Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 1/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 97

kde všude jsi se na tu otázku ptal? to je nejmíň třetí dotaz odo Tebe na tu samou věc co jsem tu viděl.

Změř jaký máš pH a pak se o problému budeme bavit dál..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-11-2011 v 13:42 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 98

sorry nějak jsem s tim tady bojovaL

Old Post 07-11-2011 v 17:39 PM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 99

Jo to se zvládne, MOD to určitě promaže, nicméně jak jsi na tom s tím pH?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-11-2011 v 18:16 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 100

PH6

Old Post 07-11-2011 v 18:19 PM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 101

3TÝDEN KVĚT

Old Post 07-11-2011 v 18:23 PM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 102

To je v pohodě, pak to bude genetický, prostě barevnej model. Ale máš je krapet žlutý, trochu přihnojit.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-11-2011 v 20:30 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gab
Nový Člen

Karma uživatele gab - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 103

jen že ty červené stonky jdou k těm žlutým listům a jinak jsou ok.Zkusím tu hnojku.dík

Old Post 08-11-2011 v 11:38 AM
gab je offline   Profil uživatele gab   Find more posts by gab   Foto galerie člena gab   Click here to Send gab a Private Message   Add gab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 104

Vzhledem k tomu, že už jsi na květu, mohlo by to taky značit deficit fosforu.. prostě přihnoj. Ne moc ať to zase nespálíš.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 08-11-2011 v 11:53 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 105

Zdarek, na kytce mi zacaly hnednout (a jakoby snad trosku i usychat?) samici pohlavni organy, ty dva klasicky bile vlasky, na ostatnich kytkach jsou pekne bile....fotakem na mobilu to nevyfotim, nevite nekdo cim by to mohlo byt? Prehnojeni? Nebo treba preliti?

Old Post 15-07-2012 v 11:01 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 106


Přidávám foto, líp to něslo...nevíte čím to může být?

Old Post 17-07-2012 v 17:39 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 107

Zdarec zkousel jsem neco najit a je mozny, ze jsem ty kvety spalil? Takze prestat hnojit?

Old Post 18-07-2012 v 15:03 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 108

Jestli myslíš ty mrchy, co se někdy objevují před samotným květem (myslím, že se jim říká preflowers) zejména na té části stonku, ze kterého vyrůstají větve, tak ty prostě odcházejí, to je normálka. Já ani nevím, čím to je, ale někdy se tohle objeví už pár týdnů před květem, ale kytka je dál v růstové fázi.

Old Post 18-07-2012 v 18:28 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neutral
Nový Člen

Karma uživatele neutral - 77% PěstitelskáKarma uživatele neutral - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 109

gab...málo dusíku a pokud hnojíš hnojivem s dusíkem a přesto listy žloutnou tak máš špatné ph a rostlina ti dusík nepříjme takže jí chybí

Old Post 25-09-2012 v 08:26 AM
neutral je offline   Profil uživatele neutral   Find more posts by neutral   Foto galerie člena neutral   Click here to Send neutral a Private Message   Add neutral to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corben
Nový Člen

Karma uživatele corben - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 110

Cau lidi, mam problem s kytickama,viz fotky.
chci se jen utvrdit v tom jestli to je opravdu z duvodu prehnojeni a je ptreba provest flushing nebo neco jineho? dikaaaaas!

Old Post 21-02-2013 v 09:46 AM
corben je offline   Profil uživatele corben   Find more posts by corben   Foto galerie člena corben   Click here to Send corben a Private Message   Add corben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111

Zdravím,

koupil jsem si airpoty a nasadil bílého ruse pod 150w. Jedu svoje 3 kolo. Ale cítím se jako kdybych byl úplný zelenáč. 2 kytky z 5 mi už chcíply (R.I.P.), ta první sice z mojí blbosti, měla nalomený stonek, té další zase prostě opadaly listy a už neroste. Všechny se tak zhruba zasekly, málo rostou, konce listů ohnuté nahoru a zelená je taková světlá, netušíte, kde je problém?

Old Post 10-04-2013 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fíče
Nový Člen

Karma uživatele Fíče - 83% PěstitelskáKarma uživatele Fíče - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 112



Zdravim G. Prosim o radu. Dve kytky se mi začli srát, jsou hned vedle sebe. Mám od stejného modelu dalši mimo tyto, a ty jsou ok. Takze nepředpokládám že by problém byl genetický ale spíše nějaký lokální. Problém je ten že se kroutí listy, ale i vršky rostlin, trochu to i zahnívá a nejede dál. Mrkněte na fotky a napište zda-li vás něco napadá... Co jsem tu tak brouzdal tam mi to sedělo podle vašich příspěvků a rad nejvíc na svilušky, ale nejde mi do hlavy že by s tím dokázali takový věci :-/

Všechno může být jenom všude...

Old Post 28-08-2014 v 21:49 PM
Fíče je offline   Profil uživatele Fíče   Find more posts by Fíče   Foto galerie člena Fíče   Click here to Send Fíče a Private Message   Add Fíče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4173520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív