Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nirvana special
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

Bublicious jsem pěstoval venku před třemi roky, tehdy se to sice ještě jmenovalo Bubble gum, ale předpokládám, že se jedná o totéž, protože foto je tam stále stejné a myslím, že dobrá volba, dodnes na tom mám postavenou svou "genetiku". Růstově moc pěkné vitální kytky subtilnějšího rázu(někdy tady hodím nějaké foto), venku dozrávají koncem října(max. začátkem listopadu), takže je třeba doufat v podzimní počasí optimálnějšího rázu, aromatické osypané tvrdé palice zbarvující se do fialova, skvělé euforické high, osobně doporučuji.

to Hary
Netuším, jak pěstuješ, ani jak tvrdé nároky uplatňuješ na výslednou skladbu kouření, osobně nepotřebuju být zkouřený a odjebaný až za roh, radši sativní pocity, ale konkrétně u bubblu jsem se s několika kamarády shodnul, že je to jedno z toho hodně lepšího ke kouření i pěstování, a to sadím i kouřím už nějaký pátek, možná pouze individuální pocit, zase takový velký gurmán nejsem. Od nirvany jsem měl ještě Hindu kush, Durban a Sk#1 a pokaždé plná spojenost, růst, chuť i high, klíčivost taky dobrá.
Netvrdím, že jiné "renomovanější" banky nemohou nabízet ustálenější a kvalitnější genetiku, ale každopádně nebudu valit 50 nebo třeba 100 vdolků za 10 semen do outdooru, který mi pak ojede nějaká srnka, čorka nebo ktelikerá jiná zdrha, mě i těch 15 příjde až moc, když si představím, kolik semen jde z jedné kytky udělat.
Letost pojedu Passion #1 od Dutch passion, tak třeba změním názor.

Old Post 27-01-2005 v 11:03 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 18

TO bonsai: tak to asi nebude bubblicious to samá co bubble gum už jen proto že ten bubblicius co nabízejí byl indoor a podle toho jak to popisuješ tak se jedná o uplně něco jiného ale to je fuck protože přesně jak píšeš na ven za 15$ to zřejmě stačí jo a já nekladu moc nároky na zhulitost ale na dobrou genetiku a to NIRVÁNA NENABÍZÍ

Old Post 27-01-2005 v 11:56 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 19

S Nirvanou mám jenom velmi dobré zkušenosti stejně jako spousta mých přátel. Pokud někdo vypěstuje z kvalitních semínek špatný materiál, nemůže za to Nirvana, ale je to neschopností a ignorantstvím onoho individua. Rostlina potřebuje specifickou péči. I z těch nejdražších a nejkvalitnějších semínek může pod neschopnýma rukama vyrůst kvalita rovnající se technickému konopí. To je třeba si uvědomit. Za 9 let co se zabývám pěstováním konopí jsem se setkal s pár lidmi, kterým se něco podobného povedlo a vždy to bylo způsobeno jejich neinformovaností či necitelnosti k potřebám rostliny, popřípadě nedostačující péčí.

Old Post 27-01-2005 v 12:11 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 20

Hary
Netvrdím že je, proč je tam ale identické foto stejně jako bylo u Bubble gumu? Mno asi v tom mají opravdu bordel, díval jsem se teď jen tak letmo, že tam jsou u tří odrůd pouze změněná jména oproti původním(z Jack Herrer/Jock Horror, z Bubble gum/Bubblicious, z Mango/Papaya), ale foto i popis stejný, ale čuměl jsem jen na seedsdirect.to, přes které jsem vždy objednával, ne na oficiální stránky Nirvany.
Ale nehledě na to, každopádně si myslím, že kdybych si skoro cokoliv objednal, trochu tomu dal a nebyl to striktly indoor, tak budu s výsledky spokojen, i když to třeba nebude geneticky ustálenější, nevím jací machýrci tam operují.
Těm popisům bych zase až tak nevěřil, napsat si tam můžou co je jen napadne, je tu dost reportáží o úspěšně dopěstovaných in vzorcích, jež venku by neměly.

Old Post 27-01-2005 v 13:07 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 21

TO DE LA VASTIERRE: JO TO BUDE TÍM:-)))))))

Naposledy upravil hary 27-01-2005 v 13:38 PM

Old Post 27-01-2005 v 13:07 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 22

ad ty mena - a ted muj starej mozek spekuluje/vzpomina - myslim, ze byla nejaka afera jako ze nirvana krizi z nejakejch cizich genetik a pouziva stejny meno jako zdroj - takze prejmenoval modely aby ho nemohli zalovat (?)...+- to tak nejak mozna bylo

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 27-01-2005 v 13:12 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 23

Něco takového jsem si myslel, docela bych tomu i věřil...

Old Post 27-01-2005 v 13:18 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2020
Stálý Člen

Karma uživatele 2020 - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 24

tak musím dát za pravdu harymu i když v indooru nejsem moc profík tak venku jsem toho už vypěstoval mraky a musím říc že když nebyly peníze tak jsem byl z nirvánu rád snad jen u jednoho modelu se mi stalo to co harymu že vyrostli nadherné palice ale opravdu to nezhulovalo jinak ostatní ušli ale proč vlastně píšu že musím dát harymu za pravdu to je proto že jsem měl možnost mít od nirvány Early gril a to samá jel brách od sensi seeds a pánové do dnes se mi směje že jsem šetřil a pak jen čuměl no možná to byla jen náhoda ale co náhoda není že nirvána lže a vydáva modely pod jinímy jmény nebo to prostě neumějí nakřížit když už to ukradnou

Old Post 27-01-2005 v 14:03 PM
2020 je offline   Profil uživatele 2020   Find more posts by 2020   Foto galerie člena 2020   Click here to Send 2020 a Private Message   Add 2020 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 25

A nebo si z Vás někdo udělal prdel. Veškeré objednávky jak ode mě, tak co vím od mojích přátel byly na www.cannabis-seeds.cc a vždy nejvyšší spokojenost.

Naposledy upravil De la Vastierre 27-01-2005 v 15:38 PM

Old Post 27-01-2005 v 14:27 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 26

ted koukam do zahradnickyho bazace na prodej out semen 20ks/300kc takze oremejslim ze objednavku od seeds directu necham az na pristi rok.. jak byste se rozodly vy? ty semena nejsou orig ale z prvni generace po orig semenech..

Old Post 27-01-2005 v 15:35 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 27

V žádném případě netvrdím, že jsou v Nirvaně pravdomluvní andílci, ani nevím, jakým způsobem šlechtí nebo kradou genetiku, nedělám si iluze, mno asi to nebudou špičky v oboru, každopádně pokud bych hypoteticky skřížil třeba Passion#1 od Dutch p. s např Skunkem#1 od Sensi s. a pak nějak vyselekoval rostliny s vlastnostmi Passionu, naprcal semena a prodával pod tímto názvem, tak s původním Passion#1 to nebude mít asi všechno společného a zrovna košer vůči DP to taky nebude, ale určitě to bude zhulovat dobře a o to nám za ty prachy hlavně jde, ne? Jistější, než nějaké noname semínka.
Pro mne jako pěstitele outooru stejně nějaká ultrastabilní drahá genetika nemá moc význam, protože i kdybych si chtěl udělat svoje semínka s čistou linií, tak nejsem schopen zajistit odpovídající podmínky bez možnosti náhodného oplodnění cizím samcem někde za horama a stejně mám raději tu variabilitu chutí a stavů po sklizni, samozřejmě u indooru je to úplně něco jiného, to bych si asi připlatil za kvalitku.
Nehledě k tomu si myslím, že i kdyby jste si vypěstovali identickou odrůdu od dvou různých renomovaných bank, tak výsledky budou jistě vykazovat diference.

Old Post 27-01-2005 v 15:50 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WirusH
Stálý Člen

Karma uživatele WirusH - 78% PěstitelskáKarma uživatele WirusH - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 28

N3oM: Nevim proc ale takovato seminka bych si rozhodne nekupoval a radsi bych neco objednal z inetu nebo koupil rizky.U techto seminek nemas prazadnou jistotu. A prodavat takhle seminka mi nepřijde moc košér a asi bych to nikdy neudelal tot muj nazor.

Outdoor Morava 04 Outdoor Morava 05

Old Post 27-01-2005 v 16:00 PM
WirusH je offline   Profil uživatele WirusH   Find more posts by WirusH   Foto galerie člena WirusH   Click here to Send WirusH a Private Message   Add WirusH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 29

jde jeste o jednu vec.. mam docela obavy z objednavky.. jelikoz neumim anglicky asi tezko se snimi domluvim po mailu a jelikoz nevlastnim kartu tak bych penize musel posilat postou coz se mi nezda moc jisty, newim wubec jak to od nich objednam jestli od nich neco budu kupovat takze tyhle seminka z bazaru by mi o hodne ulehcily vyber a mel bych 3 ruzne modely.. rad zkousim

Old Post 27-01-2005 v 16:10 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 30

To N3oM: já jsem posílal jen tak v obálce 9litrů a bylo to v pohodě bylo to přez www.seedsdirect.to a příšlo vše jen ten formulář jsem si přeložil podle slovník nic na tom není lepší než když budeš kupovat něco tady na groweru od někoho kdo tě může podělat

Old Post 27-01-2005 v 16:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3oM
Stálý Člen

Karma uživatele N3oM - 91% PěstitelskáKarma uživatele N3oM - 91% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 31

mno ale ve formulari chteji bankovni kartu ne? kdyz to poslu v obalce jak jim dam vedet ze ta obalka je ode me?

Old Post 27-01-2005 v 16:50 PM
N3oM je offline   Profil uživatele N3oM   Find more posts by N3oM   Foto galerie člena N3oM   Click here to Send N3oM a Private Message   Add N3oM to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3oM! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 32

Hary: naprosto s tebou souhlasim a myslim že nejsem sam .... objednaval sem si feminizovany semena....z 10 vylezlo 6 a z toho byli 4 hermousi...jako fakt shit ...a ne jednou.. NIRVANA never more!!!!!

Old Post 27-01-2005 v 16:52 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2016 - Nirvana Seeds - 47 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5318500 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív