Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Top 44
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Top 44 Příspěvek č. 1

Zdar fšechny vás zdravím.Ted vám ukažu něco z mé pěstírny

Old Post 05-07-2005 v 13:42 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 2


Zdar lidi konečně jsem aspon tak trošku vyřešil svůj problém s fotky .Moji první fotky mého kytí najdete o příspěvek víš.Je to Top 44 ve 23 dnu květu . Bohužel jsem udělal chybu,která je zrejmá na obrázku.Vrchní listy mě zežloutly a já jsem přesvědčen že je to kvúli tomu ,že jsem zdroj nechal nízko nad kytkami(750w), je to škoda ,dřív jsem pěstoval pod 400w no a je to trošku o něčem jiném.Jo a ještě s těmi fotkami dnes jsem snížil rozlišení a stejně ty nejpěknější fotky nemúžu ukázat protože furt zabírají moc místa(520-800KB),zítra to skusím vyfotit úplně stím nejmenším rozlišením což by mělo být soprocentní.Fšechny rady,otázky, připomínky atd. jen a jen výtány.

Old Post 06-07-2005 v 18:44 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 3






Tak to to jsou mé kytky.Fotky jsou nic moc,protože mají malé rozlišení aby zabíraly málo místa a za druhé nejsem nějak moc skušený fotograf ,bude to ještě asi nějakou dobu trvat než budu přispívat takovýma krásnýma fotkama jak vy ostatní.Na fotkách jsou kytky z 23 dne květu .Teplotu udržuju kolem 26-29 stupnu a vlhkost 65-70 procent . Zežloutly mě vrchní listy , myslím si ,že jsem kytky připálil ,světlo jsem nechal příliš nízko.Po zvyhnutí světla zežloutlé listy opět začínají růst a od šišek mají zelenou barvu.Tak zatím čau a všechny rady a poznatky jen a jen výtány.

Old Post 10-07-2005 v 12:52 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 4

velmi pekné ovečka:-))
ako dlho si to mal na kvete? a kolko l sú tvoje kvetináče? dakujem a zelám vela zdaru.

Old Post 10-07-2005 v 16:20 PM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 5

Já taky předpkládám že to ještě pěkně voteče,kytky které jsou na fotkách jsou v púli kvetu, dnes jsou o 3,4 dny starší a změny jsou poznat každým dnem. Aby měli ještě víc světla, tak jsem dnes vylepil stěnu odrazovou folií , údajně ´by měla být lepší než primalex tak doufám,že mě nesklama (za ty prahy).Lubo:Kytky na obrázcích jsou ne 23 dnu květu , květinače mají objem 6l ,mám je naplněné Royal mixem .Jako hnojiva používám vše od plagronu a dávkuji podle návodú a rad skušenějších pěstitelú.

Old Post 10-07-2005 v 17:38 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 6

mas to fakt pekne.ja som sa ta zle spytal,chcel som vediet,kolko boli na raste.dakujem.

Old Post 11-07-2005 v 14:17 PM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 7

LUBO:TAK NA RŮSTU BYLY 15 DNÍ Z TOHO PRVNÍCH 10 POD 400W A ZBYLÝCH 5 POD 750W.A JESTLY SE TI KYTKY LÍBÍ, TAK TO SE TĚŠ NA DALŠÍ FOTKY (PRAVDĚPODOBNĚ O VÍKENDU ).

Old Post 13-07-2005 v 11:27 AM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 8

kolko za tých 15 -nast dní narástli?
a na tie foto sa sakramensky teším:-))

Old Post 13-07-2005 v 12:01 PM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 9






Stihl jsem to už dnes tak jse podívejte na změny .Kytky jsou ve 29 dni květu .jenom škoda,že nejsem moc dobrý fotograf(mám se ještě hodně co učit.Lubo po růstu měli kytky asi 30-40 cm, ted mají 50-70 cm,škoda že jse mě nepodařily menší výškové rozdíly mezi jednotlivými kytky bylo by to určitě lepší kvúli výšce světla.

Old Post 14-07-2005 v 11:15 AM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubo
Stálý Člen

Karma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% PěstitelskáKarma uživatele lubo - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 455  

Příspěvek č. 10

zdar priatelu
tak rozdiel je to poriadny:-)) výškový rozdiel vyriešiš podloženík kvetináča,ale to aj vidno na jednej fotke,ak som nemal haluze a svetlo,ktoré používaš má efektívny dostrel asi 90 cm,lebo 600w má 80cm. držím palce

Old Post 14-07-2005 v 11:35 AM
lubo je offline   Profil uživatele lubo   Find more posts by lubo   Foto galerie člena lubo   Click here to Send lubo a Private Message   Add lubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 11




No a ted vám ješte ukážu fotky jednoho malého exprimentu.Na fotkách je sestřička těch co jsou pod lampou.byla tam snimi taky asi do jedenáctého dne květu.Rozhodl jsem se ji přemístit ven ,protože se ukázali malé příznaky hermafrodytu(nevím jak je to možé,protože u řízku by se to stávat nemělo,no ale přesto si myslím že vypadá docela dobře. Na rozdíl od kytek pod lampou jsem jí nechal skoro všechny listy, světla má dost.Tak zatím se loučím musím do faky.

Old Post 14-07-2005 v 11:35 AM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 12

No a ted múj poslední příspěvek.Na fotkách jsou kytky které míním sklidit asi za 14 dní .No jo je třeba hodně věcí zlepšit.Největší problém mám s teplotou, vše je Ok dokad je teplota venku do třiceti stupnú, ale jak se teplota zvíší aš na 35 jako včera a dneska má být ještě víc tak je u kytek až 36 stupnú což se mě moc nezamlouvá, no prostě průser.Na další sklizen bude líp , no ale každopádně by mě potěšili nějaké zajímavé rady jak si poradit s těmi hyci.Zatím čau

Old Post 29-07-2005 v 01:24 AM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.M.L.
Stálý Člen

Karma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% PěstitelskáKarma uživatele S.M.L. - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

Čus, tu teplotu neřes, kytky to vydrží. Bohužel při téhlé teplotě se daří různým parazitům. Držím palce bude to luxus

Libóóóóózní špek!!!

Old Post 30-07-2005 v 09:08 AM
S.M.L. je offline   Profil uživatele S.M.L.   Find more posts by S.M.L.   Foto galerie člena S.M.L.   Click here to Send S.M.L. a Private Message   Add S.M.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 14





No jo no určitě to do budoucna nějak vykoumám,ale ted už to budou muset nějak vydržet.No a ted konečně pohled na ně (asi 10 dní před sklizní).

Old Post 01-08-2005 v 17:20 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 15


Tuto si nemužu odpustit (asi moje nejpěkněji rozvětvená kytička).

Old Post 01-08-2005 v 17:28 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ovečka
Nový Člen

Karma uživatele Ovečka - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 16

Zdar lidi vse uz je sklizeno,ted probíhá příprava na druhou generaci , rozhodl jsem se ješte jednou pro ten samí vzor .Je to kvúli tomu ze jsem ho ted tak trochu poznal a jsem přesvědčen ze jde s toho vyštavit jeste mnohem víc nez jse me povedlo ted.Hlavně doufám že ustoupí ty horka.No a ted kveci .Jsou to fotky které jsou foceny den před sklizní(52 den kvetu).Je to Top44 až na tu jednu malou(znatelné na fotkách) údajně by to měl být White Shark,který jsem dostal od kámoše už před nějakým měsícem v květu trochu jsem s nim zahaluzil no a vyhaluzil jsem z toho malý keřík (skoda že nemám pro srovnání vyfocenou tu kytky tehdy jak jsem ju dostal (fakt obrovská změna)uz jsem se tady o tom zminoval myslím ze v nejakém príspevku( jak dostat co nejvíc ze svých spodních palicek ).No tak zatím cau

Old Post 06-08-2005 v 21:28 PM
Ovečka je offline   Profil uživatele Ovečka   Find more posts by Ovečka   Foto galerie člena Ovečka   Click here to Send Ovečka a Private Message   Add Ovečka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-07-2005 - Top 44 - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3812330 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív