Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Řechtací model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Řechtací model Příspěvek č. 1

Čago hoši prosím doporučte nějakej řechtací model. Rád bych zahulil s mojí Marjánkou ale to co mám doma je pro ní vražda a vodchod na párky.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 12-03-2005 v 23:13 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yarreck
Stálý Člen

Karma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% PěstitelskáKarma uživatele Yarreck - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 173 

Příspěvek č. 2

santa maria (planck)

Old Post 13-03-2005 v 00:15 AM
Yarreck je offline   Profil uživatele Yarreck   Find more posts by Yarreck   Foto galerie člena Yarreck   Click here to Send Yarreck a Private Message   Add Yarreck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 3

Maharsi dík za radu
Yarreck dva prdy z bonga a seš na tom jak tvuj avatar.Mám ho doma to se samotný nedá

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 13-03-2005 v 09:00 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4

stará dobrá top44-u nás ji polovina mých kamarádů neřekne jinak než CHECHTÁKNebo taky Silver Pearl,taky taky docela vysmátá

Old Post 13-03-2005 v 09:37 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 5

Maharsi měls pravdu s tou Mothers finest daří se jí mooc dobře.Dá se říct že svejm spolubydlícím šéfuje. Bohužel G13 to vzdala a šla bydlet

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 13-03-2005 v 11:11 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6

Souhlas s Tebou Maharsi,jako indoor je to dobrá volba pro lidi,kteří chtějí sklízet co nejdřív.Ale jako out se mi top 44 neosvědčila-nestihla dozrát

Old Post 13-03-2005 v 11:17 AM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 7

pomoc, mam sileny [dežaví]!! jo, ja ji mel jednu taky venku a na to ze je to top 44 ktera by ti mela za 40 dni vykvest tak mi taky nedozrala.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 13-03-2005 v 13:44 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 8

Já ji měl normálně zasazenou v zemi,ne v květináči,na místě kam pálilo sluníčko a kde jsem měl i jiné kytky-taky nějaké indoory,které jsem pěstoval venku.O všechny kytky jsem staral stejně a jediná Top-ka mi nedozrála a byl z ní jen takový mrzáčekJe ideální pod lampu,tam se mi moc osvědčila...

Old Post 13-03-2005 v 13:51 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Livis
Stálý Člen

Karma uživatele Livis - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 9

Hele borci co by ste mohli říct na Swaziho od Nirvány-chci ho jet out docela by mě zajímalo jaký je a estli se hodí na naše venkovní podmínky.Ve hledání sem nic nenašel.Diky za odpovědi.Peace

!!!Live in Peace and Live in growing!!!

Old Post 13-03-2005 v 18:17 PM
Livis je offline   Profil uživatele Livis   Find more posts by Livis   Foto galerie člena Livis   Click here to Send Livis a Private Message   Add Livis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 10

Livis
no jo... právě my Swazi má příjít od Nirvány..
já si myslím, že by to mohlo mít úspěch.. píšou že může dorůst 2-3m..což de

Old Post 13-03-2005 v 19:27 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

Tak Swazi pěstovali kámoši venku a můžu říct,že se jim to hooodně moc povedlo-bylo z toho parádní pokouřeníJo a bylo to vysoké něco přes 3,5metru-slušný vánoční stromeček

Old Post 13-03-2005 v 20:39 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 12

coooooooooo??? 3,5 metru?? nemas fotky?? a nechces to trochu vic popstat??? jaka byla chut skurivost a jak moc te to zkourilo a na jak dlouho?? dik
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 13-03-2005 v 20:45 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Livis
Stálý Člen

Karma uživatele Livis - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13

Ty foe tak to bude mazec do toho teda určitě du.Díky za info.

!!!Live in Peace and Live in growing!!!

Old Post 13-03-2005 v 20:46 PM
Livis je offline   Profil uživatele Livis   Find more posts by Livis   Foto galerie člena Livis   Click here to Send Livis a Private Message   Add Livis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 14

Byla to kytka kámošů,oni měli těch Swazi kytek 5,všechny měli kolem 2metrů,ale jedna nějak sama od sebe pořád rostla a rostla...Zkouřilo to brutálně.Hnojilo se to Kristalonem na růst a na květ BioNova.

Old Post 13-03-2005 v 21:45 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Rehtaci model Příspěvek č. 15

No, pokud ja vim, a to jsem si precetl uz v nekolika knizkach (akorat uz z toho huhu nevim od koho byly a jaxe jmenovaly :-))) ) je fakt, ze vysmatejsi je huleni kdyz se sklizi driv, a taky na to ma vliv zpusob a delka suseni, a taky skoleni (tzv "curing").

Sklizet se ma asi v dobe kdy je 50% blizen bilejch a 50% uz hnedejch. Pokud sklizite pozdeji, pryskyrice (ze ktere pak vznika THC) oxiduje, a vytvari jeste jiny canabinoidy nez THC, a tim ma trosku jiny ucinky.

Pokud sklizite treba az v dobe kdy je to vsechno hnedy a jeste pouzijete pomaly zpusob suseni (ktery zajistuje nejvetsi procento cannabinoidu z pryskyrice), je temer jiste, ze to bude usazovaci a vytuhavaci model.

Pokud vsak sklidite driv, tzn. asi kdyz je 30% hnedy a 70% bily, a budete susit treba jen tyden, je velka sance mit z toho rehtaci model, protoze vetsina pryskyrice nestihne zoxidovat a tvori se prevaze jen THC. Pak uz zalezi samozrejme taky na mnozstvi co se vyhuli, ze jo :-)))

Old Post 15-03-2005 v 12:32 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 16

Dokonce se pri suseni provadi tzv "curing" neboli skoleni. Jde o nekolik ruznych technik ktere dovoluji premenu pryskyrice na THC treba uplne s minimalnim mnozstvim kysliku. Dela se to treba tak, ze hned po sklizni ostrihate palice z vetvi a nahazite je do vody. Na ne date nejake zavazi, aby byly vsechny potopeny, a nemely pristup vzduchu. taxe nechaji treba tyden ve tme a v uzavrene nadobe(to proto, aby nevznikla plisen a voda nezacala hnit).

Pak uz to staci vylejt a zvolit rychlejsi zpusob suseni (aby to nestihlo chytit plisen), treba na rostu v dobre vetrane teplejsi mistnosti.

Old Post 15-03-2005 v 12:37 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7237200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív