Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » FIM: Speciální technika zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28
Autor
Téma 
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 417


Zdravím pěstitele, tak jsem se rozhodl k FIM, uvidíme co se z toho vyklube. přidávám fotku s mým výtvorem.

PS: foceno mobilním telefonem Samsung Galaxy Ace. Kvalita není nejlepší, ale ani nejhorší.

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Naposledy upravil AVICII 01-09-2012 v 18:28 PM

Old Post 01-09-2012 v 17:04 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 418

Tak ja si tipnu: moc vysoko....
Ale je to jen tip, uvidis za par dni...

Old Post 01-09-2012 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 419

Dělal jsme to poprvé, takže sám nevím. Je to moje pokusná rostlina, takže uvidím jestli to vyjde, pokuď né, budu na ní provádět pokusy FIM dále

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 01-09-2012 v 18:58 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Greenhead
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Greenhead - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 420

Fuck i missed
Jak na FIM
http://www.youtube.com/watch?v=u0gr4Bez3Xg

Greenhead

Old Post 20-04-2013 v 16:36 PM
Mr.Greenhead je offline   Profil uživatele Mr.Greenhead   Find more posts by Mr.Greenhead   Foto galerie člena Mr.Greenhead   Click here to Send Mr.Greenhead a Private Message   Add Mr.Greenhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 421

caute bando chci se zeptat kdy to mam zastrihnout diky snad tyto fotky pomuzou

Old Post 27-04-2013 v 19:19 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
unitMA3
Nový Člen

Karma uživatele unitMA3 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 422

Zdravim,
Je toto mozne ked moje rastliny maju cca30cm a robi sa im 5 poschodie?

Old Post 22-05-2013 v 14:09 PM
unitMA3 je offline   Profil uživatele unitMA3   Find more posts by unitMA3   Foto galerie člena unitMA3   Click here to Send unitMA3 a Private Message   Add unitMA3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 423

jo je, ja si chci taky zeptat už sem FIM dělal a pár vetví mi z toho vyrostlo muzu to na nich aplikovat taky? ja to totiž zkusil na bočních poupatech a nic uplne to zakrnelo takže sem si nejspis pripravil o palice že?

Old Post 01-06-2013 v 14:19 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 424

Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat, jestli je vhodné kombinovat FIM metodu s LST metodou na jedné kytce. S LST sem začal tento týden.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 11-06-2013 v 18:16 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 425


No nic, ticho po pěšině, tak jsem se rozhodl ten FIM udělat, tu je výsledek.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 12-06-2013 v 09:26 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 426

citace:
Původní příspěvek od Bakla_Jean
Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat, jestli je vhodné kombinovat FIM metodu s LST metodou na jedné kytce. S LST sem začal tento týden.


jo, kombinace v pohode. odskusane.

Old Post 12-06-2013 v 11:02 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghāsa
Stálý Člen

Karma uživatele Ghāsa - 48% PěstitelskáKarma uživatele Ghāsa - 48% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 427


Našiel som to na nete.

Rasta

Old Post 15-06-2013 v 07:33 AM
Ghāsa je offline   Profil uživatele Ghāsa   Find more posts by Ghāsa   Foto galerie člena Ghāsa   Click here to Send Ghāsa a Private Message   Add Ghāsa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 428

Stipnul jsem to,ale nenechal jsem tam listecky,jenom kousek stonku nadpatrem,tesne pod listeckama Ja vim zkazil jsem to,ale vyrostou z toho alespon 2 nove vyhonky,strihal jsem to pred vcerejsky a skoro zadna zmena,jen zahnedly stonek. Mohu dalsi FIM uplatnit na nadchazejicim patre nebo vice nez jednou se nezastrihuje? PS: Potrebuji roztahat kytky po boxu Dekuji!

Old Post 24-06-2013 v 21:23 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkankyCZ
Nový Člen

Karma uživatele SkankyCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 429

Ahoj,
nemužu se nikde dočíst jeslti po FIMu nechat rostliny v rustové fázi a jak dlouho? Dále by mě zajímalo jestli se tato technika provádí i na rostlinkách z řezů nebo jen ze semínek?

Old Post 21-09-2013 v 20:51 PM
SkankyCZ je offline   Profil uživatele SkankyCZ   Find more posts by SkankyCZ   Foto galerie člena SkankyCZ   Click here to Send SkankyCZ a Private Message   Add SkankyCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 430

citace:
Původní příspěvek od SkankyCZ
Ahoj,
nemužu se nikde dočíst jeslti po FIMu nechat rostliny v rustové fázi a jak dlouho? Dále by mě zajímalo jestli se tato technika provádí i na rostlinkách z řezů nebo jen ze semínek?


Určite trénuj rastlinu vo vegetačnej fáze.(LST môžeš naveľa aj počas kvetu.)
Môžeš aj rezy.
Ovšem nie každej rastline FIM sadne, na každú odrodu (niekedy aj na feno) je dobrá iná technika tréningu, niektoré sa dokonca ani netrénujú. Keď máš kvalitné rezy, tak FIM ani nebudeš potrebovať, lebo sa sami budú dobre vetviť.

Old Post 21-09-2013 v 21:34 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 431

citace:
Původní příspěvek od Murph
Stipnul jsem to,ale nenechal jsem tam listecky,jen:-) om kousek stonku nadpatrem,tesne pod listeckama Ja vim zkazil jsem to,ale vyrostou z toho alespon 2 nove vyhonky,strihal jsem to pred vcerejsky a skoro zadna zmena,jen zahnedly stonek. Mohu dalsi FIM uplatnit na nadchazejicim patre nebo vice nez jednou se nezastrihuje? PS: Potrebuji roztahat kytky po boxu Dekuji!


KDyz je chces roztahnout tak rostahuj vetvu po vetvi, je tu nekde na to navod tusim ze v outu.

Old Post 13-10-2013 v 18:12 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vita22
Nový Člen

Karma uživatele Vita22 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 432

Musím říct že letos pěstuji poprvé a vyzkoušel jsem tuto techniku,zastřihl jsem kytku mezi 4 a 5 patrem a udělalo se mi 8 hlavních vrcholů a z toho místa kde jsem tu kytku zastřihl tak mi vyrašil 9 vrchol.Udělám foto hned jak to bude možné :-)
Jinak dneska jsem 4 vrcholy o5 zastřihl touto technikou tak jsem zvědavý co to udělá :-) A chci se ještě zeptat pokud by mi někdo z vás mohl poradit,uškodí hodně kytce když jí zastřihnu v 10 patře?A je pravda že když zvýším hnojivo tak se kytka lépe vzpamatovává?
Děkuji za vaše odpovědi :-)

Old Post 29-06-2014 v 22:03 PM
Vita22 je offline   Profil uživatele Vita22   Find more posts by Vita22   Foto galerie člena Vita22   Click here to Send Vita22 a Private Message   Add Vita22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9256640 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív