Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W ScroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 33

Hnědojed:
O lití peroxidu do hlíny slyšim prvně... Do bublu je to bez diskuzí, ale hlína? Taky nechápu, co by tam měla dezinfikovat...

K tomu ScrOGu:
v-scrog = zavěšení výbojky vertikálně (svisle dolů) bez použití stínítka - světlo dopadá na válec z pletiva, kterej je propletenej palicema, výbojka je umístěna ve středu válce, využití světla je maximální...
viz thread od g-mana
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6799

h-scrog = výbojka je horizontálně, palice se "proplétají" horizontální mříží - je ozařována pouze plocha plná palic
viz thread od Sroogy
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9230

doufám, že jsem objasnil, není to zas tak složitý...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 06-06-2005 v 06:58 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 34

děkuji všem za kladnou odezvu, jsem mile potěšen.
to hnědojed: tag celkově to zatím jede 84 dní, z toho 63 den na květu a tento týden půjdou pod nůž. Jinak listy ostříhávám pro větší prosvícení, ale jestli je to lepší stříhat nebo ne, o tom se tu už vedlo mnoho debat a vcelku bez výsledku, tagže něgdo stříhá a něgdo ne, je to individuální, ale u těch menších vatáží je to myslím lepší.

Old Post 06-06-2005 v 07:31 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 35

jo a s tím peroxidem teda nevim, ten sem si lil do huby, když mě vysekali moudráky

Old Post 06-06-2005 v 07:33 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 36




No sakrish tak to mash na prazdniny vystarano. Zase sem si ty tvoje krasavice prohlizel a musim rict ... no co na to rict... proste parada
snad jenom ze 3 metry do sklizne je docela dlouho ale co uz.

P.S. Heldete vim ze je to offtopic ale netusim kde jinde se na takovou vec zeptat. Koupil sem rizky white widow za 200 kc/ks myslite ze je to moc ?

Diky H.

Old Post 06-06-2005 v 11:23 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 37

to hnědojed: 200Kc/ks je teda fakt dost, tě někdo pěkně vojebal, v bazaru by jsi 100% sehnal levnějc, ať se jim daří. Hoj

Old Post 06-06-2005 v 11:42 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 38

Hnědojed::

Nemusí to bejt moc.Záleží na tom,jaká je to genetika,jak jsou veliký,odkud jsou řízlý(spodky=dražší=rychlej růst) a možná ještě další věci.
Pokud kupuješ na SOG už větší řízky,který necháš jenom zaklimatizovat pod světlem a hned přepneš,tak ty dvě kilča moc nejsou.

Nejlepší je najít si známýho,kterej jede gen. dobrý matky.

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 06-06-2005 v 14:48 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 39

jo rikal emsi ze to neni zrovna nejmin a taky toho typka moc neznam takze je mi jasny ze se kvuli me asi nepretrh ale co uz tvdril mi ze je to matka jak prase tak uvidime. Pojedu v scrog myslite ze tu mam vubec zakaldat nakje svuj thread typu "moje prvni kyticka ? " Toho uz je tu dost co ? Ale stejne budu potrebovat poradit takze jen tak se mne nezbavite Dik H.

Old Post 06-06-2005 v 16:37 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 40







KONEČNĚ Tagže tu máme SKLIZEŇ. 66 dní na květu a krystalky jsou v plné parádě. Nechtěl jsem to nechat nějak moc přezrát, jelikož po pár koštovných brčkách to byl takovej MASAKR, že kdybych to nechal ještě déle, oprotí high stavu bych jen čuměl a čekal až se mi hryzne pumpa Jináč Vám všem moc moc děkuju za odezvu, která mě nakopla do dalších pěstebných pokusů. Opět fota nebudou v nějak super kvalitě, ale začínám si myslet, že to není mnou, ale tím foťákem
Tag zde jsou mé holčičky

Old Post 10-06-2005 v 06:26 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 41


No a ještě Vám sem hodim plakátek, kterým sem byl obdarován od své cholky Jsou tam mooc hezké kousky

Old Post 10-06-2005 v 06:33 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 42

Jo a abych nezapomněl, samozřejmě po usušení sem přihodim, kolik toho bylo a troufám si trvdit, že toho bude možná i trošičku přes 100g?. Ještě jednou díky a ať se Vám všem daří. VIVAT GROWING

Old Post 10-06-2005 v 06:37 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 43






Tagže po týdnu sušení ve skříni se zaplými větráčky jsem vstoupil do závěrečné a nejsympatičtější fáze pěstění Vůně, chuť a účinky jsou SUPER, jsem maxim. spokojenej Půjčil jsem si váhu, sice není digitální, ale zcela dostačující. A výsledek?
4ks powerplantu = 104g suché mňamky, ještě jsem tag 10g rozdal a zkouřil, ale na druhý pokus paráda. Tady nějaká fota

Old Post 17-06-2005 v 06:41 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 44


A na závěr foto palic, které si už teď vegetí v lednici. Každý den je ještě na hoďku větrám. Tag to by bylo z 2. pokusu vše, přeji všem šťastné pěstění a ať se daří a ještě jednou díky. Du se zhulit

Old Post 17-06-2005 v 06:49 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 45

si frajer!!!
ked to narveš do skla,tak to prvých 5 dní má byť v teplote okolo 20 stupňov-otváranie na 15 minúť a až potom trebárs do chladničky:-))

Old Post 17-06-2005 v 09:54 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 46

to lubo: teď tě jako nechápu?

Old Post 17-06-2005 v 10:13 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 47

sušenie:
vlhkosť 40%,teplota -23 stupňov,tma a slabá ventilácia.takto zhruba 5-7 dní a ked praskajú vetvičky,tak postriháme a dáme do skla.teplota 18-24 stupňov,tma a počas 5 dní otvárať na 10-15 minút.

Old Post 17-06-2005 v 10:19 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 48

no, si myslim, že, že je to vcelku jedno, někomu vyhovuje to a někomu zas něco jinýho, na sušení není nějakej moc ideální vzorec. A teplota 23°C, co když bude 24°C?:-) Já jsem spokojenej, nejdůležitější je dle mě vyvarovat se plísni, což se mi daří. Peace a ať se vede

Old Post 17-06-2005 v 10:26 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-01-2019 - 190w Vero - 16 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí
06-09-2009 - 150 W Hps - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2775370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív