Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sazeničky pod zařivkou 9w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Herer
Nový Člen

Karma uživatele Herer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Pohodička Sazeničky pod zařivkou 9w Příspěvek č. 1

Čuste groweři chtěl bych poradit venku je je ještě sníh slunce moc nesvití ale zasadil jsem si už par semen a prozatim mě zajima na jak dlouho mi to asi poroste pod 9W zařivkou chci to jen do te doby než venku nezačne pořadně pařit oskar pak je dam za vokno a až se oteplí tak na balkon kyti mi rostou už od doby vyklíčeni ve hlině asi 12 dnů a meří asi 3-4 cm a docela se jim vede a mě zajima jestly mi kyti nezdechnou do te doby jak bude venku pěkně tak raďte prosím všihni.tak zdarec pěstu zdar

Old Post 14-03-2005 v 20:47 PM
Herer je offline   Profil uživatele Herer   Find more posts by Herer   Foto galerie člena Herer   Click here to Send Herer a Private Message   Add Herer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Herer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

herer:na uplne malou sazenicku to muzes pouzit,ale az bude mit kytka tech 15cm a vys,budou uz mit spodni listy malo svetla(to uz je vic svetla za oknem)

Old Post 15-03-2005 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3

cus,
myslim, ze ti to vydrzi jen chvilku,mam neco podobnyho...

... 5 sazenicek /5-6cm/ v takovym provizornim mini skleniku, kterej jsem udelal z akvarka. Aspon jsem tim docilil pekny vlhkosti,ktera tam je. Vsechno to mam tak ve vzdalenosti 5-10cm pod osvetlenim /zarivky: 1x15W,2x11W/. Teplota tak 28°C,vetram cas od casu. Je to jen provizorni,ale zajimalo by me do jak vysokejch kytek by to stacilo...

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 15-03-2005 v 18:10 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 4

ja mam 4x18w, pod tim asi 10 nezakorenejch řizku mazara a 15 malinkejch kyti ze semen...ze zacatku se tahali dost za svetlem, proto jsem je ted dal zhruba 3-10cm pod zarivku...teplota diky alobalu tam je přisna, takze sem radsi jeste votevrel vokno, zejtra tam na hore udelam diru, aby mohlo teplo ven.. pak ji udelam jeste dole, aby tam moch cerstvej vzduch, samozrejme vse bude zatim bez vetracku...taky provizor... uvidime jaxe jim bude darit...

Old Post 17-03-2005 v 18:23 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

to indicky-konopi: ten vetracek je fakt dost dulezitej, bez neho by uz byly my sazenicky priplacly k zemi se stonkama jako spendliky... ale uz po nekolika snech neustalyho fukaru,kterej jim dopravam, zacinaj stonky silit. Nejdriv sem je mel fixovany spejlema,ale ted se vic osvecil dratek. Po case uz budou drzet sami. Bez vetru v mistnosti ani tuk.

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 20-03-2005 v 13:39 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

uz... Příspěvek č. 6

my to i vykvetlo-trochu chaos :-)

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 11-04-2005 v 20:22 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

apofiss: natrvalo nesla,zkousel jsem to

Old Post 11-04-2005 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

no prostor jsem vymaknuty nijak nemel,ale byla to 11w a ono to prosviti prd.Jako krajni nouzovka budiz ,ale natrvalo mit pod tim matku nejde.

Old Post 11-04-2005 v 22:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herer
Nový Člen

Karma uživatele Herer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 9

Čus CypressHill07 tak to mam asi tu samou stolní lamphyčku co ty ja jsem dal kytičky už za okno a vypadají dost pěkně 7 patro a docela se rozvětvuje velikost kyti kolem 25cm až se dostanu na dyl k internetu tak dodam foto chystam se je dat na balkon a par kyti outdoor takze letos to bude v poho potom dodam ty foto tak zatim zduř

Old Post 14-04-2005 v 07:18 AM
Herer je offline   Profil uživatele Herer   Find more posts by Herer   Foto galerie člena Herer   Click here to Send Herer a Private Message   Add Herer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Herer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9023980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív