Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kytka pod igelit a další...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ondrash
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 1

AHoj všichni,

mám teď svou první úrodu a tohle počasí mě zaráží, doufám, že nebude na škodu, když jsem svoji Kytku dal do igelitového zábalu s minimálním (ale přece nějaký) zavzdušněním. Zbyla mi pouze jedna, ostaní jsem už sklidil, jelikož popis vzhledu palic a tak podobně souhlasil s tím, že už budou zralé. Ta poslední Kytka je ale super a chci z ní vymlátit co nejvíce. Palice už budou pomalu zralé, jenomže jsem v nich objevil i semínka, jenomže má samčí květy, takže to je hermáč.... osud. No co, jde mi o to, aby palice nepřezrály (ikdyž to je hermáč) a zárověň byly zralé semínka (budu s nima experimentovat). Takže měl bych to sklidit po částech ?
větvě s palicema bez semínek už teď a zbytek později a dozrajou semínka ? jestli víte, poraďte, budu vám vděčný.
Ondrash

Old Post 11-09-2001 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

Zabalit to do igelitu neni to NEJ reseni, ale je to taky reseni. Ovsem pozor! Treba prave ted tady u mne vylezlo slunce a docela i sviti. Cili, pokud jsi ty palice zabalil v mokrem stavu, jak zacne parit slunce, muzou se ti pekne zaparit a ty je muzes pak "setrit" z pytliku a vyhodit. Cili to chce je casto navstevovat a delat upravy podle pocasi!!!!!!

Old Post 11-09-2001 v 09:25 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 3

Díky Walhalla2000.
Takže když zrovna neprší a nefučí, igelit radši pryč.
Mi jde o to, dát kytičce chvilku oddechu před počasím a pak rup ! a sklidit. Ať to dopadne jak chce.

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 11-09-2001 v 10:12 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička .... Příspěvek č. 4

To zní spíš jako návod na to jak nejlíp vypěstovat plíseň na dozrávající kytce. To byc doopravdy nepraktikoval. Příští tejden má být hezky, tak to zkus vydržet a odstrojit tu kyti z toho šílenýho zábalu.

Mějte se good
Zdarec

Old Post 11-09-2001 v 10:42 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 5

když mi teda všichni radíte ať to sundám, tak to bude asi fakt blbost. Tak to dneska zkusím vyhodit. Dikajs hihi, mějte se...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 11-09-2001 v 11:38 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubanec
Nový Člen

Karma uživatele Kubanec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Upozornění Příspěvek č. 6

bacha atˇse ti nedotýkají palice igelitu,jinak ti začnou plesnivět.

Kubanec

Old Post 20-09-2001 v 08:56 AM
Kubanec je offline   Profil uživatele Kubanec   Find more posts by Kubanec   Foto galerie člena Kubanec   Click here to Send Kubanec a Private Message   Add Kubanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6491170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív