Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Ako byť nenápadný?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
jumper
Stálý Člen

Karma uživatele jumper - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 33

haluzak: preju hodne uspechu

*** komu se nelení, tomu se zelení ***

Old Post 08-04-2005 v 13:45 PM
jumper je offline   Profil uživatele jumper   Find more posts by jumper   Foto galerie člena jumper   Click here to Send jumper a Private Message   Add jumper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 34

to all:
ta helikoptera to je dost nepodstatne v tejto teme, bo nikto tu nie je taky co ma niekolko ha pole. Ze?

Old Post 03-05-2005 v 11:32 AM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 35

weider:NO ALE čLOVEK NIGDY NEVIE

Old Post 03-05-2005 v 12:45 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 36

Helikoptéra?? No poznáte ze sprintu ganju na 10m od jiné rostliny? No a helikoptéra je 10x rychlejší a 10x dál. Termovize u nás?? Znám tyhle schýzy(jednou jsem měl v kapse palici a když jsem viděl dopraváky myslel jsem že jde o kamuflovaný útok na mě), ale s tímhle si starosti nedělejte.

Old Post 03-05-2005 v 13:16 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KARone
Stálý Člen

Karma uživatele KARone - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 37

kedy robia zatvu kukurice , rozumiete neze to ssupnem medzi kukuricu a mesiac pred zatvou mojou mi to prejde nejaky retardovany kombajn

Old Post 03-05-2005 v 18:40 PM
KARone je offline   Profil uživatele KARone   Find more posts by KARone   Foto galerie člena KARone   Click here to Send KARone a Private Message   Add KARone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 38

2 cabik: Jak si na to přišel? Hlavně jistotu. Až rozebereš pole, bude pozdě na sorry, já myslel... peace

Old Post 04-05-2005 v 13:06 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 39

cabík:ja keby som mal 100 pecentnu istotu že to boli oni tak neváham a idem si pre moje rastlinky s5 ani by som im nič nevravel proste by som sa večer vybral na ich pole a zobral si čo je moje.A potom nove pole vyberaj s velkou predvídavosťou

Old Post 04-05-2005 v 16:21 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 40

Jo

Old Post 05-05-2005 v 06:08 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 41

ked zoberies len svoje rastliny tak budu vediet kdo im chodi po poli. radsej ich zober vsetky a zasad len svoje a ich niekomu daruj (ak si ich nechces nechat)

Old Post 05-05-2005 v 11:45 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 42

pildo: dobry napad zobrat vsetky heh aby nevedeli kto to bol heh


Old Post 27-05-2005 v 10:25 AM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HootieRat
Nový Člen

Karma uživatele HootieRat - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 43

No jo ty stihy znam. Dycky mam pocit ze mi outdoor nekdo vodhali ale pak si rikam ze abychnakou kytku poznal ja sam, tak to musim videt trochu z blizka. Nicmene corky a naprasilove sou takze opatrnost je na miste. Clovek nikdy nevi...

Is it illegal because people love it or
do people love it because it is illegal

Old Post 27-05-2005 v 10:43 AM
HootieRat je offline   Profil uživatele HootieRat   Find more posts by HootieRat   Foto galerie člena HootieRat   Click here to Send HootieRat a Private Message   Add HootieRat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 44

yoyo..presne ya som tentorok posadil pod rodinnymi domcekmi dufam ze posledne co bude ze ludia budu cekowat ze niekto lezie ku potoku cekowat "nieco"


Old Post 27-05-2005 v 10:46 AM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 45

ja pestim na balkone uz tretim rokem a jsem spokojenej

killlsmoker

Old Post 29-05-2005 v 08:33 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 46

:P nie vsettci mame to moznost...chapes heh ...


Old Post 29-05-2005 v 09:25 AM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

tycky, tycky, tycky... Příspěvek č. 47

Zdravim, jestli to chces hodit do zahrady (tak jako ja), tak neni nic lepsiho nez si udelat "zelenou" ohradku z TYCKOVE fazole. Opravdu je to ta nej vec, kterou jsem behem meho 3-leteho pestovani objevila a otestovala se 100% uspechem.
Chce to tak 2-3 (mozna i 4, sadit na preskacku) radky nasadit kolem v teto dobe a dalsi 2 (kolem toho) tak do pulky cervna (ale to se musi uz vic zalevat ). Tak ted mi tu maminka oznamila ze jich - tech radku ma byt vic (ja jsem tam dala 3 - vic se mi nechtelo )
A asi nejdulezitejsi vec je - sehnat si dloouhee tycky, a ke sklizni si sehnat naky delsi dvojak - zebrik sice se potom kyti dooost vytahnou, ale je to jen +.

--> super sklizen, fazole vam budou drzet vlkost a posezeni mezi kytickama jako palmama taky stoji za to, hlavne kdyz kotelne vali slunicko a vy se tam muzete vyvalit v chladecku pekne s limcou nebo kafickem...... wuaah, uz at je aspon cervenec!!!
Mnoho zdaru vsem growerum

Old Post 29-05-2005 v 13:40 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 48

aaaaaaaaaaaaaale ya nemam sancu na zahrade to dedo by so mnow kratky proces spravil heh


Old Post 29-05-2005 v 14:33 PM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7654920 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív