Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Fórum Elektronika a Technika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 129

Ty mám... ale tohle se mi zdálo takový lepší.. víc zaizolovaný...

Old Post 12-03-2012 v 12:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 130

Já to myslel ironicky! samo že to stačí, líp mi to neudělá ani technik když mi každej měsíc svařuje debilní konektor-nabíječku na notebook.

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 14-03-2012 v 19:06 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 131

chlapi zdar, potrebuju poradit. mam 600w predradrnik se zabudovanym starterem. je tam psany ze je na 600w HPS i 600W MH. to znamena ze to jenom na 600w vybojku nebo na vybojky do 600w??? tudiz i (250w,400w). jo a kdyby to slo tak neovlivni to spotrebu???diky zdar

Old Post 15-03-2012 v 13:24 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 132

cernobyl. je to jen na 600W...

Old Post 15-03-2012 v 14:09 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 133

diky balone.K+

Old Post 18-03-2012 v 21:05 PM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 134

Jedinej předřadník do kterýho můžeš dát jakoukoli
silnou wattáž (250,400,600W) výbojky je přepínatelný Lumatek 600W! jinak ti to řachne když je předřadník silnější než výbojka, nepletu-li se?

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 18-03-2012 v 22:22 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 135

Zdravím vás chtěl jsems e zeptat na kolik vyjde 70w sodík objímky a kabel mám jen nevím co se k tomu sodíku dává popřípadě jaký zvolit elektroshop.(který je osvědčený)

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 19-03-2012 v 17:24 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 136

no do litru by jsi to mohl poridit

Old Post 21-03-2012 v 09:21 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 137

Zdravím mohly by jste mi poradit jaký je rozdíl mezi http://www.growshop.cz/katalog/deta...ulatorem-osvitu a http://www.hydrophonick.cz/detail-b...u-1288-128.html samozřejmě cenu nepočítám ale myslím kvalita atd..

Old Post 08-01-2013 v 22:10 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petis__
Stálý Člen

Karma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% PěstitelskáKarma uživatele petis__ - 33% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 138

Dotaz: jaký průřez kablu zvolit na 600w HPS? Stačí 2,5?

HM pacháč levně a funkčně
70W 2x Power widow
150W 3x Special queen
150W 4x_ERSB_3x_AK47_3x_WR
150W/250W 7x ERSB 1x BB
250w_WW_SS_MMxGG_DWCh



Old Post 14-03-2013 v 14:54 PM
petis__ je offline   Profil uživatele petis__   Find more posts by petis__   Foto galerie člena petis__   Click here to Send petis__ a Private Message   Add petis__ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

Petis i 1,5 staci na 600w

Old Post 14-03-2013 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 140

petis: jak pravi DMG staci ti 1,5 - ta dle norem utahne bez problemu 10A coz znamena cca 2,3 kw

pokud se ovsem neptas na kabel od tlumivky do lampy - tam je na miste kabel s vysokym stinenim (ktery teda nepouzivam asi 6let... a vse v cajku)





------ MNO A RESIM PREKERKU: kamos mel na 600w tlumivce napojeny 3 vybojky a vse fachalo bez problemu - nejak me to hlava nebere..

hodnoty tlumivky:

VISION BSN 600L
SON: 600W
Un:240V
I: 6,2A

Muze nekdo poradit jakto ze to fachalo - ?

je to koníček

Old Post 15-03-2013 v 18:43 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 141

čau VFR,
měl je zapojený paralelně nebo sériově. Podle mě paralelně, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Kdyby to zkoušeli v TV, určitě by dodali ,,Doma to raději nezkoušejte.''

Old Post 18-03-2013 v 05:32 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CANBAN
Nový Člen

Karma uživatele CANBAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Škůdci Nekvalitní el. spínací časovače Příspěvek č. 142

Čau všichni, jsem tady nový tak se ješte nevím dobře orientovat. Jenom chci upozornit na nekvalitní elektrické časovače ( mnohý znás používají ) od kauflandu, podívejte se čau.
http://www.alarmynamiru.cz/clanky/c...ady-a-tipy.html

Old Post 08-07-2013 v 11:08 AM
CANBAN je offline   Profil uživatele CANBAN   Find more posts by CANBAN   Foto galerie člena CANBAN   Click here to Send CANBAN a Private Message   Add CANBAN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CANBAN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CANBAN
Nový Člen

Karma uživatele CANBAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 143

Čau neco jiného pro bezpečí a jistotu.To co mám jsem si zajistil kdyby se nekdo pokoušel dostat se mi do dílny .Fakt mám ted lepší pocit.
taky zajimavé články odkazy
http://www.alarmynamiru.cz/clanky/g...em-gr.as-1.html

Old Post 10-07-2013 v 14:18 PM
CANBAN je offline   Profil uživatele CANBAN   Find more posts by CANBAN   Foto galerie člena CANBAN   Click here to Send CANBAN a Private Message   Add CANBAN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CANBAN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 144

Čau, potřeboval bych poradit ohledně odtahu. Budu pořizovat odtah 200 m3/h a řeším jakej je ideální pacháč. Z nabídky Primaklima Industry jsou v nabídce dva - 280(180) a 420(240) m3/h u kterých je ideální průtok udáván v závorce. No a moje otázka je jasná - kterej z nich bude ideální? Jde mi pouze o výměnu vzduchu - vůbec neřeším teplotu - řeším teda smrádek kterej bych ideálně totálně eliminoval, přitom vyměnil vzduch ale nemusí to být žádný vysavač - nevadí když výkon toho odtahu klesne ... spíš nemám zkušenost a nevím jestli ten silnější pacháč to vůbec utáhne a nebo řeším blbost a je ideální spíš ten menší ...?

Old Post 26-05-2014 v 08:09 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8695090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív