Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » UV dosvěcování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mális
Nový Člen

Karma uživatele mális - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 2 

Nápad Příspěvek č. 1

četl jsem že se doporučuje použít zdroj uv záření na dosvěcování 14dní před sklizní. Mám 400w výbojku osram nav t super co k tomu mám přidat, aby to bylo o.k. a jak dlouho svítit?

maldr

Old Post 09-09-2001 v 08:02 AM
mális je offline   Profil uživatele mális   Find more posts by mális   Foto galerie člena mális   Click here to Send mális a Private Message   Add mális to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

UV Příspěvek č. 2

hmm,já už s UV nechci mít nic společnýho.Právě takhle sem si myslel,že když dám kytkám nějaký to UV posledních 14 dní že budou krásný.Nenapadla mě ale větší blbost než rozbít to skleněný stínítko u 250w lampy a dát jí tam jako druhou.Kytky to za těch 12hodin nerozdejchali(uschly jak v mikrovlnce) a já sem z toho měl v 2 dny v prdeli voči a spálenej ksicht,takže tak velký UV nicht-

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 09-09-2001 v 09:34 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 3

Abychom si rozumneli...

Mális ma na mysli asi takove to svetlo, jak je na diskotekach, co vsechno bile pod nim sviti. V baumaxu je maj jako normalni zarovky nebo zarivky za par kacek

A debil ma asi na mysli "horsky slunicko", ze? Jinak nechapu, jak by mohl byt "opalenej". Teda pokud mam tak chapat, ten tvuj "ksicht v prdeli"

:-)

Ostatne, stejne by mne zajimalo, jaky vliv maji ty deskotekovy svetla na nase kytky

Old Post 09-09-2001 v 15:43 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

UV Příspěvek č. 4

Zdravím,
provádíme pokusy s dosvěcováním UV světlem ke konci květu. Používáme rozbitou výbojku 125 W, na zvláštní časovač, tak dvě hodiny (!) denně, vypadá to že kytky vyloučí víc pryskyřice. Každopádně taky do týdne zežloutly a dokvetly. Chce to víc pokusů, aby to bylo průkazný, dám vědět. Jo a ksicht dokáže spálit i UV 125 W...

Old Post 09-09-2001 v 18:23 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

to brel Příspěvek č. 5

možná by to chtělo ještě menší vatáž tý výbojky.Taky si myslim,že kdybys jim tam toho Uv šoupnul trošku už od začátku růstu,aby na to byly zvyklí,tak by jim to v květu tolik nevadilo.Já to tedka radši nebudu zkoušet,protože chci taky konečně něco dopěstovat,ale next generation znovu vyzkoušim.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 27-09-2001 v 13:40 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-03-2006 - Dotaz ohledně dosvěcování - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5347250 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív