Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sodik 250W - prvni sklizen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Obecné Sodik 250W - prvni sklizen Příspěvek č. 1




Tak jsme se vrhli na svoji vlastni skrin. Na to, abych zdokumentoval vsechny nase postupy pri stavbe skrine, jsem moc linej a nemel jsem fotak a i tak si myslim, ze tu takovych "serialu" bylo vic nez dost, takze bych neprispel nicim novym...
Ted mame ale nasledujici problem, kterej souvisi s absenci vetsich zkusennosti v tyhle oblasti. Green uz pekne kvete, ale ja absolutne netusim, kdy sklizet. Udelal jsem proto naky fota a byl bych vdecny, kdyby se k tomu zkusenejsi z vas vyjadrili a poradili, kdy by tak byla optimalni sklizen.
Jeste dodam, ze rizky jsme zasadili 3.12.2004 a na kvet jsme prepnuli nekdy kolem 8.1.2005, od ty doby to pekne kvete. Hnojivo na kvet PLAGROM ALGA-BLOOM, obcas potrik PLAGROM PHYT-AMINem. Na rust jsme zadny hnojivo nepouzili... Jak to vsechno dopadlo, muzete videt na fotkach...

Naposledy upravil tRex 10-02-2005 v 13:58 PM

Old Post 10-02-2005 v 13:48 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2




Dalsi fota...

Old Post 10-02-2005 v 13:49 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3




A jeste jednou trochu jinak (s bleskem)...

Old Post 10-02-2005 v 13:50 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gandalf03
Nový Člen

Karma uživatele Gandalf03 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

No podle toho co to máš za model(indica,sativa,mix)?Jinak bych to nechal ještě tak měsíc.

Old Post 10-02-2005 v 14:22 PM
Gandalf03 je offline   Profil uživatele Gandalf03   Find more posts by Gandalf03   Foto galerie člena Gandalf03   Click here to Send Gandalf03 a Private Message   Add Gandalf03 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Jsou tam nebuly, jeden JH a Power Plant...
Jinak je to v klasicky zemine + ty hnojiva, co jsem psal. Myslite, ze to jeste pokvete? Jeste asi pred tydnem se ty kytky menily ze dne na den, ted se mi zda, ze uz zadny zmeny neprobihaj... Jinak co se stane, kdyz to necham dyl? Je v tom nakej problem, kdyz to "preroste" (nebo jak to nazvat)?

Old Post 10-02-2005 v 14:47 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gandalf03
Nový Člen

Karma uživatele Gandalf03 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

No když to necháš moc dlouho tak by to mohlo mít vysoký obsah CBD a to by bylo spíš pro stone stavy :-( . Napiš kolik týdnů to máš na květu??

Old Post 10-02-2005 v 17:14 PM
Gandalf03 je offline   Profil uživatele Gandalf03   Find more posts by Gandalf03   Foto galerie člena Gandalf03   Click here to Send Gandalf03 a Private Message   Add Gandalf03 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Mno, to jsem napsal uz v uvodnim prispevku. Na kvet jsme prepnuli 8.1.2005, takze by to jeste nekolik tydnu kvest melo...

Old Post 10-02-2005 v 18:07 PM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cuky
Nový Člen

Karma uživatele cuky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Ja bych to nechal jeste minimalne dva tydny.Kytky jeste museji dozrat i kdyz je pravda ze uz jsou nadherne.K+ leti na tvoje konto.

Old Post 10-02-2005 v 20:53 PM
cuky je offline   Profil uživatele cuky   Find more posts by cuky   Foto galerie člena cuky   Click here to Send cuky a Private Message   Add cuky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cuky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gandalf03
Nový Člen

Karma uživatele Gandalf03 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Nechej to jěště měsíc PP má dobu zrání 8 týdnů tak si to klidně přepočítej, jinak se zkus podívat co jak dlouho kvete a podle toho si zařiď sklízení kytek a jak se dívám ještě asi nemají ani hnědé blizny a ty by měly být tak 50:50 s bílýma

Old Post 11-02-2005 v 06:20 AM
Gandalf03 je offline   Profil uživatele Gandalf03   Find more posts by Gandalf03   Foto galerie člena Gandalf03   Click here to Send Gandalf03 a Private Message   Add Gandalf03 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tRex
Stálý Člen

Karma uživatele tRex - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10

Vsem diky moc za karmu a tipy. Urcite mi to pomohlo a jsem ted mnohem vic v obraze. Podle vseho bych to asi tak jako tak nechal jeste minimalne dva tydny, coz jste mi tak jako tak doporucili...

Old Post 13-02-2005 v 11:46 AM
tRex je offline   Profil uživatele tRex   Find more posts by tRex   Foto galerie člena tRex   Click here to Send tRex a Private Message   Add tRex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LukasArt
Nový Člen

Karma uživatele LukasArt - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 11

já bych ti doporučil to nechat na květu ty dva měsíce to máš do 8.3.2005 a sledovat pryskyřici ale na první pokus ti určitě stačí i ty dva měsíce vše ostatní máš bonusové zkušenosti navíc :-) jinak karma letíííí

Old Post 13-02-2005 v 14:01 PM
LukasArt je offline   Profil uživatele LukasArt   Find more posts by LukasArt   Foto galerie člena LukasArt   Click here to Send LukasArt a Private Message   Add LukasArt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-09-2003 - První sklizen - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3517440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív