Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4

Který příspěvek by si zasloužil účast na Cannabis Cupu 2005?
This poll is closed.
Vezírek Rybářův 31 32.29%
vrrn 30 31.25%
jacquelin 12 12.50%
Nosferatus 6 6.25%
Morgan 7 7.29%
Dub-Teaser 10 10.42%
Total: 96 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
lenin
Nový Člen

Karma uživatele lenin - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 17

vrrn doufam, ze privezes tulipany!

Já je procítění okamžiku v nekonečném čase...

Old Post 14-04-2005 v 19:46 PM
lenin je offline   Profil uživatele lenin   Find more posts by lenin   Foto galerie člena lenin   Click here to Send lenin a Private Message   Add lenin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezlo
Nový Člen

Karma uživatele tezlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 18

hlasy pro morgana bych jeste chapal, ale jestli mam vybirat mezi rymovackou a poezii tak jasnej hlas pro vrrn!
jacquelin z tvyho projevu hadam ze by te tam ani nepustili, prece nepojede do amstru naka nafoukana sestnactka

zasad to do hovna a svit na to vanocnim stromeckem

Old Post 14-04-2005 v 22:07 PM
tezlo je offline   Profil uživatele tezlo   Find more posts by tezlo   Foto galerie člena tezlo   Click here to Send tezlo a Private Message   Add tezlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

diky za podporu hosi
Takze uz jsem si vyhlidl tatoo studio kde jsou ochotni mi to udelat s docela velkou slevou./znami kumpani/
Asi se pokeruju i kdyz nevyhraju.

show must go on

Old Post 14-04-2005 v 22:25 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
navrátil jan
Nový Člen

Karma uživatele navrátil jan - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 20

fandím jacquelin, přihlásil bych se, ale už je asi pozdě

Old Post 14-04-2005 v 22:45 PM
navrátil jan je offline   Profil uživatele navrátil jan   Find more posts by navrátil jan   Foto galerie člena navrátil jan   Click here to Send navrátil jan a Private Message   Add navrátil jan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 21

Ano, kontrolovali jsme ji v deset. Vítězem se stává Vezírek Rybářův, nechť mě kontaktuje skrze PM ohledně převzetí vstupenek...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-04-2005 v 02:57 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

vysvětlení Příspěvek č. 22

tezlo: hm nafoukaná šestnáctka! šestnáct buď rád, že nevíš, asi by jsi se divil a srandě taky nerozumíš
graruluji vítězovi

Old Post 15-04-2005 v 07:48 AM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vezírek Rybářův
Mistr poeta

Karma uživatele Vezírek Rybářův - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 23

Děkuji všem za hlasy,
leč budou doma moje kosti.
Vztekem se tahám za vlasy-
mám pracovní povinnosti.

Teprve nyní zřel jsem ortel,
omlouvám se za zpoždění.
Beze mne tak bude hotel
vprostřed města,
vprostřed dění.

No, mám smůlu, to je jisto.
Tuze mne to štve a hněte!
Nechť lístky získá druhé místo,
nebo někoho navrhněte.



Old Post 15-04-2005 v 09:43 AM
Vezírek Rybářův je offline   Profil uživatele Vezírek Rybářův   Find more posts by Vezírek Rybářův   Foto galerie člena Vezírek Rybářův   Click here to Send Vezírek Rybářův a Private Message   Add Vezírek Rybářův to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 24

chell : Moje chyba, mela jsme to uzavrit, protoze me o to carlos poprosil, ale nevedel, ze nejsme u pocitace a ze to tedy udelam az druhy den.
Navic jsou souteze nase dobrovolne aktivity, takze si s tim nemusis delat starosti a tim mene neco resit Preji hezky den.

Přispějte na provoz serveru:
Oficiální Suvenýry pro členy Groweru

Old Post 15-04-2005 v 13:05 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 25

chell : Dostane je vrrn.

Přispějte na provoz serveru:
Oficiální Suvenýry pro členy Groweru

Old Post 15-04-2005 v 17:23 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26

vrrne tak snad nas tam nezahanbis
nafot toho co nejvic

show must go on

Old Post 16-04-2005 v 14:27 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 27

Morgane: myslim, ze bych vas opravdu nezahanbila, pestuju uz celkem dlouho, chvili jsem tu byla mod-to jsem ovsem vzdala-boj s vetrnymi mlyny a ted se zabydluji na OG-jinak protoze ten pro koho jsem tu basen psala, se mnou nemohl jet-venovala jsem listky Hellboyovi a jeho a mymu khamikovi-maji vic, penez, casu a Hellboy udela urcite vybornou reportaz, ze?
Ja se do Amstru podivam v lete..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 16-04-2005 v 14:32 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 28

od vezirka pres vrrn az k hellboyovi .
ale hlavne,ze tam nekdo vubec pojede z tadyma

show must go on

Old Post 16-04-2005 v 14:58 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 29

Jacquelin: nevim jak Vezirek, ale ja se to dozvedela na posledni chvili, ze pritel nemuze+se objevily nejake komplikace, ale to nevadi, jsem rada, ze jsem je ziskala uz jenom proto, ze jsem je mohla venovat nekomu o kom vim, ze udela sahodlouhou skvelou reportaz pro vsechny tady velice stavnatou a zajimavou-proste nekdo kompetentni
Z ostatnich soutezicich se mi totiz nejevil kompetentni nikdo krome Dub-Teasera- myslim, ze jemu by to bylo feer i vzhledem ke kradezi jeho kytek by mu to udelalo radost-psala jsem mu jako prvnimu,
ale nepocital s tim, tudiz nemel cas..:/

Hellboy: Nezapomen na ty houby a seminka s venovanim od Bushy Old Growera hehe

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 16-04-2005 v 15:31 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 30

tys to smazala no to je podraz

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 16-04-2005 v 15:32 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

zbytečná soutěř Příspěvek č. 31

je mně celkem jedno kdo pojede , protože čas na "c. cup" jsem si hlídala ještě před týdnem a teď už mám v tomto termínu jiné povinnosti. jen doufám, že ta reportáž, jestli nějaká bude, bude stát zato. vím jakou jsem chtěla udělat já.
Na závěr musím poznamenat, že celá soutěž a její průběh ukázal, že se u nás pěstuje a kouří opravdu kvalitní konopí jen, tak dál o tom to tady přece je.
P.S. mně ji ukradli dokonce z bálkónu paneláku

Old Post 16-04-2005 v 17:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od vrrn
Jacquelin: nevim jak Vezirek, ale ja se to dozvedela na posledni chvili, ze pritel nemuze+se objevily nejake komplikace, ale to nevadi, jsem rada, ze jsem je ziskala uz jenom proto, ze jsem je mohla venovat nekomu o kom vim, ze udela sahodlouhou skvelou reportaz pro vsechny tady velice stavnatou a zajimavou-proste nekdo kompetentni
Z ostatnich soutezicich se mi totiz nejevil kompetentni nikdo krome Dub-Teasera- myslim, ze jemu by to bylo feer i vzhledem ke kradezi jeho kytek by mu to udelalo radost-psala jsem mu jako prvnimu,
ale nepocital s tim, tudiz nemel cas..:/

Hellboy: Nezapomen na ty houby a seminka s venovanim od Bushy Old Growera hehe



Tak nevim co si mam vybavit pod slovem kompetentni.Asi to bude tim ze mi jeste nebylo 13
Ale jinak jsem ok.

show must go on

Old Post 17-04-2005 v 02:06 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2010 - Losování o dva vstupy na High Times Cannabis Cup 2010 - 0 odpovědí
13-04-2005 - Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!! - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3572410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív