Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » naše první 400W skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Obecné naše první 400W skříň Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,tak jsem se konečně dokopal k vyfocení naší kouzelné skříňky,kterou jsme vyrobily s kamarádem a ve které už to pomalu začíná růst
To co vní pomalu roste jsou-White Widow2x
Durban Poison2x
Skunk nr.1 1x
Purple Power 2x

Bude sem dávat fotečky a komentář častěji,snad se vám to líbí

Old Post 26-01-2005 v 15:40 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 2

nic nevidim ..voslepl som

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 26-01-2005 v 16:38 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Nevoslepl si ale já así rozkopu počítač,fakt mě ten krám už začíná štvát..Nejdou mi uploadovat fotky,nevím proč.Omlouvám se ještě se pokusím to dát do pořádku.Tak se na mě prosím nezlobte

Old Post 26-01-2005 v 16:51 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4

tak snad už ty fota fungují

Old Post 26-01-2005 v 16:56 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Omlouvám se všem ale fotky budou nejdřív v neděli,až mi jeden hodný člověk pomůže opravit můj zkur..počítač

Old Post 26-01-2005 v 17:07 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2008 - Moje první 400w - 01 - 6 odpovědí
29-09-2007 - Prvni skříň - 5 odpovědí
01-07-2007 - Moje první skřín - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7591070 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív