Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » DR.CHRONIC?? Uz ste nekdo nakupovali??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Franta Wocaasek
Nový Člen

Karma uživatele Franta Wocaasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Dotaz DR.CHRONIC?? Uz ste nekdo nakupovali?? Příspěvek č. 1

Zdravim panove a damy....

Asi pred dvema tydnama sem si obednal seminka z Anglie a to Mazar ( dutch passion ) a Pot of Gold ( f. dutchman ). Po obednavce sem neobdrzel confirmation email---proste mi vubec nedali vedet kdy dostali prachy ani kdy to odeslali. Coz me zarazilo...mam s nakupy uplne jine zkusenosti. Psal sem jim asi dvakrat, jestli uz to odeslali a tak a vuubec zadna odpoved!!!
No asi po dvou tydnech mi poslali jenom ten Pot of Gold a na dalsi emaily my zase neodpovedeli. Takze docela pekny ojeb!!!
Dal sem za ne asi 65 liber no!!!

Mate nekdo nejake podobne zkusenosti s Dr. Chronic???

Old Post 14-12-2008 v 14:51 PM
Franta Wocaasek je offline   Profil uživatele Franta Wocaasek   Find more posts by Franta Wocaasek   Foto galerie člena Franta Wocaasek   Click here to Send Franta Wocaasek a Private Message   Add Franta Wocaasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 2

nerozumiem preco riskujes posielanie penazi v obalke. bankovy prevod je bezpecny a okrem toho peniaze dostanu realne, tak ti mozu napisat ze nic nedostali a ty s tym nic neurobis. snad sa taka to spolocnost neuchyluje k blbym praktikam. myslim si ze este treba pockat. Dr. Chronic ma dobre hodnotenia, tak by to malo byt OK.

Old Post 14-12-2008 v 16:16 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franta Wocaasek
Nový Člen

Karma uživatele Franta Wocaasek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

zdar Palinoch,
ja sem platil bank transfereeeem....svoje prachy bych nikdy jen tak v obalce neposlal!!!
Ale i tak si pripadam bezmocny, protoze muzou rict, ze mi poslali oboje semena a mit jeden doklad o odeslani. Tak uz se mnou vymrdal jeden typek na ebuy a nezmohl sem vubec nic. Jeste chvilku pockam, mozna je odeslali na dvakrat....??? Ale to mi pride divne.....

Old Post 15-12-2008 v 11:40 AM
Franta Wocaasek je offline   Profil uživatele Franta Wocaasek   Find more posts by Franta Wocaasek   Foto galerie člena Franta Wocaasek   Click here to Send Franta Wocaasek a Private Message   Add Franta Wocaasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7600890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív