Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » rada v zacatku pesteni aneb obava zda jsou v poradku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
rayiel
Nový Člen

Karma uživatele rayiel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 17

cau lidi mam takovej problem- jedu na tejden pric a nechci nechat kytky bez zalivky.ale nema mi je kdo zalejvat.co s tim?

Old Post 28-04-2005 v 11:45 AM
rayiel je offline   Profil uživatele rayiel   Find more posts by rayiel   Foto galerie člena rayiel   Click here to Send rayiel a Private Message   Add rayiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 18

Já myslím, že pořádné zalití na týden stačí.

Old Post 12-05-2005 v 06:43 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almo
Nový Člen

Karma uživatele Almo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 19

Hele, mám podobnej problém a nechce se mi dělat novej topic. Mám pár kytek a tyhle dvě sou největší ( asi půl metřík ). Sou starý tak měsíc a kousek. Ve vrhu sem měl už jednoho samce kterej se projevil na 15 cm a tyhle dvě kytky nevim. Samice to neni, ale nepřijde mi jako samec. Asi sem vypěstoval mutanta, nějakej super matroš
Zachoval sem velikost fotek, takže až se něco dozvim smáznu je abych nezpomaloval.

http://www.snedlipsa.wz.cz/Data/upload/DSCN6042.JPG
http://www.snedlipsa.wz.cz/Data/upload/DSCN6043.JPG
http://www.snedlipsa.wz.cz/Data/upload/DSCN6044.JPG

Old Post 14-05-2005 v 17:19 PM
Almo je offline   Profil uživatele Almo   Find more posts by Almo   Foto galerie člena Almo     Add Almo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheebar
Nový Člen

Karma uživatele cheebar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 20

hele, tak sem ty samce vyrval, nasadil novy a prevezl je ke kamosoj na vesnici.....ted maj kyticky asi 1,5 metru, sou kosaty jak prase tak sem si nasadil do kvetinacku jeste dve samicky ktere si pak soupnu za okno /uz maj taky kazda pres pul metru/ na takovou zimni obiracku....peace

užívej si okamžiku

Old Post 16-08-2005 v 17:34 PM
cheebar je offline   Profil uživatele cheebar   Find more posts by cheebar   Foto galerie člena cheebar   Click here to Send cheebar a Private Message   Add cheebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THcE_GREEN
Nový Člen

Karma uživatele THcE_GREEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 21

Jak si úplně na začatku říkal že se ti ty qetiny točí k woknu tak na to mam tip: já je kažnej den trochu pootočím a ony se stočí zase na spátek

Old Post 27-08-2005 v 17:49 PM
THcE_GREEN je offline   Profil uživatele THcE_GREEN   Find more posts by THcE_GREEN   Foto galerie člena THcE_GREEN   Click here to Send THcE_GREEN a Private Message   Add THcE_GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheebar
Nový Člen

Karma uživatele cheebar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 22

tak se hlásím po mrtě dlouhé době zpět...byli to fakt samci a vyškubal jsem je...nasadil jsem pak nový, nechal je trochu povyrůst a spolu s jednou co se ukázala jako samice jsem je odvezl na venkov na outdoor. stály nedaleko hnoje takže v půdě byli živiny, měli celej den světlo a byli prvidelně zavlažovaný.....nedalo mi to však a ještě dvě malé kytičky jsem si vysadil do květináče...byl z nich slabší model a hulil sem ho především z minivodárny....na dva, tři měsíce mi ale vydržel.....když došel zajel sem si pro ty moje berušky na outdooru (jejich sklizeň stále setrvávala na venkově) - z toho modelu jsem sbalil svůj první joint v životě a je to opravdu kvalita. bezvadná jemná chuť, přiměřená vůně a high uplně super. spokojeně se kejvu, čučím na nějakej filmek, poslouchám hudbu, hraju hry nebo kecáme s kámošem nad dobrým čajem a do toho jede raege. no opravdu luxusní model. s kámošem kterej se vyzná v jednotlivých modelech sme vydedukovali, že podle high to pravděpodobně bude mít mamku ze strany skunk a taťka se nezná. ale perfektní míšenec, to vám povím. naštěstí mám ještě semínka, takže hurá na venkov pro další část sklizně a v létě zahradničit. peace

užívej si okamžiku

Old Post 11-01-2006 v 13:48 PM
cheebar je offline   Profil uživatele cheebar   Find more posts by cheebar   Foto galerie člena cheebar   Click here to Send cheebar a Private Message   Add cheebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cheebar
Nový Člen

Karma uživatele cheebar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 23

jinak s tím točením květinek k oknu. jde o to že se pochopitelně táhnout za sluncem. dá se to dobře vyřešit jednou metodou. vezmětě čtvrtku papíru a nalepte na ní alobal. pospojujste několik takových bloků a udělejte z nich účkové zrcadlo (prostě je prohněte a nalepte na květináč). to se bude směrem nahoru postupně rozšiřovat. slunce se pak odráží i na zadní stranu kytek a květinky rostou rovně. a druhá výhoda je že ze zrcadla sálá hodně teplo, což milované květinky potřebují.

PS: včera jsem se učil na zkoušku a byl sem děsně nesoustředěnej, myšlenky mi lítali všude možně jen né k učení. skusil sem tam naložit půl špeka a pak sem nad tím učením docela poseděl. říkal sem si ale kolik mi toho v hlavě zůstane....a hle, druhej den u zkoušky to tam všechno bylo

edit: zapoměl jsem na nevíhodu toho zrcadla. dá se to praktikovat tak někde na venkově kdy máte barák otočenej směrem, že do okna nikdo nevidí - pokud totiž chytnete špatnej úhle jde z okna oslnivá záře a přitahuje to pochopitelně pozornost...takže po tom co ho instalujete doporučuju jít ven a mrknout jak hodně nápadný to je....já to takhle nechal jen 10 dní a pak jsem to sundal

užívej si okamžiku

Old Post 11-01-2006 v 13:56 PM
cheebar je offline   Profil uživatele cheebar   Find more posts by cheebar   Foto galerie člena cheebar   Click here to Send cheebar a Private Message   Add cheebar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2802120 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív