Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Fórum Elektronika a Technika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13
Autor
Téma 
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od Bzzz
Čaute, čo hovoríte na tento set? Je to cca o 30% lacnejšie ako v českých Growshopoch

https://www.growroom21.at/shop/inde...hsjotr6eghj15d6


Ahoj. Cca 10.000,-
Jde o zakladni set, prakticky za stejne penize sezenes i u nas.

Grower sponzor

Old Post 13-01-2019 v 20:24 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 194

Zdravím, dostal jsem son-t 250w s tlumivkou kondíkem a zapalovačem zdarma a zvažuju výměnu žárovky, jenže na internetu jsem našel son-t pia plus 250w s větši svítivostí, tak jsem se chtěl zeptat,jestli to pojede stejně,tudíž jen vymněním žárovky a svítím, protože u toho schéma na zapojení bylo napsáno že takhle to funguje pouze pro SON-T 250w.

Díky za radu

papun-dekl

Old Post 26-04-2019 v 15:35 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 195


Zdravím. Ať jsem hledal jak chtěl. Nic jsem nenašel. Chtěl jsem si vytvořit něco,co mi bude monitorovat teplotu a vlhkost v boxu. A sestavil jsem si věc za cca 150,- Kč od Číňana. Kdyby měl někdo zájem, napište sem. Je to jednoduché. Data se odesílají na internet a v telefonu mám přehled přímo na displeji. Doplňuji fotky z čeho se monitoring skládá. Celé zařízení musí být připojeno k vaši WiFi síti a odesílá data na Thinkspeak.com
O víkendu bude trochu čas tak v počítači vše připravím do zip formátu a přidám odkaz ke stažení včetně návodu. Snad to někomu poslouží. Pokud bude zájem napište a třeba založím samostatné vlákno.

Naposledy upravil Pavel.k77 07-06-2019 v 07:52 AM

Old Post 06-06-2019 v 13:59 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 196


Nějak mi při úpravě příspěvku nejde vložit další foto. Tak tedy tady. Toto je čidlo DHT22 které snímá teplotu a vlhkost v boxu.

Old Post 07-06-2019 v 07:32 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 197


Toto je deska Arduino Wemos D1, ke které je připojeno čidlo DHT22 . Tato deska má v sobě WiFi vysílač a mikroprocesor který je naprogramován tak,aby vše fungovalo tak jak má.

Old Post 07-06-2019 v 07:34 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 198


Napájecí zdroj

Old Post 07-06-2019 v 07:37 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 199


A zde je graf teploty za posledních 24 hodin v mém boxu

Old Post 07-06-2019 v 07:48 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 200

Ahoj, reseni pres ESP8266 je mnoho, pokud nevadi, ze se data odesilaji nekam do cloudu, proc ne :]. O neco drazsi reseni je treba pouzit levnou ESP8266 desku (klidne mensi a napajet to pres microUSB), do ni nahrat espeasy, k tomu v LAN RaspberryPi a data si logovat sam (treba pres influxDB, komunikace pres MQTT a ridit to cele treba pres node-red, vizualizace v grafana). Je to uz trochu vyssi divci, ale zase to ma znatelne vice moznosti, treba smerem k automatizaci.

Old Post 12-06-2019 v 23:05 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 201

zdravim.. prosimvas, vadilo by nebo delalo by casem nejakej problem kdybych mel furt nastaveno 250 nebo 400w jak rust i kvet na kompletu LUMii Black 600w kde si na predradniku muzu nastavit 250,400,600 a 660w?? mam omezenej prostor na max 80x80, tak bych to naplno nepoustel a po tom co sem se dozvedel ze magnetickej se rozpali tak, ze dokaze roztavit kabel co je na nem polozenej, nechci riskovat.. kor kdyz bych to mel v pokoji kde spim. diky za odpoved, preju peknej zacatek vikendu! )

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 19-07-2019 v 12:31 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 202

ahojte. viete mi prosím poradiť ako mám zapojiť externý vypínač/prepínač výkonu pri ventilátore TT 125 S. Nemá prepínanie tak ako niektoré staršie ich typy. Schému zapojenia mám pri ventilátore, ale mne to nič nehovorí. Potrebujem návod pre lamy. Ďakujem.

Old Post 27-02-2020 v 14:57 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 203

Ahoj, na krytce u ventilátoru je schéma, jak to zapojit. Pokud netušíš, jak a kam který drát, raději to někomu svěř. Střídavý proud může lehce zabíjet nebo způsobit třeba požár ..

V podstatě je to velmi jednoduché, na ventilátoru je svorkovnice ('čokoláda') na tři dráty, nulák (modrý, N) je vždy napevno a buď se zapojí fáze (L, hnědý drát) na L1 nebo L2, podle toho se řídí rychlost. Ventilátor není uzamněný, takže 'žlutozelený drát' se nezapojuje.
https://www.elektro-paloucek.cz/fil...s-tt-_navod.pdf

Kup jednoduchý třípolový přepínač (např. https://arduino-shop.cz/arduino/3189-.html, první odkaz co mi na google vylezl, ale alespoň těch 6A, ideálně podle jističe, takže třeba 16A). Většinou je zapojený tak, že na středový kolík se přivede fáze 'ze zásuvky' a z těch dvou bočních se zapojí kabely na L1 nebo L2. Pokud je přepínač ve vodorovné poloze, nevede proud do žádného výstupního kabelu, přepínáním vlevo nebo vpravo se sepne proud do do svorkovnice a tím se řídí rychlost.

Old Post 27-02-2020 v 19:27 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CBDzacatecnik22
Nový Člen

Karma uživatele CBDzacatecnik22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2021
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 204

Příspěvek č. 78
Zdravím chci si zaridit cbd indoor místnost ve sklepě a nevím jestli mam použit klasicky například malapa rozvadec a každý komponent napojit do zásuvky prez digitální casovac
Nebo pořídit malapa mdz3 digitální rozvodnici
Omlouvám se jsem uplny lajk ale zkusím popsat co bych potreboval vědět


Jde mi o to ze u té mdz3 nejsou asi všechny zásuvky spinane.
A já potřebuji mít dvě zásuvky na světla dvě na přívod a odvod vzduchu jednu na topení jednu stálou na cirkulaci
Potom dvě zásuvky na zvlhcovac a odlvhcovac to vše se na TKM dá nastavit ? nebo co to tedy vůbec umí ?


Pro mě asi lepsi koupit rozvadec gse nebo ten malapa a do zásuvek dat digitalni casovac a vše pak nastavit a vychytat teplotu a větrání



Komponenty mám zatím lumatek attis 300w pro 2x….
Zavlahu chci řešit prez nádobu a kapilarky s čerpadlem takže čerpadlo do casovace ?
Dale je to ve sklepě takže budu kupovat tubove topení 80w nápojim do casovace ?
Velikost prostoru mám 2.3m2 ale bohužel ve sklepě takže chci vychytat poměr topení a větrání jak při svícení tak při noci
Je to správná možnost nebo se neobejdu bez těch sond jako je hygrostat a termostat ?



Prosím o jakoukoliv radu

CBD22

Old Post 08-12-2021 v 15:45 PM
CBDzacatecnik22 je offline   Profil uživatele CBDzacatecnik22   Find more posts by CBDzacatecnik22   Foto galerie člena CBDzacatecnik22   Click here to Send CBDzacatecnik22 a Private Message   Add CBDzacatecnik22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5709480 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív