Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Který příspěvek by si zasloužil účast na Cannabis Cupu 2005?
This poll is closed.
Vezírek Rybářův 31 32.29%
vrrn 30 31.25%
jacquelin 12 12.50%
Nosferatus 6 6.25%
Morgan 7 7.29%
Dub-Teaser 10 10.42%
Total: 96 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Upozornění Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup Příspěvek č. 1

Rychle rychle... nějak se nám to časově sklouzává ... .
Do hlasovacího kola postupují tyto nejlepší soutěžní příspěvky: (v pořadí v jakém se objevily v tomto tématu)


  • Vezírek Rybářův
    citace:
    Jelikož jsem velký chlap,
    a nebojím se Amsterdamu,
    chtěl bych na Cannabis Cup
    pozvat sebe a svou dámu.

    Protože je časně z jara
    a chutě se násobí,
    Holanďanům moje stará
    zkouří všechny zásoby.

    Silné plíce, svoje sirky,
    výprava jak na Aljašku.
    Máme filtry i papírky,
    ty nejlepší, plnou tašku.

    Nizozemci budou zírat,
    až zří Čechy mezi brčky!
    Ostuda je bude týrat,
    vykroutí si při tom krčky!

    V kouření jsme šampióni,
    jedničky máme na dresu.
    Lístky zašlete jak loni
    na mou tajnou adresu.

  • vrrn
    citace:
    Vím celkem jasně jak voní ta plochá země
    tak jako škvára, podobně krásně
    vůbec ne chutí tanečních drog
    a tím za mnou nemusíš, nemusíš chodit
    už vůbec ne nahý
    Amsterdam nádherný, tak trochu Praha
    může být plochou jako tvé srdce je skálou
    já tam chci žít

    na náměstí nemusím nacházet
    knoflíky štěstí, padají z nebe
    voní tam cibule a taky pohřební píseň
    se zbytky lebek
    mám chuť se opít, to nám bude dělat problém
    i když ty jsi taky trochu vlahý
    nenecháš se porazit, nebýt nikdy druhý
    mně se nechce křičet,
    jen myšlenky posílat po cestě oblé
    vanout

    a všechny ty princezny ze staré školy
    se špičkami cigaret, až srdce bolí
    vydaly se nejspíš tím lepším směrem
    já poslouchám Bjork, nemám chuť se probrat
    ze sladkých řečí, nádhery islandské hudby
    zazpívat si na svém pohřbu, ach stará škola

    na náměstí prahnu po tvém dechu
    kdyz prší...

    vím celkem jistě jak vypadá tvá "Flat land"
    s jablečným nádechem v neznámých místech
    to
    jo
    no



    trocha poezie snad neurazi

    a důvod? jela bych tam se svou láskou, on si pěkně pokouřit a vyzkoušet na ostro smoke reporty, ktere zatim dela jen mym vypestkum, a ja se pokochat co noveho je pripravene na poli genetiky=lepsi nez cukrarna!!!

    vrrn

  • jacquelin
    citace:
    proč já?
    proč já?
    proč já?
    důvodu je asi tolik jako má grower členů.
    tak proč já?
    protože až se 20.4. vrátím, jestli si to trochu neprotáhnu ,nezůstanu tam, žádný strach, tak slibuji, že přivezu aspoň deset paměťovek plných fotek + dokumentaci co na nich na každé je a všechno o tom jaký to tam bylo
    založím thred:
    Jak jsem vyhrála dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu
    a všechno to, včetně komentáře, nasypu na grower a
    až si to budete prohlížet, tak budete mít pocit jako by jste tam byli taky.
    zatím co budu pryč, tak si budete pěkně v klidu hlídat zahrádky, EC, Ph, teplotu, vlhkost, škůdce, sousedy, nervy.........
    tam to bude stejně pořád dokola a pěkná nuda: tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš, tráva, hašiš .........sušák, chutě, sušák, chutě, sušák, chutě, sušák, chutě
    už se těším
    P.S. díky za důvěru

  • Nosferatus
    citace:
    hlele lístky sem!!!
    - jsem dobrák od kosti )

    -došel mi toner v tiskárně:-))

    -kamošce sem sem zachránil život

    -rodiče buou rádi že se mě nachvilku zbavěj

    -nedávno sem měl trapas v obchdě(kaufland) běhala jim tam myš a máti řekla ať ji chytím tak sem tam běhal jak vůl... skákal pozemi aplazil se tam 10 minut než sem ji cytil a lidi na mě jen valili oči.... a teď se tam nemůžu ani ukázat.....(no není to dobrej důvod se tam požádně.....zbořit) )

    - jo tu myš sem pak adoptoval... mám ji doma v akvárku:-)) jmenuje se Kaufi

    - mám doma hanácké kroj a vezmu si ho na sebe(c;

    -mám bezedný plíce

    -tady to znám ale tam ještě ne-

    -až se vrátím tak uspořádám čadi party a pozvu vás

    -mám šílenou sestru a krom toho to neni žádná miss a fakt ji nemusím vidět každý ráno....

    -nemám co do dýmky

    -5let sem prodával tombolu a nikdy sem nic nevyhrál

    -další důvod je protože sem se teď snažil něco napsat

    -už po šestý edituju tenhle příspěvek

    -udělám pro vás všechno

    -už to edituju po sedmý.....

    - mezitím co sem to psal sem začal chodit s holkou

    - MILUJU GROWER TEAM


    no není to bomba:-)

  • Morgan
    citace:
    jestli my to date,tak si potetuju levou pazi od ramene az k zapesti napisem:
    I L O V E G R O W E R !
    to ze se pak cely zivot nebudu moct ve spolecnosti ukazat bez dlouheho rukavu my vubec nevadi.hlavne ze pojedu do amstru.

  • Dub-Teaser
    citace:
    Koukam,koukam a.... jede se do holandu? Vzhledem k výborné znalosti holandštiny též skvělé orientaci v ulicích amsterdamu a jednotlivými coffeshopy bych mohl být decentním přínosem,kouřim už 6 let,tak by se mi neměl stát žádný kolaps při ochutnávce určitě bych s sebou vzal bratra Smokieeho. Osobně jsem zvědav,kdo se zůčastní s Grower Teamu!


Pokud někdo z uvedených chce svoji nominaci stáhnout, protože nebude moci jet, nechť se ozve...
Všem šesti gratuluji a přeji všechno nejlepší ve všelidovém hlasování
Uzávěrka hlasování je ve čtvrtek 22:00

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-04-2005 v 17:53 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2

vrrn máš môj hlas

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 13-04-2005 v 19:57 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Vezirek go go go.

show must go on

Old Post 13-04-2005 v 21:21 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 4

Vezírek- ty zase můj,pak nám o tom složíš verše každopádně bych ty lístky pokřtil,protože mi nevyšla letošní dowolená a o prázdninách s kámošema taky nemůžu-pořád pracuju,ale tenhle termín je přesně šik

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 13-04-2005 v 21:21 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 5

Morgan do toho,muj hlas dostals! :tatooine:

Old Post 13-04-2005 v 21:34 PM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 6

vezííírek...jedéé , ale jaquelin též fandim


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 14-04-2005 v 08:53 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 7

Mumie

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 14-04-2005 v 12:59 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dub-Teaser
Stálý Člen

Karma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% PěstitelskáKarma uživatele Dub-Teaser - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 8

jéé to je roztomilý Díky mrchožroute,sice to asi vyhraje vezírek,ale stejně se tam asi pojedu podívat! Tagže sí jů dér

Swět se zbláznil,držte se. Protože než si ty prachama zaslepený,zkorumpovaný sviňe,který okrádaj už tak dost zuboženou zemi uvědomí,že jejich nový vily a super moderní komplexy obchoďáku na jejichž místě rostla vegetce kyslík nevyrobí,tak bude pozdě...

Old Post 14-04-2005 v 13:29 PM
Dub-Teaser je offline   Profil uživatele Dub-Teaser   Find more posts by Dub-Teaser   Foto galerie člena Dub-Teaser   Click here to Send Dub-Teaser a Private Message   Add Dub-Teaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 9

ciste prakticky tez dubovi bukovymu, jinac bych dal vrrrn za uza basen

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-04-2005 v 14:30 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuchta
Grower Fanatic

Karma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kuchta - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10

Jsem jednoznačně pro MUMI!!!!!!
Carlosi a pokud by to tak nedopadlo věz že velký Jah Rastafari Tě ztrestá mocným hněvem a budeš muset za trest hulit už navždy jen samce !!!
Jinak Peace a čest vítězům a poražení si můžou koupit letenku lupen a leťet na vlastní náklady.
Kuchtěj Nesmrtelný

Old Post 14-04-2005 v 14:32 PM
Kuchta je offline   Profil uživatele Kuchta   Find more posts by Kuchta   Foto galerie člena Kuchta   Click here to Send Kuchta a Private Message   Add Kuchta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 11

VEZÍÍÍÍÍÍÍREK RULÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZ!!!

Old Post 14-04-2005 v 14:40 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

no tak, no tak Příspěvek č. 12

díky námořníku NFT zmáknu si piš
Ale tady nám záčíná nějak přituhovat
Pět soupeřů, samej chlap no chlap chachá
Přece nepojede do amstru nějakej teplej básník nebo grafolog !
Jedinej košér soupeř je Dub-Teaser, ten má aspoň argument , ale stejně nepojedeš, promiň
Jdu totiž bojovat. Je načase začít tahat trumfy. a první-pikovej král-vezmu ještě kameru ať se má očičko na co koukat a druhej-srdcová dáma-posílám svoji fotku, ať je vidět, že mám kukadlo jak zrcadlo a nádhernou barvu, jak by ji už někde viděla, ale kde?? ve skříni? možná v zrcadle. jóóó tam to bylo.

Naposledy upravil jacquelin 14-04-2005 v 15:56 PM

Old Post 14-04-2005 v 15:07 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13

jacquwlin: no dovol...

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 14-04-2005 v 15:46 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 14

chell: ze jeji souper jsou samy chlapi-tazke i ja
a taky proto, jestli se ozves haha a pic ho!

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 14-04-2005 v 16:10 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jacquelin
Stálý Člen

Karma uživatele jacquelin - 90% PěstitelskáKarma uživatele jacquelin - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 78  

hopla Příspěvek č. 15

vrrn:
nečetla jsem tu poezii až do konce.

Old Post 14-04-2005 v 16:54 PM
jacquelin je offline   Profil uživatele jacquelin   Find more posts by jacquelin   Foto galerie člena jacquelin   Click here to Send jacquelin a Private Message   Add jacquelin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 16

jacquelin: v poho

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 14-04-2005 v 17:16 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2010 - Losování o dva vstupy na High Times Cannabis Cup 2010 - 0 odpovědí
13-04-2005 - Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!! - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5141220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív