Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 2/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

.....parada..parada..parada....nedokazes si predstavit co som sa toho nahladal...a ten doprovod... no bomba....

Old Post 07-04-2004 v 00:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Obecné Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od KaKaLaKe
Kdyz uz sme utoho co kytky potrbuj a tak, jak poznam dobry semeno ?
poznam to podle barvy ? terpve sem zacatecnik a zacinam..tak se ptam expertu diky



tak kdyz ti to reknu, jak sem to udelal ja.....ja sem si vybral velky semena s flekama.....dal sem to do vaty......bylo jich21 a vyklicilo mi jich20, ja si myslim, ze je to dost dobrej pomer max behem 2 dnu to mas venku tak kdyztak potom dej vedet, jak si dopad.....ja sem taky zacatecnik...tak cus....

Old Post 04-06-2004 v 09:51 AM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akas
Nový Člen

Karma uživatele akas - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 19

Fakt SUPER příspěvek ,ale nevim si rady.Kytku kterou mam doma v květináči jsem dal na tři dny do foliaku a ohnuli se okraje listu,na listech se objevili skvrnky a nyni od kraju usichají.

Old Post 24-06-2004 v 19:43 PM
akas je offline   Profil uživatele akas   Find more posts by akas   Foto galerie člena akas   Click here to Send akas a Private Message   Add akas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woodward
Nový Člen

Karma uživatele woodward - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 20

je to super jen bych to doplnil o pripadny postup "leceni" jak obohatit o dane prvky atd...ale fakt diky....kde bych sehnal dolomiticky vapenec a v jake forme a mnozstvi ho mam pridavat?

Old Post 08-11-2004 v 12:14 PM
woodward je offline   Profil uživatele woodward   Find more posts by woodward   Foto galerie člena woodward   Click here to Send woodward a Private Message   Add woodward to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwano
Nový Člen

Karma uživatele kiwano - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 21

hola! groweři mám problém s mími kitízz
jsou 45 den v kwětu všechno v poho až na filalovění listů v horní části rostliny nedostatek fosforu to asi nebude protože jedu AH doporučené koncentrace enzymi Phyt-amin Vermesfluid vše tak akorát a žádný šoky
změny nejsou tak hroné ,ale byl bych rád kdyby alespoň někdo nastínil co dělám špatně jo jedu to v zahr. substr.+perlit+kokos. Teplota okolo 22-15
když tak jim dopřeju flushing tím nic nepokazím a pokud se mi to povede připojím pár fotozz dík ...

Old Post 12-12-2004 v 18:07 PM
kiwano je offline   Profil uživatele kiwano   Find more posts by kiwano   Foto galerie člena kiwano   Click here to Send kiwano a Private Message   Add kiwano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 22

Nedostatek dusíku-přesně takhle vypadali i moje zlatíčka!Bohužel se už nepovedlo je zachránit,ale pro příště....Jak se tomu mám vyvarovat?

Old Post 22-02-2005 v 07:14 AM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Manson
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Manson - 55% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 23

JJ už jsem zjistil co jim je. 4ervenání asi zpusobuje nedostatek N,K,Mg a možná že i Phosporu. Ale nikde se tady nepíše čím tomu lze zabránit. Co mám přidta aby mi to přestalo červenat. Nejdřív zčervenají řapíky potom začnou spodní listy blednout až uplně zažloutnou. a odpadnou. Děje se mi to u všech. A vypadaj na tom hodně špatně help please...

grower varuje:
pozor hulení může
způsobit stav uvolnění


Vědí vaši rodiče že pěstíte a jak to vzali???

Old Post 15-03-2005 v 08:49 AM
Mr. Manson je offline   Profil uživatele Mr. Manson   Find more posts by Mr. Manson   Foto galerie člena Mr. Manson   Click here to Send Mr. Manson a Private Message   Add Mr. Manson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Manson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaKaLaKe
Stálý Člen

Karma uživatele KaKaLaKe - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 24

beer drinker no husty mels pravdu )) hehe

nojo nechci prehasovat mistnost...tak se rovnou zeptam tady.... ehm koupil jsem si 250W sodik...ale mam zarovku nastavec na zarovku ale nedostal jsem zadnej kabel do eletriky proto tady je asi 10kg zelezna bednahehe L) nevim co stim mam delat asi to bude starter na eletriku prece jenom je to paaar watu.... je to i na dratky.... nemam vubec paru jak to zapojit a co stim udelat muze mi nekdo pokrocilej pomooooct pliiiz ??? diky moc

Old Post 15-03-2005 v 19:08 PM
KaKaLaKe je offline   Profil uživatele KaKaLaKe   Find more posts by KaKaLaKe   Foto galerie člena KaKaLaKe   Click here to Send KaKaLaKe a Private Message   Add KaKaLaKe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25


tak tady davam fotku,prepl jsem na kwet a zacal hnojit na kvet a uz to kvete 4tyden a ty nejstarsi listy takto zloutnou... zkusil jsem snizit ph zalivky a zda se mi ze se to jeste zhorsilo....zkuste poradit

Old Post 20-08-2005 v 07:16 AM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 26

tak nikdo nic neporadil,mozna to je tim ze to je spatna kvalita fotky,budu mit dnes ale asi fotak pujceny tak to vyfotim znova

Old Post 22-08-2005 v 09:00 AM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odoctor
Stálý Člen

Karma uživatele odoctor - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 35  

STEJNEJ PROBLÉMA Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od velbloud
tak tady davam fotku,prepl jsem na kwet a zacal hnojit na kvet a uz to kvete 4tyden a ty nejstarsi listy takto zloutnou... zkusil jsem snizit ph zalivky a zda se mi ze se to jeste zhorsilo....zkuste poradit



Zdarek všem, tohle by me taky zajimalo, protože přesně takhle mi žloutnou nektery kyti outdoor, zajimavy je, že jedna je super, a druha kdyti ktera je asi 50 cm už stoji za howno :-(

Myslim si ale že je to i souvislost s kořenovym systemem, protože minulej rok podobnej problem, a ty kyti ktery žloutly a proste zustaly jen maly cca 30-60 cm, tak když jsem je při sklizni vytrhal tak nemely temeř žadny kořeny, no a kyti kterejm se dařilo dobře a měly hezky paldy, prorostly, proste roury jak ma bejt, tak ty mely samozřejme kořeny bohate rozvetveny, no mazec,.

no a taky vim,že kyti co jsem dal do pudy jen tak(outdoor), proste horska kamenita půda, tak VŠECHNY byly na shit-kořeny nedokazaly asi prorazit ty kameno nooo),
kdežto když jsem před přesazenim ven dobře pohnojil venkovni hlinu, prokypřil, a nasypal ješte navic pokojovej substrat, a to dost substratu cca pulku 10-litrovyho kyble na jednu rostlinu, tak bylo vše v oukeji! rozdil v kyti cca min. 200-300 procent lepši!!!

hm z toho plyne poučeni:

Nevyplati se na půde šetřit, protože z mejch zkušenosti ani hnojenim to pak už nedoženeš :-)

peace

Kdo kontroluje minulost, kontroluje budoucnost: kdo kontroluje současnost, kontroluje minulost …

Old Post 26-08-2005 v 03:23 AM
odoctor je offline   Profil uživatele odoctor   Find more posts by odoctor   Foto galerie člena odoctor   Click here to Send odoctor a Private Message   Add odoctor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 28

takze z toho plyne to, ze mam male kvetinace na tak vysoke rostliny... ze jo, myslite ze to ma jeste smysl presadit ??? kdyz to je 30 den v kvetu ?? to je uz asi pozde ne ?

Old Post 26-08-2005 v 09:32 AM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odoctor
Stálý Člen

Karma uživatele odoctor - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od velbloud
takze z toho plyne to, ze mam male kvetinace na tak vysoke rostliny... ze jo, myslite ze to ma jeste smysl presadit ??? kdyz to je 30 den v kvetu ?? to je uz asi pozde ne ?



nikdy neni pozde přesadit, ale ja už bych to ted nepřesazoval, jen bych zkusil pokud se ti zdá kytka dost velika a čekáš výnos a je to nejakej jmenovitej model na kterym ti zaleži tak bych zajistil venku flek s nejdelsi dobou sviceni slunce a vykopat jamu, koupit pudu v zahradnictvi, nebo si ji udelat, a ve dnu květináče udelej díry nebo dno uplně odstran a cely to prdni do ty koupeny nebo udělany hliny, uvidiš zda si kyti poradi :-)

btw v noci je už zima, kolem 7-8(cca 4 dny nazpet) a ted je koukam presne 15,2 stupnu.(podle toho jaggde)

peace

Kdo kontroluje minulost, kontroluje budoucnost: kdo kontroluje současnost, kontroluje minulost …

Old Post 30-08-2005 v 21:33 PM
odoctor je offline   Profil uživatele odoctor   Find more posts by odoctor   Foto galerie člena odoctor   Click here to Send odoctor a Private Message   Add odoctor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 30

rhino- cau, jak jako slaby, jako, ze nejsou pekne horizontalne, jestli to pujde, tak je vyfot, problem bude mala wattaz, jestli je nemas prelity nebo prehnojeny a PH, neco ji chybi, to svetlo je hrozne slabe, v cem to mas?

Old Post 20-02-2006 v 17:37 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 31

No tak mam to va takovy maly bedínce vylepenou alobalem. Tá žárovka je asi slabá - koupim silnější. Ta kytka je tak 13-20 cm vysoka.. Má tam 4 lístky a ty 2 nahore se mi právě zdaj trochu slabý. Zalejvám to jednou za den - po celym kvetináci a ne moc!

Old Post 20-02-2006 v 17:45 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 32

...ve věku tří týdnů by rostlina měla mít nejméně dvě sady větví a nebo 4 shluky listů a vrchol....
.. jednoznacne slabe svetlo... zdar

Old Post 20-02-2006 v 18:17 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0829800 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív