Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Menstruace a THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Menstruace a THC Příspěvek č. 1

Chodi sem vetsinou kluci, takze bohuzel nevite o co prichazite. je to menstruace. To samo o sobe neni az zas takova skoda, mnohem vetsi rachot je menstruace + THC, to je fakt rychta.

Obcas probiha tak ze vam do zivota nijak zvlast nezasahuje, ale nevim proc, obcas vas naprosto sejme, to myslim doslova. Odrovna vas to tim zpusobem, vas to polozi, lezite schouleny na bok, boli vas bricho a zada jakoby uvnitr,a ta tupa vnitrni bolest se vraci ve vlnach stale intenzivneji ze je chvilemi nesnesitelna. clovek jen dejcha otevrenou pusou, nemuze se ani pohnout, jste naprosto bezmocny. Trva to nekolik hodim nebo i dni. Bolesti omdlivate. Tece hodne krve...je to jak vnitrni zraneni.
Do toho mate zvedlou hladinu hormonu a ta vam zpusobuje neuveritelnou skalu nalad,jste precitliveli a vnimavi k malickostem, vadi vam veci nad kterymi normalne mavnete rukou,zvuky, pachy, svetlo... vsechno vnimate x krat vic.

Tak v takovem stavu sem si predevcirem vzpomela na to ze nektere kultury vyuzivaji hasis a konopi prave v techto situacich, lezela jsem jako troska v posteli, neschopna se pohnout. opravdu z poslednich sil jsem se natahla pro fajfku a poradne si zahulila hasis...

Huleni mi dalo silu se pohnout a zmenit polohu, zavrela jsem oci a nechala jsem telo at si samo objevi pozici ktera mu bude prospesna, nejprve to slo pomalu. Nechala jsem tomu uplne volny pruchod a za chvilku jsem se ocitla v klasickych jogovych pozicich, postupne se stridaly a ja sem ucitila jak se ve me vsechno nadherne uvolnilo, bolest pomalu odchazela a ja jsem zacala dokonce pomalu tancit jakysi brisni tanec, po tom se mi nadherne ulevilo a ja se zacala citit naprosto skvele, vitalne, prijemne, citila jsem jak mnou volne proteka energie matky zeme a jak sem ji blizko, zacala jsem naplno procitovat svou zenskost., zacala jsem vnimat vsechny aspekty menstruace z nekolika rovin, jako ritualni ocisteni, jako dalsi neporozene dite, jako soucast prirodnich cyklu, jako zenske tajemstvi, ktere nas s prirodou propojuje daleko vice nez muze...

Muzu rict ze me to posililo a procistilo,pomohlo mi to lepe poznat sama sebe a byt zajedno s prirodou, byl to zvlastni zazitek. Vetsina zen uziva v tom nejvetsim hukotu analgetika a ty vas pak uspi, ale to je trochu skoda, prozit si to naplno je nejprve peklo ale pak to stoji za to.

Old Post 24-02-2005 v 14:52 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 2

to Dann.Bass

Jenom je zvlastni, ze spousta kultur menstruujici zenu odsouva pryc a u zidu a arabu mam pocit ze ma oznaceni "necista", nektere indianky v techto dnech odchazeji z vesnice a vrati se az kdyz je po vsem.
Takze pritomnost muze je v teto situaci trochu osemetna, je to trochu poruseni nepsaneho tabu.

Ja na to byla uplne sama a napadlo me v tu chvili ze bych u sebe potrebovala nekoho mit, kdo by mi balil jointy a daval mi je hulit...jenze nevim kdybych vedle sebe mela v tu chvili nejakyho kluka jestli bych se dokazala tak uvolnit, urcite by to bylo fajn kdyby me treba pri tom obcas pohladil, nebo obejmul aby ukazal svou spriznenost, ale nic vic by asi udelat nemoh a mozna by byl trochu zmatenej. Spis by mi asi nejvic pomohla pritomnost jakesi "porodni baby" - zenska, kamoska co si umi predstavit co se deje a nicemu se nedivi.

Ale kdybych u sebe mela kluka co by byl otevrenej a duvernej a ochotnej prekrocit tabu tak to pro nej bude stoprocentne taky celkem zazitek a pozna svou zenskou z daleko hlubsi stranky.

Old Post 27-02-2005 v 18:56 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

to Cosecha: pěkně jsi to napsala!

Mi to úplně připomnělo stránky www.intimnosti.cz , kde píší o menstruaci podobně jako ty. (příspěvky č.158, 159, 160) ... a potom píšou o spoustě jiných souvisejících věcí neobvyklým, ale pěkným, způsobem.

Jinak jsem se na stránce Seriousseeds dočetl, že si ženy velice pochvalují "legendární" model Kali Mist, právě pro úlevu od menstruačních bolestí ... zkušeností ovšem samozřejmě nemám

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 26-05-2005 v 22:54 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pelech
Stálý Člen

Karma uživatele pelech - 60% PěstitelskáKarma uživatele pelech - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4

Kali Mist je moc dobry model a ani u toho nemusite mit kramy =) Proste takova moc dobra euforicka sativa.. Kazdopadne doporucim pritelkyni

Old Post 17-06-2005 v 16:30 PM
pelech je offline   Profil uživatele pelech   Find more posts by pelech   Foto galerie člena pelech   Click here to Send pelech a Private Message   Add pelech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8380430 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív