Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kosení kytiček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

kosení kytiček Příspěvek č. 1

Nevím,jestli už tady podobnej thread byl,ale nic jsem nenašel. Zajímalo by mě v kolik hodin kosíte své kytičky. Se svoji jedinou kytku,kterou jsem vypěstoval a neukradli mi jí mám docela zajímavý zážitek se sklizně. Někdy ve půl třetí ráno v říjnu minulého roku jsem se z báglem vypravil pokosit mou kytičku s kámošem se kterým pěstuju. Jeli jsme na kole 20km do jedné vesnice u prahy kde jsme kytku měli. Bohužel se mi asi po 15 km cestou tam posralo kolo(ruztrh se mi řetěz. Kolo jsem nechal v příkopě a sednul si na rám kamarádova kola,takže jsme vypadali jako páreček bukvic. Poté co jsme dojeli na místo a sklidili náš durbánek,vydali jsme se cestou domu. Jenže před houštím na nás čekal místní vesnickej fízl,kterýmu se nelíbilo že ve 4 ráno se hrabeme v křoví. Začal nás otravovat a najednou se mu zachtělo vidět obsah našeho báglu. Kámoš si vkidu ujel na kole ale já jsem musel běžet po svých. Bystrý strážník se mezitím rozeběh za mnou plnit svou služební povinnost "chytáním nebezpečného zločince" . Nevím kde jsem nabral tu rychlost ale připadal jsem si jak mourice green a nakonec se mi povedlo mu utéci. Běžel jsem celých dvacet kilometrů domu i když jsem tušil že to strážník vzdal asi po 2 kilometrech. V hlavě mi pořád probíhal myšlenka co kdyby vzal policejní káru a začal mě hledat. Hned po návratu domu,asi v 7 ráno jsem si mocně oddychl ale ještě tejden jsem byl docela vyklepanej.Dobrý story,co.
Tak co vy a sklízení?

Old Post 07-04-2005 v 17:32 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zike
Stálý Člen

Karma uživatele zike - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 2

jojo, to je dobra storka meli jste docela stesti...no a s toho krasne vypliva ze lepsi je si pestovat doma...tam to neni nikmu na ocich a nepotkaj vas takovy stress a hlavne vidite svoje milacky kazdej den

Old Post 07-04-2005 v 19:38 PM
zike je offline   Profil uživatele zike   Find more posts by zike   Foto galerie člena zike   Click here to Send zike a Private Message   Add zike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 3

NO sklizen nevim ale pred dvema roky sem mel docela hardocore zásení out. Mel sem predpestovanou peknou vdovecku koupil sem si vse potrebne hlinu velkej kybl--presadim a jako ze jeste doma pekne provlhcim substrat, tak to soupnu sdo vany a kropim no dopadlo to tak ze sem zasvinil nejen celou koupelnu hlinou ale kompletne celej byt a vyrazil sem na místo cinu nedaleno na jednom nejmenovanym prazskym sidlisti. Predstavte si typka kerej de po sidlisti s velkou igelitkou ze ktery kape a pak zalejza do krovi 20metru! od policejni stanice nojo fakt sem mel kytku 20m od policejni stanice Vdovicka stihla dokonce dozrát a bylo to vynikající

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 07-04-2005 v 21:16 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14869

Niečo podobné

Old Post 07-04-2005 v 22:08 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-06-2003 - Sledování kytek - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7761460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív