Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » SNADNA FEMINIZACE (nejen pro ucely slechteni)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Chemie snaDNA FEMINIZACE Příspěvek č. 1

hau hau tohle je čerstvá aktualizace, trochu jsem to předělal a doplnil a taky přejmenoval

„ PŘEDEM bych chtěl upozornit, ze to nejni to samý co dělají u DutchPassion, kde to mají promáklý a, kde to taky dělají za trochu jiným účelem než tady budu prezentovat, i když se naše postupy zase tak moc neliší.”

Směle na věc …
… kdysi jsem se pročítal jednou knížečku (Josef Kutina: Regulátory růstu a jejich využití v zemědělství a zahradnictví, vydalo SZN 1988) a tu jsem vám narazil na kapitolku, kde bylo popisováno používání rostlinných hormonů pro umělé zvýšeni procenta výskytu samičích jedinců u konopí za účelem zvýšení produkce konopného oleje, když v tom......

No prostě jsem to doma vyzkoušel. Vzal jsem obyčejný práškový stimulátor STIMULAX I, rozředil ho v teplé vodě a postříkal tím jednoho samečka co šel zrovna do květu. Uteklo pár dní a ejhle mezi prašníkovejma samčíma květama vykukovaly blizničky. Řekl jsem si jupííííí..........a za pár týdnu mi to otec vyrval, takže jsem nemohl sklidit toužebně očekávaná semínka.
Nedávno jsem však narazil na snazší cestu k vítězství a tou je Stimulax II nebo III, což je vlastně úplně ten samej stimulátor (ve svém složení i koncentracích účinných složek) s tím rozdílem, že je to místo prášku růžovej roztok (III), takže se s tím člověk nemusí navažovat a filtrovat. Doporučují tři growérové ze dvou.

Čerstvé zpravy(19.05.02): stříkal jsem to tim tekutým STIMULAXEM neředěným asi před 14 dni a zatím nic, tak jsem se rozhodl zkusit ten původní postup, kytička je celá bílá od praškovýho nosiče, ale prospíva, o výsledku budu informovat


Složení:

- stimulátor je založen na působení přirozených (IAA ) a syntetických (NAA, NBA) auxinů (jedna ze skupin rostlinných hormonů)
- datasheety k dispozici v pdf na

http://www.vukrom.cz/www/texty/prip...ulax_ii_hbc.pdf
http://www.vukrom.cz/www/texty/prip...lax_iii_hbc.pdf

-další auxinové stimulátory

http://www.volny.cz/in-vitro/stimulatory.html


Příprava a koncentrace kouzelných lektvarů:

- potřebujeme roztok o přibližné koncentraci 100 – 500 mg aktivních látek na litr
- při celkový koncentraci 0,17% to vychází tak, že je 170mg ve 100ml toho roztoku (po doplnění vodou do 1 litru to dává 170mg/l což by mělo stačit, ať se to snáž počítá), kdo by chtěl experimentovat a připravit si koncentrovanější roztok, tak musí koupit víc stimulátoru nebo snížit celkový objem vody, kterým bude ředit
- roztok je dobrý připravovat těsně před aplikací (hormony degradují – světlo, oxidace…), když vám zbude dejte do chládku a tmy


MATE KOUZELNÝ LEKTVAR A CO S NÍM ?

počkáte do chvíle, kdy kytka začíná kvíst, chce to vychytat opravdu co nejčasnější termín, kdy se začínají v paždí listu ukazovat první samčí kvítky (preflovers), dalo by se taky zkusit tak tyden až 14 dní po přepnutí na květ (4 indoorsmany) prostě co nejdříve, kdy kytka jde už do květu, ale ještě nemá vyvinutý vrcholový květy IF samičky THEN GO TO>>> A
Taky lze počkat až se kytí trochu rozkvete a aplikovat. Tak jsem to dělal já abych dostal hermafrodity IF hermafrodit THEN GO TO>>> B
Normálně to navečer (aby se voda hnedka neodpařila a mohlo to dýl pronikat dovnitř) nastříkáte buď na listy nebo přímo na květy a za pár dní to můžete zopakovat, nebojte se a pořádně to svlažte, do týdne až tří by se měly ukázat první samičí blizny


A – UDĚLAT SI SAMICE ZE SAMCŮ A KONZUMOVAT TO (hmmhmm ?)

MOŽNÝ NEGATIVA:
-to huleni bude stát za prd, ale nemělo by, budou to přeci samice ?
-je to přece jenom nepřirozenej chemickej zásah do organismu a vy kdo jste zajetý na organicky pěstování si v tom labužit asi nebudete, i když se ty hormony v rostlině postupně enzymaticky odbourávají a spotřebovávají, ve výsledku by to nemělo mít vliv na chuť hulení (ale kdo by chtěl hulit takovýhle experimenty)

MOŽNÝ POZITIVA:
-budete mít samice HURÁÁ




B - PROČ HERMIKY?


Protože jsem si myslel, že tímto způsobem kytku samoopylím a tím zachovám genetickou informaci téměř původní. Semínka tímto způsobem vzniklá by měla kombinace pohlavních chromozomů YX(samec) nebo XX (samice) a to narozdíl od toho když se mi povede samoopylit samici na niž vyrostly samčí květy tam to bude vsechno XX-------------feminizovaný semínka.

Sekce zaměřená na možnosti šlechtění nových modelů je přesunutá do příspěvku NĚCO KE ŠLECHTĚNÍ S HERMOUŠEMA v fóru ODRŮDY A ŠLECHTĚNÍ.... , kde je tohle téma spojeny právě s využitím giberelínů

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3904

Grouwení zdar, ať vám šajní teplí slůňák. Go grow….hau hau

JAyEFF

[Edited by JAyEFF on 28-06-2002 at 08:03 AM]

Old Post 19-09-2001 v 01:01 AM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Palec nahoru dost dobrý :) Příspěvek č. 2

Myslím, že výklad je docela dobrej, problémy vyvstanou asi až v praxi. Pravděpodobně to vyzkouším a uvidím. Dík, K4U

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 19-09-2001 v 07:03 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

No to je moc pekny prispevek... Příspěvek č. 3

Hezky si to napsal prosimte muzes mi vysvetlit co to jsou auxiny?
Dik

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 19-09-2001 v 09:35 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Re: No to je moc pekny prispevek... Příspěvek č. 4

auxiny jsou rostlinny hormony prirozene se tvorici ve vzrostnym vrcholu a podminujici tzv. apikalni dominanci (proste kytka roste hlavne do vysky a malo vetvi), jinak tomto pripade mohou taky rorhodnout o premene samciho pohlavi, jeste jsou v kytce dalci hormony ty zase delaji neco jineho
spolecne tak hormony ridi stejne jako u lidi ruzny morfologicky a jiny deje

[Edited by JAyEFF on 21-05-2002 at 05:35 PM]

Old Post 19-09-2001 v 09:50 AM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

auxiny Příspěvek č. 5

hrabal jsem se doma ve zbytcich byvale laborky, jestli tam nenajdu nejaky poklad, a nalezl jsem kyselinu ß-indolylmaselnou - odhadem tak gram. Nedisponujes nahodou informaci, patri-li tez mezi sajrajty, ktere popisujes? Pamatuji si, ze pred cca 20-ti lety jsem s tim delal na kytkach nejaky pokusy. ale nejak nebyly prilis uspesne - kytky rostly jako SILENE, ale nestacily vytvaret chlorofyl a tak, byly to takove vodni polopruhledne, uzasne akcelerovane kytky (2-3 patra denne), ktere do 3 dnu sciply. Ted tusim, ze asi prilis vysoka koncentrace. Nemas k tomu neco ucinky, koncentrace.... - z tehle veci nevim skoro nic... Predem diky.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 19-09-2001 v 10:39 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Re: auxiny Příspěvek č. 6

jo ta B indolyl maselna do toho patri, co rict mas to v cisty forme nemusis z toho odstranovat sajrajt, takze staci kdyz to naredis na tech priblizne 700mg/l, coz pri tvym mnozstvi bude vychazet cirka do 1,5 litru

no myslim zes to s tim pretahnul, nekdy kdyz to pouzijes moc silny muzes kytky zlikvidovat coz se ti asi povedlo, ve vysokych koncentracich to funguje jako herbicid
jinak co se tyce nejakych dalsich zajimavych vlastnosti auxinu u konopi tak to se budu muset mrknou do ty chytry knihy jestli tam jeste neco vystouram, ale myslim ze tento poznatek je pro nas asi tak nejuzitecnejsi, dal to muze ovlivnovat u kytek reakce na fotoperiodu ale momentalne nevim jestli prave tyhle auxiny nebo ty druhy potvory a jestli vube o konopicka

[Edited by JAyEFF on 19-09-2001 at 01:21 PM]

Old Post 19-09-2001 v 10:49 AM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 7

2 JAyEFF: podivej se prosim na http://www.uochb.cas.cz/Bulletin/bulletin261/brasi.html - co Ty na to ? nemas blizsi info nebo zkusenosti ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 14-05-2002 v 10:23 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 8

Kdyz uz jsme u toho.Nevite nahodou nekdo,jak to udelat naopak?Mam totiz nejake klony,chybi mi samec a hodily by se nejake semena.Dik za odpoved.

Old Post 14-05-2002 v 22:52 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

Dotaz samec ----> samice Příspěvek č. 9

na zacatku JAyEFF psal, ze je mozny "na posledni chvili" upravit pohlavi kytky postrikem roztoku stimulaxu. proc ale cekat az se objevi prvni znamky pohlavi?
co takhle par dni pred prepnutim na kvet postrikat zatim bezpohlavni rostlinku tim roztokem a zajistit si tak rust samice...

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 15-05-2002 v 17:15 PM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamaica Hadra
Stálý Člen

Karma uživatele Jamaica Hadra - 7% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 40 

Samice !! Příspěvek č. 10

Techies dobrej nápad.Tohle to by mě taky zajímalo.

Ganja je posvátna rostlina, ne droga!

Old Post 16-05-2002 v 18:52 PM
Jamaica Hadra je offline   Profil uživatele Jamaica Hadra   Find more posts by Jamaica Hadra   Foto galerie člena Jamaica Hadra   Click here to Send Jamaica Hadra a Private Message   Add Jamaica Hadra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

opak feminizace-maskulinizace Příspěvek č. 11

nejprve to Viridis:

bohuzel o tomhle slysim prvne takze zkusenosti zadny, taky to bude asi dost obtizny splasit ty latky (40kg pylu :-( ), protoze jsem spis genetik nez chemik nemuzu rict ani jak by se to dalo pripravit, to by se clovek dozvedel spis z nejakych clanku toho chlapika co o tom psal nebo na internetu (muzu na to mrknout ). jediny co bych k tomu mohl dodat ze podobny ucinky maj gibereliny (dlouzivy rust), o tech tady uz byla zminka (gibberelic acid sprej)
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1829
k tem se da neco najit i na overgrow
toje asi tak vsechno co bych o tom mohl vedet, doufam ze jsem pomohl alspon trochu

no ted konecne to des: gibereliny jsou presne to co potrebujes, pomoci nich delaj v Dutch Passion ty svy slavny feminizovany seminka (i kdyz se vam to z prvu zda divny), mam stazeny clanky z overgrow takze se to tady objevi, jinak jak se to presne dela netusim, ale myslim ze ten sprej s giberelinama by fungovat mel

[Edited by JAyEFF on 28-06-2002 at 08:05 AM]

Old Post 20-05-2002 v 17:24 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Chemie POGROMA HROME Příspěvek č. 12

Tak s produkcí vlastních semínek pomocí samosprašování je to nejaký nahnutý, mrkněte sehmle
http://grower.cz/forum/showthre...41767#post41767
Avsak s obracením kytek na tu správnou SAMIČÍ víru se nic neděje.........
TO techyes:
to co popisujes by možná mohlo fungovat, ale....
pochody v rostlině jsou hodně zapeklitý a je to asi takhle: signál pro kytku aby přešla do květu je kromě krátky světelný periody spojenej taky nízkou hladinou auxinů (nebo je hladina spojená stím přechodem). Tzn. že kdybys to udělal tak jak popisuješ melo by se ti tímto způsobem to kvetení spíš oddálit (vysoká hladina auxinů). Další věc je ta, že hormon ti muže ovlivňovat pohlaví květu pouze v tom případě že má na co působit...to jest potřebuje cílový místo kde se jeho účinek projeví, a ty místa jsou základy květů, který se na kytce objeví až když začne kvíst
ale vem to takhle když dokážeš rozpoznat základy květů tak by to všechno mohlo vyjít tak že budeš mít samčí akorát preflowers a nahoře už komplet samičí kvetěnství, chce to vychytat ten správnej moment
každopádně fantazii se meze nekladou a proto zkoušej co jde, třeba to tak půjde, ale teroristicky a dle mýho to chceš stříkat moc brzo, já bych se spíš klonil k názoru to postříkat až tak tejden nebo dva po tom co přepneš na květ (nevím za jak dlouho se objevujou květy po přepínání na květ pač jedu outdoor), prostě tak týden před začátkem květu opakovaně aplikovat

Old Post 21-05-2002 v 16:26 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

Dotaz UDŽOVÁNÍ LINIÍ ?????? Příspěvek č. 13

to jayeff:

hele prosimte potrebuju najak polopaticky vysvetli to udrzování linii .... jestli sem to sparve pochopil tak kdyz chci udrzet lini pomoci hermafrodytu a ty nechat furt dal rozprasovat a vybirar co nejlepsi hermace ktery pak dal selektovat a zase nechat dalsich nekolik generaci samo rozprasiovat nez uz nebude co vylepsovat... ale pak bych mel stabilyzovanyho hermafrodyta ( to ovsem za predpokladu ze hermafrodit tvori hermafroditni seminka ale to se mozna dost pletu :-( ) takze kdybys mi tohle moc aspon trosku osvetlit protoze koukam ze vo tom neco viš .....

2 moznost: a to ze bych mezi sebou krizil vzdy jen z kazdy generace ty nejlepsi jednince ( cili nejlepsiho samce a samici ) a tak bych pokracoval nekolik generaci ....

jo jinak jeto parada ze se vo neco takvyho konecne nekdo zacal poradne zajimat ......

Old Post 23-05-2002 v 01:04 AM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 14

to mufin:

jde o to jakou lini chces udrzet.

1)pokud bys chtel udrzet nejakej model co neni zrovna F1 z holandu a je stabilni tak by ti melo stacit opylovat ty kytky mezi sebou a pak selektovat ty nejlepsi
2)pokud ale budes chtít udzet F1 tak to budes muset samosprasovat=samoopylovat (vlastnim pylem - hermafroditi)

kdyz pouzijes na vytvoreni hermika gibereliny (samici vetev postrikas => samci kvitky) tak v dalsi generaci budes mit feminizovany seminka (jen takovy vedlejsi produkt tohodle kouzleni) a ty pak zase zhermafroditis tim giberelinem a porad dokola

jde o to, ze kdyz opylis kytku vlastnim pylem, tak tam netahas jiny a jinak usporadany geny (kdyz to opylis pylem ze stejnyho modelu ale jiny kytky tak uz tam tahas jinak usporadany geny, a provadis tak krizeni ze kteryho ti vyleze neco jinyho nez rodice-ne uplne ale taky ne to co bylo puvodne)

po tom samospraseni F1 ta dalsi generace nejspis nebude uplne shodna s tou F1 (diky ruznym zatracenym rekombinacim pri tvorbe pohlavnich bunek), ale bude to to nejblizsi mozny co jde udelat

jde proste o pohlavni rozmnozovani jehoz cilem je vytvareni novych kombinaci
pokud bys chtel 100% podobnost tak musis rormnozovat nepohlavne - rizkovanim

jinak k tem liniim, mrkni jeste sem:
http://grower.cz/forum/showthread.p...73&pagenumber=2

zdarec snad to bylo dost polopaticky, kdyztak se jeste zeptej

Old Post 23-05-2002 v 11:30 AM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 15

Vyjadreni: je to furt jedna kytka, i kdyz rozsmidlana na cucky, takze Tvuj nazor je spravny.

(o tom svedci i to, ze i kdyz jsi cmrndal aspirin na jednu cast, ucinek postihl vechny casti; jinak by se totiz asi jednalo o telepatii mezi rostlinami - no, ted vazne, asi to bude fakt tim stresem... a... nestrikal jsi proti hmyzakum ?)

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 04-09-2002 v 11:36 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

xx? Příspěvek č. 16

To HLOSAN:

No to mas uplne jedno co ti ten pyl opyli, pokud bude z osetreny samici nebo prirozene hermafroditni rostliny tak bude mit vzdycky X, no a kdyz sedne na jakoukoliv jinou samici (tedy dalsi X) muze davat jenom kombinaci XX. Takze timhle pylem muzes opylovat i jiny modely a mel by si dostavat feminizovany seminka.
PODSTATNY JE ZE MAS PYL VZNIKLY NA SAMICI ROSTLINE, KTEREJ V SOBE MUZE MIT JEN CHROMOZOM X.

preju hodne zdaru a zkus postnout nejakej obrazek TVYHO MALYHO HERMIKA

JAyEFF

Old Post 05-09-2002 v 09:08 AM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3205930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív