivat.:-)
Predem dekuji za radu
Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 05-01-2002 v 23:56 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 36

Tozz sem zase snedl 2 kloboucky a asi po 5 nebo min jsem mel nabeh po15-50min....co ja vim...vsechno je tak pekne lehky.....jenom sem snad je nemel jist kdyz sem ridil....pak jsem jel jako hovado....ale mamm nesmirnou radost a je mi jedno z ceho...

Ti m

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 06-01-2002 v 23:45 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matrix
Stálý Člen

Karma uživatele matrix - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 37

Hele kutile jsi docela odvážnej do sebe prát první mochomůrku kterou najdeš na zahradě,ale podle tý tvý fotky bych neřekl že jsi chroustal lisoně,tyhle hubky rostou u nás na vysočině uplně všude.Já jen hulim,hubky jsem měl 2x a nic nebylo,ale na radu zkušenýho kámoše jsem jich asi 150 nasbíral a dal do vodky,tak jsem zvědavej na ten humáč - kámoši to testnou,tak pak napíšu kolik jsem jich otrávil ;o)))
Měj te se všichni moooooc pěkně M@trix

Old Post 07-01-2002 v 17:28 PM
matrix je offline   Profil uživatele matrix   Find more posts by matrix   Foto galerie člena matrix   Click here to Send matrix a Private Message   Add matrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz Příspěvek č. 38

Tos to mi bylo asi divne z toho piva co sem to zkombinovas s. Jen chci rict ze nerostou vsude tady na Floride.
A jak s tema bananovyma listama? Zkousel to nekdo? Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 08-01-2002 v 02:32 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 39



No letos sem taky přivezl kus lesa s bohemikama

Naposledy upravil powerjules 11-12-2015 v 23:00 PM

Old Post 11-12-2015 v 22:40 PM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5342510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív