Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup v Amsterdamu 18.-20.4.!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 17

myslim ze bych opravdu chtel ject na tento contest me plyce ok a jeste k tomu jsem dobry fotograf takze bych udelal kruty fotoreporter plus jeste slusne video.to co jste natocily vy a daly ke stazeni nebylo spatne ale jeste tomu neco chybelo chce to skratka natocit to nebo nafotit do detailu aby ostatni clenove tohoto klanu (dost lidi) uzily stejne jako lide kteri prozivaji tuto kratkou ale ponaucujici a relaxujci dovolenou v Holandu.no je to navaz myslym ze to budete myt fakt tezke.peace

Old Post 24-03-2005 v 21:03 PM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
11hajek
Stálý Člen

Karma uživatele 11hajek - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 18

Proč tam???
Chtěl bych se zdononalit v klonování. Pokud tam budou zástupci firem, kteří budou vystavovat a hájit zájmy firem nabízejících, jak techniku, tak i různé přípravky, udělá mi to velkou radost. Třeba s těmi přípravky přemluvím druhy, které rozhodně v cloneru kořínky nechtějí pustit a to někdy tak tvrdošíjně až z toho sami shnijou či uschnou.Také bych si od tama přivezl nějakou novou zaručenou genetiku, klony. To aby Jack Herer byl skutečně tím čím má být a nena půl skřížený s např WW. Mám v úmyslu založit 1. Českou genetickou banku a toto by mi asi dost v mém úmyslu pomohlo. Jinak něco si tam dobrého zakouřit, to asi není špatné ale to můžu i doma. Kvůli tomu nemusím jezdit až do AMST. Tolik času zase nemám. Jen kvůli tomu bych tam určitě nejel.

Old Post 24-03-2005 v 23:29 PM
11hajek je offline   Profil uživatele 11hajek   Find more posts by 11hajek   Foto galerie člena 11hajek   Click here to Send 11hajek a Private Message   Add 11hajek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nervi
Nový Člen

Karma uživatele nervi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 19

chtěl bych tam jet asi proto, abych se né zhulil, ale poznal tamnější zvířata, kytičky, vzduch......Můj úmysl je vskutku jednoduchej a to ne se tam zhulit nýbrž jenom ochutnat trochu té marihuany a kouknout se na ty další úžasný serepetičky, které s tím souvisí.....no a ani nevíte, jak bych tim udělal radost kámošovi.....taky by se mohla zlepšit má finanční situace, kdybych se tam dostal k nějakýmu businussu a né monkey business....protože opice tam určitě neuvidím.....tak děkuju předem

Old Post 25-03-2005 v 11:33 AM
nervi je offline   Profil uživatele nervi   Find more posts by nervi   Foto galerie člena nervi   Click here to Send nervi a Private Message   Add nervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 20

kde mam poslat adresu na ktoru mi poslete tie listky?



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 25-03-2005 v 13:13 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 21

CAESAR dosť dobré

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 25-03-2005 v 13:19 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 22

No myslim ze bych to mel dostat ja protoze si myslim ze mam rakovinu a doktorka mi nechce rict ze mam jeste2-3 mesice zivota a tak bych si mel uzit dokud muzu...no jenze ja mam rakovinu asi tak jako sanci vyhrat tak nic no..

...

Old Post 25-03-2005 v 14:28 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 23

lulugang:mazec chlape

show must go on

Old Post 25-03-2005 v 20:22 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 24

hlele lístky sem!!!
- jsem dobrák od kosti )

-došel mi toner v tiskárně:-))

-kamošce sem sem zachránil život

-rodiče buou rádi že se mě nachvilku zbavěj

-nedávno sem měl trapas v obchdě(kaufland) běhala jim tam myš a máti řekla ať ji chytím tak sem tam běhal jak vůl... skákal pozemi aplazil se tam 10 minut než sem ji cytil a lidi na mě jen valili oči.... a teď se tam nemůžu ani ukázat.....(no není to dobrej důvod se tam požádně.....zbořit) )

- jo tu myš sem pak adoptoval... mám ji doma v akvárku:-)) jmenuje se Kaufi

- mám doma hanácké kroj a vezmu si ho na sebe(c;

-mám bezedný plíce

-tady to znám ale tam ještě ne-

-až se vrátím tak uspořádám čadi party a pozvu vás

-mám šílenou sestru a krom toho to neni žádná miss a fakt ji nemusím vidět každý ráno....

-nemám co do dýmky

-5let sem prodával tombolu a nikdy sem nic nevyhrál

-další důvod je protože sem se teď snažil něco napsat

-už po šestý edituju tenhle příspěvek

-udělám pro vás všechno

-už to edituju po sedmý.....

- mezitím co sem to psal sem začal chodit s holkou

- MILUJU GROWER TEAM


no není to bomba:-)

Naposledy upravil Nosferatus 26-03-2005 v 01:47 AM

Old Post 26-03-2005 v 01:12 AM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 25

nech Ti to s tou holkouz vyjde, a hlavne aby si to vyhral



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 26-03-2005 v 02:12 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leibowitz
Nový Člen

Karma uživatele Leibowitz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 26

Ahoj.Chtěl bych ty lístky vyhrát a jet se tam podívat.Nad cestou do holandska přemýšlím už dost dlouho ale organizačně to ještě nevyšlo.:-(Pracuji v jedné místní továrně v Hodonicích u Znojma a získat tam dovolenou bývá problém.Haluz je že zrovna v době trvání Cannabis Cupu mám od mistra dovolenou:-)Moc po tom toužím abych vyhrál ty dva lístky vyhrál a jel tam s kámošem.Fotodokumentaci s popiskem dodám po příjezdu.Jsem ateista ale teď se budu dnem i nocí modlit ať zvítězím.

Je jedno kdo zvítězí.Ale důležité je ať se tam pořádně zhulí

Old Post 27-03-2005 v 09:33 AM
Leibowitz je offline   Profil uživatele Leibowitz   Find more posts by Leibowitz   Foto galerie člena Leibowitz   Click here to Send Leibowitz a Private Message   Add Leibowitz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 27

ja som este nic poriadne nevyhral tak by potesilo a navyse u nas je momentalne velky problem s trafkou tak by som sa po dlom case dobre rozbil aj s kamosom

Old Post 27-03-2005 v 13:09 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 28

Já nijak zvláštní důvod nemám,ale pozvat na NL. Cup někoho hodně blízkého by nebylo špatné.Co říkáte?

Old Post 27-03-2005 v 13:26 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 29

jestli my to date,tak si potetuju levou pazi od ramene az k zapesti napisem:
I L O V E G R O W E R !
to ze se pak cely zivot nebudu moct ve spolecnosti ukazat bez dlouheho rukavu my vubec nevadi.hlavne ze pojedu do amstru.

show must go on

Old Post 27-03-2005 v 14:08 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.SmoKe
Nový Člen

Karma uživatele Mr.SmoKe - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 30

Asi takhle je tu spousta lidí co by tam chtěla jet at už pro hulení nebo prostě se podívat a pokouřit si jejich modely ale kdyby se na mě usmálo štěstí tak bych rád vyhrál a zatancoval si tam na pořádný živý Regéčko a pokouřil si jejich vodnice.Ale nechtěl bych tam zůstat protože všude dobře Doma nejlépe
Tak thanx
(kdybych vyhrál moje icq 278-853-703)

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 27-03-2005 v 14:51 PM
Mr.SmoKe je offline   Profil uživatele Mr.SmoKe   Find more posts by Mr.SmoKe   Foto galerie člena Mr.SmoKe   Click here to Send Mr.SmoKe a Private Message   Add Mr.SmoKe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.SmoKe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WEUnka
Nový Člen

Karma uživatele WEUnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 31

Já jsem si uvědomila, že bych tam radši ani jet nechtěla, protože bych sebou vzala svojí ségru a to je mazec holka... Udělaly bysme Česku takovou reklamu, že by celý AM věděl, kde jsme a co jsme (prasátka ) Takže asi nič

Naposledy upravil WEUnka 28-03-2005 v 13:46 PM

Old Post 27-03-2005 v 17:35 PM
WEUnka je offline   Profil uživatele WEUnka   Find more posts by WEUnka   Foto galerie člena WEUnka   Click here to Send WEUnka a Private Message   Add WEUnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stanislav_gross
Nový Člen

Karma uživatele stanislav_gross - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 32

protoze se mi to hodi do schematu, vezmu sebou Miru Kalouska, vyblejsknu ho se spekem a stanu se prezidentem
dekuji

myslím to upřímně..

Old Post 27-03-2005 v 21:20 PM
stanislav_gross je offline   Profil uživatele stanislav_gross   Find more posts by stanislav_gross   Foto galerie člena stanislav_gross   Click here to Send stanislav_gross a Private Message   Add stanislav_gross to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stanislav_gross! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2010 - Losování o dva vstupy na High Times Cannabis Cup 2010 - 0 odpovědí
12-11-2008 - Hlasování k soutěži o dva vstupy na ICMag Cannabis Cup - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7093790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív