Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Help! Swazi, Transkei, Durban, Malawi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fin
Nový Člen

Karma uživatele fin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 1

Čau
Mám problém a prosím o radu. Na seeds.cz nabízejí čtyři modely Swazi, Transkei, Durban a Malawi jako African seeds outdoor mix. Nikdy jsem je nepěstoval a nevím jestli nemají nejaké speciální požadavky. Ocením jakoukoliv dobrou radu, kterou mi budete moci poskytnout.

DÍK

Fin

Old Post 04-03-2001 v 01:21 AM
fin je offline   Profil uživatele fin   Find more posts by fin   Foto galerie člena fin   Click here to Send fin a Private Message   Add fin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Obecné sativy... Příspěvek č. 2

Budou to 100% sativy, pěstují se obtížně, jsou vysoké
a kvetou dlouho. Výnosy jsou nízké, ale efekt bývá zajímavý.

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 04-03-2001 v 13:25 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fin
Nový Člen

Karma uživatele fin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

Dík .........

Fin

Old Post 07-03-2001 v 23:16 PM
fin je offline   Profil uživatele fin   Find more posts by fin   Foto galerie člena fin   Click here to Send fin a Private Message   Add fin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: sativy... Příspěvek č. 4

daniel nemas pravdu .... podivejte se na web afrikana seeds nebo jim napiste jsou celkem v pohode.

Durban kvete dlouho ? ve srovnani s cim se sedmikraskou ?
A treba konkretene u durbanu jsou vynosi fantazije ......

Old Post 08-03-2001 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička Příspěvek č. 5

Ve srovnání s indikami. Sativy kvetou déle, mají menší výnosy a jsou vyšší. Efekt bývá méně tělesný, prý více na myšlení. Na web african seeds se dívat nemusím, tohle ví i většina začátečníků...

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 09-03-2001 v 19:26 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 6

Ja jsem si koupil african seeds outdoor mix a budu to pestovat venku. Uvidime co z toho vzejde. Na podzim dam vedet

Old Post 01-04-2001 v 09:25 AM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Standulk
Nový Člen

Karma uživatele Standulk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 7

Durban jsem pěstoval vloni také a byl jsem spokojený jak s výnosem tak i silou. Kytku jsem sklízel na začátku října což také není tak pozdě. Rozhodně Durban doporučuji, není tak těžký na pěstování jako outdoor.

Old Post 11-04-2001 v 14:01 PM
Standulk je offline   Profil uživatele Standulk   Find more posts by Standulk   Foto galerie člena Standulk   Click here to Send Standulk a Private Message   Add Standulk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytlos
Stálý Člen

Karma uživatele Pytlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

a jdou nejaky tyhle africky sativy pestovat i ve skrini,tak metr dvacet vysoky?

Old Post 14-04-2006 v 21:25 PM
Pytlos je offline   Profil uživatele Pytlos   Find more posts by Pytlos   Foto galerie člena Pytlos   Click here to Send Pytlos a Private Message   Add Pytlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7449090 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív