Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » upozornenie mailom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Dotaz upozornenie mailom Příspěvek č. 1

Da sa nejak odstranit to aby mi stale chodil vypis na moj mail ze niekto odpisal a tak? Dakujem.

Old Post 05-06-2003 v 17:20 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

jasne ,zaškrtneš si u odpovědi notifikaci e-mailem.
a pak ještě Můj Grower - nastavení - Messaging & Notification.
zdar

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 05-06-2003 v 17:34 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od BohouR
jo ale je pravda ze ja sem si to nastaveni zrusil ale upozorneni mi stale chodi?????

Přesně tak. Aby přestaly chodit notifikace, musíš ještě odhlásit veškerá objednaná témata, a to: Můj Grower -> Objednaná Témata -> Odhlásit ze všech témat. Ta volba v nastavení jen ovlivňuje počáteční stav zaškrtávacího políčka u psaní příspěvku.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-06-2003 v 15:12 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

ohledne emajlu Příspěvek č. 4

...je to jenom takova malinka chybka - ale mohlo by to bejt bez chyb ze?

jedna se o upozorneni emajlem - vyskytuje se tam nelogicka hrubka...


Zdravime ...,
xxx prave odpovedel na .......... ve kategorii blabla

nestacilo by tam v?

mejte se jak chcete

Old Post 14-07-2003 v 21:49 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 5

Hele lidi, akorat to resim. Myslel jsem, ze uz ty objednana temata chapu a jsem zase mimo. Jak to tedy je?

Me se libilo, ze kdyz jsem nekam prispel, dalo se mi to do objednanych temat a kdyz jsem vlezl na muj grower, tak jsem videl, ktere thredy z mych objednanych maji neco noveho. Zacalo me ale srat, ze mi chodi ty notifikace i mailem, pritom to mam v nastaveni vypnuto. Takze jsem vsechno odhlasil a uz nestiham sledovat (kdyz jsem tu treba 3x tydne) v novych prispevcich, co vsechno je noveho. Da se to nejak vyresit, aby objednana temata fungovala stejne, ale bez notifikace mailem??

diky za info

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 28-01-2005 v 12:25 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7198480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív