Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 50W sodík + rybičky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Obecné 50W sodík + rybičky Příspěvek č. 1




Zdravím všechny.
Měsíc a půl zpátky jsem se rozhodl postavit growskříňku.
Musel jsem brát ohled na el. spotřebu vzhledem k druhu bydlení (podnájem).
Začnu ivesticí:


  • Světlo - Sehnal jsem zdarma výbojku 50W sodík GE Lucalox. Vše ostatní potřebné k svícení (tlumivka, startér, kondenzátor, objímka) Kč 552,- . Jo a kabel asi pade.
  • Větrák - stolní větrák-2 rychlosti-odběr max.11W Kč 400,-
  • Teploměr s vlhkoměrem Kč 450,- (Hornbach), hodiny z obi Kč 89,-
  • Substrát - rašelina už s biohumusem (volně jsem žížali nesehnal), perlit, a kokosový substrát(lignocel) vše hornbach asi Kč 200,-
  • Hnojivo - krystalon START a nějaký hydroponex cca200,-

  • celkem Kč 1900,-

Snad jsem na nic nezapoměl

- Skříň má rozměry 45x90x37
- Substrát jsem smíchal vsehostejne.
- Potom jsem řešil světlo vycházející ze zadu z horního
vent.otvoru., tak tam je stinítko, který odráží světlo
rybičkám.

Co bych ještě dodal?
Semínka-nějaká gáňa, ale doufám, že se to aspoň trochu dohoní hnojením.
Hnojit jsem začal po prvních dvou týdnech růstu krystalonem. Potom každý 2. den hydroponex.

16/8 - měsíc
12/12 - zatím 2 týdny

Old Post 06-03-2005 v 11:43 AM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

čekám na vaše připomínky..............

Old Post 06-03-2005 v 11:52 AM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Holant
Nový Člen

Karma uživatele Holant - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

Hezky kyti,bratr mel stejnej problem s osvetlenim,taky musel vymejslet nakou kamuflaz,a vymyslel to samy,co ty... Mas to pekny K+

,,Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds"

Bob Marley, ,,Redemption song"

Old Post 06-03-2005 v 12:21 PM
Holant je offline   Profil uživatele Holant   Find more posts by Holant   Foto galerie člena Holant   Click here to Send Holant a Private Message   Add Holant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

Omlouvám se za nepřítomnost.
2 DUL : Bílá folie je jasná, ale chci počkat až tohle doroste. A lepčí kytí bych taky rád, ale zatim to moc nevypadá. Jinak dík

Old Post 11-03-2005 v 17:28 PM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

Jasny ze krystalon start jenom na start. Ale zda se mi ze ten hydroponex celkem ujde (jsou i lepsi hnojiva). Urcite dodam fotky, ale momentalne nemam fotak. Cus

Old Post 13-03-2005 v 15:17 PM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Obecné dalsi foto Příspěvek č. 6




Pridavam nejake fota. Na kvetu je to 1 mesic a 8 dni

Old Post 26-03-2005 v 20:57 PM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

Jo je to v klidu, hodit tam pak nějaký řezivo a je co hulit.
Dal bych ti k+, ale nemám.

Old Post 10-04-2005 v 11:49 AM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekking
Nový Člen

Karma uživatele bekking - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Obecné finish! Příspěvek č. 8




Jeste prikladam, vysledny foto. Vydim to na cca15g susenyho. Priste to bude o 100% lepsi. Mejte se!

Old Post 16-04-2005 v 21:27 PM
bekking je offline   Profil uživatele bekking   Find more posts by bekking   Foto galerie člena bekking   Click here to Send bekking a Private Message   Add bekking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ory
Nový Člen

Karma uživatele ory - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 21 

Pohodička Příspěvek č. 9

cao bekking, no máš tu skříňku fakt dobře zamaskovanou a holkám se tam evidentně líbí karma tě nemine. sem zvědavej na další growing a přeju hodně zdaru

peace peace

Old Post 15-05-2005 v 13:04 PM
ory je offline   Profil uživatele ory   Find more posts by ory   Foto galerie člena ory   Click here to Send ory a Private Message   Add ory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-11-2005 - 50W sodík - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6126350 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív