Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Fórum Elektronika a Technika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13
Autor
Téma 
Greentree
Nový Člen

Karma uživatele Greentree - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 177

Zdravím, moje otázka zní, jaká je životnost elektromagentického předřadníku typu MARI 600W. Mám za to, že rapidně poklesl výkon i přes pravidelnou výměnu výbojek. Díky za odpovědi.

Old Post 26-03-2018 v 17:12 PM
Greentree je offline   Profil uživatele Greentree   Find more posts by Greentree   Foto galerie člena Greentree   Click here to Send Greentree a Private Message   Add Greentree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 178

Čau , jaký máte názor na elektronický předřadník NTS 400w ? Je to jen levná a nekvalitní náhražka?

Old Post 17-05-2018 v 05:19 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 179

poolys- NTS nebrat, jsou hodne poruchove. Jsou lepsi znacky za podobne penize.

Grower sponzor

Old Post 17-05-2018 v 06:51 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 180

Díky , mohl bys něco doporučit?
Ptám se protože mám možnost ten od NTS mít za 2000 Kč nový .

Naposledy upravil poolys 17-05-2018 v 07:36 AM

Old Post 17-05-2018 v 07:24 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 181

A chceš s regulací, např. 250W-600W nebo vyloženě 400W?

Grower sponzor

Old Post 17-05-2018 v 07:51 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 182

Kdepak,,, NTS nikdy nebrat... uplne nový sotva po měsíci přestal pracovat. Měl jsem tmu tak 2 dny,než jsem na to přišel.

Old Post 29-07-2018 v 11:11 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirikneugi
Nový Člen

Karma uživatele Jirikneugi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 183

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je potřeba mít ve stanu zapnutý vetrak i odvetravani pořad, nebo jestli to stačí zapnutý jen třeba 18 hodin se světlem?

Old Post 30-10-2018 v 09:24 AM
Jirikneugi je offline   Profil uživatele Jirikneugi   Find more posts by Jirikneugi   Foto galerie člena Jirikneugi   Click here to Send Jirikneugi a Private Message   Add Jirikneugi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 184

Ahoj, ventilace je stejně důležitá v " noci " jak ve " dne " 😉 na osobně v růstu v noci větrám jen 5 min každou h., jen vyměním vzduch 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-10-2018 v 13:13 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bukowski2
Nový Člen

Karma uživatele Bukowski2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 185

Dobry vecer,zdravim vas. 1.000 kw lampa kolik bude zrat peninze ??? Muze to nekdo pocitat ??? Dekuji

Old Post 21-11-2018 v 20:51 PM
Bukowski2 je offline   Profil uživatele Bukowski2   Find more posts by Bukowski2   Foto galerie člena Bukowski2   Click here to Send Bukowski2 a Private Message   Add Bukowski2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 186

za hodinu svícení 1kW tak si spocitej za kolik kč mas 1 kWh a vynasob hodinami ? 18/6 nebo 12/12
18/6 (14dni na rustu) 18*14*cena za kWh
12/12 (cca 65dní kvet) 12*65*cena za kWh
-----------------------------------
cca 6000,- za sklizen u litru, pokud sem pocital, ze bys platil 6kč za jednu kWh ... zalezi na tarifu atd..

Old Post 22-11-2018 v 01:09 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
poolys- NTS nebrat, jsou hodne poruchove. Jsou lepsi znacky za podobne penize.


Grow palace, tak ktere znacky bys teda doporucil jako lepsi ci spolehlivejsi?

zajimave ze kdyz jsem mel problem s predchozim predradnikem lumatek, tak jsem hned musel do growshopu pro novy a kdyz jsem jim rekl ze chci kvalitni tak mi doporucili NTS a ted ctu zde ze se to nedoporucuje, tak to beru tak ze v tom growshopu mi radili spatne a predradnik nebude spolehlivy :/ ted nemam moznost pestovani, ale az budu mit tak z toho stejne nebudu mit dobry pocit..

Old Post 22-11-2018 v 11:35 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 188

Určitě Lumatek a GIB, z těch levnějších Lumii. Pokazit se může cokoliv a kdykoliv, člověk se ale musí dívat na značku jako celek, tobě se třeba Lumatek pokazil, ale v globálu má tato značka nejméně reklamací, společně s GIB.
Záleží na konkrétním kusu, na který člověk narazí, mám zákazníky co jsou s NTS spokojení, ale zase celkově více reklamací.

Grower sponzor

Old Post 22-11-2018 v 12:01 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Určitě Lumatek a GIB, z těch levnějších Lumii. Pokazit se může cokoliv a kdykoliv, člověk se ale musí dívat na značku jako celek, tobě se třeba Lumatek pokazil, ale v globálu má tato značka nejméně reklamací, společně s GIB.
Záleží na konkrétním kusu, na který člověk narazí, mám zákazníky co jsou s NTS spokojení, ale zase celkově více reklamací.


Ok diky za odpoved! jj takze se s tim musim proste smirit no :-)

Ten lumatek mam porad u sebe, cely je jakoby novy jen proste tam vevnitr nejaka soucastka umrela a zasmrdelo to, tj spalenina... da se to nejak opravit nebo nejake smysluplne vyuzit?

prijde mi skoda to vyhazovat, to bych to radeji nekomu daroval uz jen kvuli ekologii...

Old Post 22-11-2018 v 12:04 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 190

Já myslím, že se opravit dá, záleží co uvnitř odešlo, nejlepší by bylo, kdybys to dal nějakému elektrikářovi ať na to mrkne, teda pokud to nemáš už v záruce.
Třeba budeš mít štěstí na dobrý kus

Grower sponzor

Old Post 22-11-2018 v 12:09 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bzzz
Nový Člen

Karma uživatele Bzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 191

Čaute, čo hovoríte na tento set? Je to cca o 30% lacnejšie ako v českých Growshopoch

https://www.growroom21.at/shop/inde...hsjotr6eghj15d6

Old Post 13-01-2019 v 20:03 PM
Bzzz je offline   Profil uživatele Bzzz   Find more posts by Bzzz   Foto galerie člena Bzzz   Click here to Send Bzzz a Private Message   Add Bzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 192

Hale moc sem toho nerozlustil,ale vidím tam bidny stinidlo a pokud se nepletu tak magnetickej predradrnik. 400€ je podle mě dost na to,ze to bude taková hobby parada,i když nevím,třeba je to kvalitka,ale pochybuju. Sezenes napr, od zdejších členů kvalitní cajky za minimálně stejný prachy si myslím. Ale to je můj názor.
Good luck drak!


Ser na Béma, Topola, Špidlu a Zemana
zpívej dokola se mnou ganja marihuana
papírky bonga, do toho tráva
ubal to s náma, zduň to, dej si páva.

Old Post 13-01-2019 v 20:24 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1527230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív