Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » COOLTUBE s Odtahem by TheKeptn - Výroba - step by step...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 33

ze musis mesiac Vagi13 na nu cakat

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 19-01-2006 v 16:20 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 34

a ta cooltube nepotrebuje stinitko?

Starter CLEO,jak zapojit zapojit na sodík zde

Old Post 19-01-2006 v 17:34 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skeletor
Nový Člen

Karma uživatele Skeletor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 35

Tak co, uz si nákej chlapák objednal tu trubku z borokřemičitého skla? Dyštak dejte vědět !!!!!!!!

GROWER - ŽÁDNÉ MÍSTO PRO FAŠISTY!!!

Old Post 05-04-2006 v 15:21 PM
Skeletor je offline   Profil uživatele Skeletor   Find more posts by Skeletor   Foto galerie člena Skeletor   Click here to Send Skeletor a Private Message   Add Skeletor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 36

samozrejme

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 05-04-2006 v 16:51 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KFilda
Nový Člen

Karma uživatele KFilda - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 37

hele kamo a jak jsi tam to sklo obednal ponevadz me tonechce pustit do produktu firmy.jenom se mi furt ukazuje prezentace na houby.dik za odpoved je to docela akutni.

Old Post 05-04-2006 v 20:49 PM
KFilda je offline   Profil uživatele KFilda   Find more posts by KFilda   Foto galerie člena KFilda   Click here to Send KFilda a Private Message   Add KFilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 38

mail@glasspetran.cz
objednaval sem to tady odsud,cena je 370kc+120kc postovny mel sem ji doma za 7dni od objednani.
Napis email ze mas zajem si objednat tu tubu o prislusnych rozmerech,uved kontakt na sebe.Je to firma z Uval u Prahy.Vyzvednout si to muzes but osobne a nebo na dobirku zalezi na tom jak se v tom emailu s nima dohodnes,tak at poridis
Cuz

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-04-2006 v 08:48 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 39

zdarek

nevíte někdo jestli to bor. sklo jde ještě objednat? kdyžtak link prosím

ad.

a nejde to objednat někde jinde , nebo že bych si to někde normálně koupil

dík

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 18-04-2006 v 17:51 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 40

TW- www.vitrum.cz

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 18-04-2006 v 18:06 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1l
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1l - 89% PěstitelskáKarma uživatele Dev1l - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 41

Jenom bych poradil ješte k té hlučnosti ventilátorů......
1.---pro méně vibrující až vibrujíci ventilátory doboručuji přidělat na pružno silikonem(ani dotek na tvrdo) a pokud sou chechtáky tak odhlučněná roura na odtah----70-80%hluku je pryč.
2.---Pro butálně vibrující ventilátory(taky jeden mam na tu 600W)--je to složitější,ale velmi funkční.Mam ventilátor u stropu v odhlučnené rouře a neni vůbec přidělán ke skříni.2 ditky se provrtaj do stropu skříně a ventilátor se přidělá např. gumovými provázky ke stropu nad skříní....tedy ventilátor sice je uvnitř skříně,ale nepředává jí absolutně žádné vibrace.Je to 410m3/h a bratr metr od toho spí a vůbec mu to nevadí..

Old Post 18-04-2006 v 19:10 PM
Dev1l je offline   Profil uživatele Dev1l   Find more posts by Dev1l   Foto galerie člena Dev1l   Click here to Send Dev1l a Private Message   Add Dev1l to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edik
Nový Člen

Karma uživatele edik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 42

zdravím groweři mám 600w v cooltube mam tam alu trubku a 2xero 2 ventilátory jeden před cooltubou a druhý asi o 50cm dál v potruby a nemůžu se se světlem přiblížit ke kytičkám blíž než na 20cm od cooltuby a nevím co stím??? jestli mám použí vykonější ventilatory ty eura2 uvádějí prutok vzduchu cca 150 m.k/h a nestačí to!!! a to jsem někde četl že se prý mohou kytičky opírat přímo o cooltubu má s tím někdo nějakou zkušenost prosím poradte

Old Post 08-08-2006 v 11:57 AM
edik je offline   Profil uživatele edik   Find more posts by edik   Foto galerie člena edik   Click here to Send edik a Private Message   Add edik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skogen
Nový Člen

Karma uživatele Skogen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 43

Imho Je to tím, že teplo přenáší zářením (v infračerveném spektru). Teplo, které se ti vyzáří se při jakémkoli kontaktu s pevnou látkou částečně odrazí a částečně pohltí (tj. zahřeje látku.) V případě 600W výbojky je vyzářené teplo tak veliké, že pokud se nerozprostře do prostoru, tak ti ty listy prostě spálí.
Snad bys to mohl trochu vylepšit tím, že bys nepřidával na chlazení CT, ale chladil přímo listy nějakým ventilátorem.

Old Post 08-09-2006 v 08:27 AM
Skogen je offline   Profil uživatele Skogen   Find more posts by Skogen   Foto galerie člena Skogen   Click here to Send Skogen a Private Message   Add Skogen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littles
Stálý Člen

Karma uživatele littles - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 44

Hi, mam cooltube s uzavreným okruhem (sání i odtah mimi skřín)...casem se skla zevnitř zapráší...máte nekdo nějakou vychytávku na řešení tohoto problému?

Old Post 01-11-2006 v 12:01 PM
littles je offline   Profil uživatele littles   Find more posts by littles   Foto galerie člena littles   Click here to Send littles a Private Message   Add littles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littles
Stálý Člen

Karma uživatele littles - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 45

edik: 150M3/h eurem je málo, navíc euro větráky mají strašně šptaný tlakovový výkon (jakmile má vyduch trochu odpor nejsou vůbec tak výkonné) ,chce to nějaký pořádný šnek, nebo tak něco. 5ekl bzch tak 350 m3/h a budeš moc dát CT tak 5 cm nad kytky.

Old Post 01-11-2006 v 12:04 PM
littles je offline   Profil uživatele littles   Find more posts by littles   Foto galerie člena littles   Click here to Send littles a Private Message   Add littles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littles
Stálý Člen

Karma uživatele littles - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 46

edit: poříd si nejakej radiální vetrák....

Old Post 01-11-2006 v 12:13 PM
littles je offline   Profil uživatele littles   Find more posts by littles   Foto galerie člena littles   Click here to Send littles a Private Message   Add littles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hurley
Stálý Člen

Karma uživatele Hurley - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
TW- www.vitrum.cz


jejda tuhle firmu mamka kdysi zakladala

jinak sory za OT ale je to proste takove nostalgicke

jo a mete nekdo zkušenosti s euro vetraky? me dneska přestal uplne fungovat...proste se netoči tak nevim je to asi na reklamaci(ale ja sem do neho vyvrtal dirky abych si ho mohl povesit tak už to asi nevezmou )


______________________________________________________

Old Post 02-11-2006 v 19:09 PM
Hurley je offline   Profil uživatele Hurley   Find more posts by Hurley   Foto galerie člena Hurley   Click here to Send Hurley a Private Message   Add Hurley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green tree
Stálý Člen

Karma uživatele green tree - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 48

Zdravím,
chci znát váš názor. Tedy... uchladím 250W(nahoře) plus 400W(dole) ve vertikální cooltube z borokřemičitýho skla o rozměrech 100x400mm, tloušťka skla 3mm, předpokládané chlazení Euro 130m/h nahoře, dole min. 150m/h.
- Jde mi především o šířku trubice, je dostatečná pro proudění vzduchu? Nebo mám raději zvolit 120mm v průměru?
- Neroztaví se horní Euro? Máte zkušenost?
- Bylo-li by 100mm v průměru dostatečných, každopádně bych objednal trubici delší (500-600mm), takže díky za radu.

Old Post 25-03-2007 v 16:22 PM
green tree je offline   Profil uživatele green tree   Find more posts by green tree   Foto galerie člena green tree   Click here to Send green tree a Private Message   Add green tree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3051990 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív