Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vše o ph půdy !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

uprava ph půdy Příspěvek č. 113

Zdravím hledal sem upravu ph pudy a buď tu nic není nebo sem blbec.

Jde mi o to jestli tu má někdo skušenosti s vápněním.
Jelikož mám flek docela v náročném terénu tak výměna hlíny je nemožná. Ph půdy je na 4 tak že potřebuji zvednout ph na 5,5 až 6. Vůbec nevím kolik toho vápnamám dát na cca 30 - 35l hlíny. Mám to jen zalejt vodou ve který je rozpuštěný vápno nebo bude lepší tu zeminu promíchat z vápnem ?

Old Post 11-04-2014 v 14:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 114

Zdarec,

hned první odkaz v hledání a v něm hned první příspěvek...

citace:
Původní příspěvek od L0TRIK
-zvýšení ph o jeden bod - 453,59g váapna do 28,317dm3(l) půdy


Nevím jak si to hledal každopádně jsem to spojil, kdyžtak mrkni ještě sem:

Jak změnit kysele nebo zasadite ph

Měj se....

Old Post 11-04-2014 v 15:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChuQ
Nový Člen

Karma uživatele ChuQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 115

Poradte prosím někdo nějakej tekutej přípravek na pH. Mám pH zhruba 5 a chci se dostat na těch 6 Když sem toto říkal babě v zahradnictví, tak mi dala okyselovač a ani sem si toho nevšiml

Old Post 14-04-2014 v 17:35 PM
ChuQ je offline   Profil uživatele ChuQ   Find more posts by ChuQ   Foto galerie člena ChuQ   Click here to Send ChuQ a Private Message   Add ChuQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Tak nikdo mi neopověděl ,tak sem skusil zavápnit 2díry (cca 30 - 35l) do jedný sem promýchal 2 lopatky vápna a do druhý 4. No a už na ty první vylítlo ph ze 4 na 10. Tak že stím vápnem fakt opatrně ! (ještě dodám ,že sem nesehnal ph půdní test , tak sem použil ph vody test. Hlínu sem dal do kelímku zalil destylkou chvílu mýchal a nechal usadit.následně sem vodu nasal do stříkačky a pak sem postupoval podle pokynu na letaku)

Old Post 17-04-2014 v 09:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3952340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív