Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » moje rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
geny
Nový Člen

Karma uživatele geny - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Obecné moje rostliny Příspěvek č. 1






¨toto jsou moje kytičky,zatím je mám za oknem ale brzy pujdou ven.Brzo vám pošlu nové fotky,ale až tak za 14dní.


jsou pěkné???můžete mi kdyžtak ještě poradit kdybi byli nějaky nedostatky.


a posílejte i svoje fotky"!!!""

Naposledy upravil geny 14-04-2005 v 20:06 PM

Old Post 14-04-2005 v 11:26 AM
geny je offline   Profil uživatele geny   Find more posts by geny   Foto galerie člena geny   Click here to Send geny a Private Message   Add geny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Livis
Stálý Člen

Karma uživatele Livis - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 2

Jak dlouho je máš za oknem,vypadají fakt dobře,a taky co je to za model?Peace

!!!Live in Peace and Live in growing!!!

Old Post 16-04-2005 v 18:58 PM
Livis je offline   Profil uživatele Livis   Find more posts by Livis   Foto galerie člena Livis   Click here to Send Livis a Private Message   Add Livis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyletnice
Nový Člen

Karma uživatele vyletnice - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

přesně na to jsem se chtěla taky zeptat, jak dlouho je máš za oknem? Jsou vážně moc pěkný... taky se těším na další fotečky :-) ... btw......gramatika je doopravdy důležitá, tak se polepši!

Old Post 16-04-2005 v 19:17 PM
vyletnice je offline   Profil uživatele vyletnice   Find more posts by vyletnice   Foto galerie člena vyletnice   Click here to Send vyletnice a Private Message   Add vyletnice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geny
Nový Člen

Karma uživatele geny - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4


tady vám posílám jednu novou fotku rozrůstání zastřihlé kytky

jj polepším se. za oknem jsou už tak 14-18dní víc to nebude.ale ted zase vypadají uplně jinak jsou už zastřihnuty a rozrůstají se moc pěkně. jo a co je to za odrůdu to nevim je to nějakej mix a no name.

pište!!

Naposledy upravil 22-02-2007 v 14:36 PM

Old Post 17-04-2005 v 11:01 AM
geny je offline   Profil uživatele geny   Find more posts by geny   Foto galerie člena geny   Click here to Send geny a Private Message   Add geny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geny
Nový Člen

Karma uživatele geny - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5




Tady jsou moje slibovaný další fotky rostlyny mají asi měsíc a čtvrt

chtěl bych je dát ještě ven ale nevím jestli mám snima něco udělat než je dám ven kamoš mi řikal že musim ostřihat ty květy ale nevim potřebova bych poradit.


díky za rady

Naposledy upravil 22-02-2007 v 14:38 PM

Old Post 05-05-2005 v 09:27 AM
geny je offline   Profil uživatele geny   Find more posts by geny   Foto galerie člena geny   Click here to Send geny a Private Message   Add geny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaO
Stálý Člen

Karma uživatele MaO - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

ty kytky vypadaj pekne snad ti je nikdo nepodela az je das ven.
ty palicky bejt tebou tak urcite nestriham. az si nekde pripravis pole tak tam ty kytky vem v kvetinacich jakejch je mas tedty kytky z nich opatrne vysyp nejlepsi je otocit kytku korenama nahoru dat ruku tesne pod kvetinac a zatrepat s nim kytku pak v pohode chytnes a a hlina kolem korenu ma furt stejnej tvar jak v kvetinaci.potom je uz jenom das do zeme.
jestli se ti ty kytky nejak vytahly do vejsky az je budes presazovat tak je zasad trosku hloubs ale ne zas uplne moc. ja je davam tak 5 cm od prvnich listu.
doufam ze to z toho co sem ti napsal pochopis sam sem z toho trochu

Old Post 06-05-2005 v 00:02 AM
MaO je offline   Profil uživatele MaO   Find more posts by MaO   Foto galerie člena MaO   Click here to Send MaO a Private Message   Add MaO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geny
Nový Člen

Karma uživatele geny - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7




Zdarec mám tu pro vás nové fotečky mojich květinek.
Jedné té rostlynce se kroutí lysty a nevim čim to je víte někdo??????
vipadajpu faj si myslím šak posudte sami. pište

Old Post 18-05-2005 v 16:12 PM
geny je offline   Profil uživatele geny   Find more posts by geny   Foto galerie člena geny   Click here to Send geny a Private Message   Add geny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch
Nový Člen

Karma uživatele Milouch - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8





Skrin je 1m x 1m,2metry vyska,400watt, pri fotu stari 11dni na 18ti hodinach,zemni substrat trojslozkove hnojivo

Old Post 19-05-2005 v 19:57 PM
Milouch je offline   Profil uživatele Milouch   Find more posts by Milouch   Foto galerie člena Milouch   Click here to Send Milouch a Private Message   Add Milouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
geny
Nový Člen

Karma uživatele geny - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

pěkny květiny co je to z exempláře???

Old Post 20-05-2005 v 06:40 AM
geny je offline   Profil uživatele geny   Find more posts by geny   Foto galerie člena geny   Click here to Send geny a Private Message   Add geny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milouch
Nový Člen

Karma uživatele Milouch - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10








tady jsou dalsi moje rostlinky a jak hezky rostou :-)
toto jsou fotky po dalsichdvou tejdnech a pak nasledne trech tejdnech. Byl bych prosim rad za jakekoliv pripominky )

Naposledy upravil 22-02-2007 v 14:42 PM

Old Post 04-06-2005 v 10:33 AM
Milouch je offline   Profil uživatele Milouch   Find more posts by Milouch   Foto galerie člena Milouch   Click here to Send Milouch a Private Message   Add Milouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-05-2006 - Moje kyticky - 25 odpovědí
05-07-2003 - Moje kytičky - 6 odpovědí
02-07-2003 - Toto je moje rostlinka - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5297990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív