Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc nevím co s tím je
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dga
Nový Člen

Karma uživatele dga - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Upozornění Pomoc nevím co s tím je Příspěvek č. 1

čau Groweři chci se zeptat mám doma 250w sodíkovku a na spodních lístcích se mi začali objevovat hnědě flíčky a konce lístku se mi začali kroutit a schnout čím to je díky za pomoc ! do konce týdne bych mněl mít fotky takže přídám

Old Post 26-01-2005 v 15:49 PM
dga je offline   Profil uživatele dga   Find more posts by dga   Foto galerie člena dga   Click here to Send dga a Private Message   Add dga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dga
Nový Člen

Karma uživatele dga - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2

jo ještě by bylo asi dobré říct že na ně svítím 18/6 a zatím jsou v kelímcích od jogurtů aby se pořádně zakořenily mají tak cca 20cm

Old Post 26-01-2005 v 15:52 PM
dga je offline   Profil uživatele dga   Find more posts by dga   Foto galerie člena dga   Click here to Send dga a Private Message   Add dga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 3

Vypadá to na hnilobu,ale ještě se podívej zespodu na listy,jestli tam nemáš svilušky.Ale foto víc napoví.

Old Post 26-01-2005 v 16:12 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dga
Nový Člen

Karma uživatele dga - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

co s tim s tou hnilobou mám to míň zalívat jak často mám zalívat ? a svilušky to sem si myslel taky jenže tam nejsou dik za pomoc

Old Post 27-01-2005 v 20:39 PM
dga je offline   Profil uživatele dga   Find more posts by dga   Foto galerie člena dga   Click here to Send dga a Private Message   Add dga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5

nejsou trosku velky na kelimky od jogurtu?

Old Post 27-01-2005 v 20:55 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Co vlhkost? Ty kroutící se listy by mohly bejt způsobený právě nízkou vlhkostí. Řízky potřebujou velkou vlhkost a navíc řízkům moc nechutná sodíq!

Měl jsem možnost teď porovnat chování řízků pod sodíkem a metalhalogenidem a rozdíl to je fakt velkej!

Fotr woe!

Old Post 27-01-2005 v 21:17 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dga
Nový Člen

Karma uživatele dga - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

ja nemám řízky bylo to ze semínek problem je ten ze 3 z nich jsou asi indoor a 2 jsou venky ! proto je tam takova velikost u tech dvou ty 3 jsou asi na vysku tak max 10cm ale zitra se chystam je presadit nizkou vlhkosti nevim davám jim dostatek vody na tech lístcích se zacali objevovat hnede flíčky které se zvětšujou.

Old Post 27-01-2005 v 22:03 PM
dga je offline   Profil uživatele dga   Find more posts by dga   Foto galerie člena dga   Click here to Send dga a Private Message   Add dga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dga
Nový Člen

Karma uživatele dga - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

a svilušky jsem hledal ale nenašel jsem.

Old Post 27-01-2005 v 22:06 PM
dga je offline   Profil uživatele dga   Find more posts by dga   Foto galerie člena dga   Click here to Send dga a Private Message   Add dga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2004 - POMOC neco se svetlem - 6 odpovědí
15-08-2003 - Pomoc korene-co to asi je? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4903730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív