Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » sklerotismus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

sklerotismus Příspěvek č. 1

.. je obecne znamo, ze ganja zhorsuje pamet, ale mne uz vazne zacina srat, jak ztracim sklenenky, zapalovace atd... skoro na kazde hulidbe neco nekde necham nebo mi vypadne zapalovac z kapsy a tak. Jednou sem si koupil tryskovy zapalovac, jeste blikaci, no mel sem z nej velkou radost, ale vydrzel mi jen jednu noc.Pak z nej mel radost zas nekdo jiny.
Fakt nedokazu se ovladat, to bych musel porad v jednom kuse myslet na to abych nekde neco nenechal. Taky se mi pokazde kdyz sem zhuleny stava, ze nemuzu neco najit po kapsach a pak z toho mam schyzu, ze sem nechal na lavicce energitku, a pritom ji mam v nektere z kapes .
Jo a jeste dobre bylo, v dobach kdy jeste rodice nevedeli ze hulim, jak sem balil speka na zachode zamknuty a nechal sem ho polozeneho na zrcadle
tak by me zajimalo jak je to s vama..?

Old Post 01-07-2005 v 14:23 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvidek Pu
Nový Člen

Karma uživatele Medvidek Pu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2

heh prichazeni o veci, jejich zapominani, ztraceni to jsou presne ty disciplinky ve kterych ja naprosto exceluji On to totiz byl problem jeste za dob co jsem slovo spek a hulit neznal a ted mam pro to alespon omluvu. Takove veci jako cepice, mikina, rukavice, zapalovace...OK..zaboli, ale to se jeste da. Ale jednou jsem takhle sel zhuleny jak taska u nas ve skole na pocitacovou ucebnu na net a mel jsem i sve krasne dioptricke bryle. U pocitace me to nejak nedelalo dobre a tak jsem si je sundal No a je to myslim jasne samozrejme jsem je tam nechal a prisel jsem na to az druhy den. Rikal jsem si jak je to v pohode, jsme preci na VS, tak nejsou tady takovy Karlici aby me nekdo bral dioptricke bryle JASNE! vedouci ucebny, uklizecky, na vratnici...zkratka nikde nebyly. A tak si rikam ze ted nekdo chodi s myma brylema, asi si vybil ty skla, dal si tam nove a tak vlastne vydelal na obrouckach. NO ale moje chyba

...druhy story je trosku se stastnejsim koncem, ale taky nas pobavila. Byly u me na navsteve my dva kamosi z VS a byly jsme nekde kalit. Meli jsme jen jeden batoh, at se s tim nemusime tahat a protoze jsme poskakovali na nejakem koncerte, tak jsme tam meli vsechny penezenky, klice a telefony....pri skakani nekomu na hlavu se to jen prece muze vytratit Po akci asi tak kolem 3 hod si to tak masirujeme domu, zastavime se asi 1 km od domu na lavicce, debatujeme, dymkujeme a je pohodicka Asi tak po 20 minutach dorazime tedy pred barak a.......BATOH neni Takze samozrejme radost jak cip a je nam vse jasne ze je to na lavicce. NASTESTI to tam jeste bylo a zachranilo nas to od te jundy prijit o klice, penezenku a telefon na jeden zatah .......takze......mame vsechno? jsme vsichni?

ZIVOT JE KRASNY

Old Post 01-07-2005 v 14:56 PM
Medvidek Pu je offline   Profil uživatele Medvidek Pu   Find more posts by Medvidek Pu   Foto galerie člena Medvidek Pu   Click here to Send Medvidek Pu a Private Message   Add Medvidek Pu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 3

joo to sem rad ze nejsem sam . nejhorsi ze se mi to stava i kdyz sem nezhuleny. proste odlozim nekam nejakou vec a vubec si to neuvedomuju a za 20s vuubec nevim kam sem ji mohl dat

Old Post 01-07-2005 v 15:36 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 4

tajto ztraceni zapalovacu a ruznejch beru uz jako samozrejmost, dokonce sem jednou zapomel venku fotbalovy mic a nemoh sem si vzpomenou kde sem ho nechal , nebo stava se vasm taky ze chcete vedet kolik je hodin tak sahnete do kapy vytahnete mobil mrknete se na cas , zandate mobil do kapsy a za 15 vterin se musis kouknout znova protoze sis vzpomenul ze uz nevis kolik je

Old Post 01-07-2005 v 15:44 PM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 5

jo kdyz rodice nevi ze hulite tak to urcte znate disciplinu "kde sem to nechal" (hulo, nabity sklo ubaleny zvaro). zacina se exponovanyma mistama (kde by to mohli najit) a konci stastnym nalezem (zpravidla v kapse, ruce apod.)

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 01-07-2005 v 16:59 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 6

no ja som zvykol zabudnut na Eriku2

jaman

Old Post 01-07-2005 v 17:01 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

mno u mě se stalo samozřejmostí, že dávám svoje draze zaplacený věci kolovat. A ani to nesouvisí s hulenim, spíš jsem je nechávala v hospodách po troše alkoholu. Přišla jsem o walkmena, o milovej kšilt, milovanou mikinu a spoustu jinejch milovanejch věcí. Ale lepší, než kdyby mi je někdo ukradl. Tahle můžu nadávat jen sama sobě.

Erika2 je ta současná? Na přítelkyně se ale nezapomíná!

Old Post 01-07-2005 v 17:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 8

to wood :tiež minulá , ale som na nu nezabudol

jaman

Old Post 01-07-2005 v 18:01 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 9

Erika1 =bývala manželka, Erika2=bývalá družka

jaman

Old Post 01-07-2005 v 18:04 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 10

mami, nevidelas takovou tu sklenenou trubicku?

Old Post 01-07-2005 v 18:19 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

no tak já taky furt na něco zapomínám...hh ted sem zapomněl co sem vám chtěl napsat....no tak aspon vám napíšu co se mi stalo před chvílí...sem na dojezdu špeku a tak lehce zmatlaný a psal sem matce objednávky kde zadáváte 6ti místný čísla a já nebyl schopnej si je všechny zapamatovat

Old Post 01-07-2005 v 20:26 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9785450 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív