Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kolo loko
Stálý Člen

Karma uživatele kolo loko - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 26  

Světlo Příspěvek č. 1


Tohle je moje současna skřín. Chci se zeptat jestli by nato světlo bylo lepši dát květináč, aby se usměrňovalo světlo.

Old Post 29-12-2004 v 17:08 PM
kolo loko je offline   Profil uživatele kolo loko   Find more posts by kolo loko   Foto galerie člena kolo loko   Click here to Send kolo loko a Private Message   Add kolo loko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolo loko
Stálý Člen

Karma uživatele kolo loko - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2

Dik

Old Post 29-12-2004 v 18:21 PM
kolo loko je offline   Profil uživatele kolo loko   Find more posts by kolo loko   Foto galerie člena kolo loko   Click here to Send kolo loko a Private Message   Add kolo loko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 3

za prwe alobal nepohlcuje zase tolik swetla jak se tady casto twrdi pohlcuje pouze cast cerwenyho swetla a to neni tak hrozny w qetu by ti ale mohlo schazet ne nijak zasadne ale co je uz horsi tak alobal odrazi strasne moc tepla tagze sodik bys asi w male skrini wytapetowane alobalem neuchladil
qetnik ti pohlti prilis swetla (daleko wic jak alobal) leda ze by byl zewnitr natrenej na bilo
mear vlček

Old Post 29-12-2004 v 18:31 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

to vlcek:ja mam ve skrini taky alobal a jeste navic spatnou stranou,chtel bych to teda nabilit.Doporucil bys nejaky typ nateru?Ma skrin neni s praveho dreva,takze neco na drevotrisku.Dik

Old Post 29-12-2004 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 5

já bych tam květináč nedával...podle mě je na to špatně tvarovanej....ale určitě bych ho nejdřív nastříkal na bílo...i tu skříň....PS:udělej si radši svoje stínítko....

GREEN PEACE

Old Post 30-12-2004 v 08:31 AM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 6

2 xerthon: toto neni muj napad radi to deda mraz: Nejlepší je syntetická barva v plechovce, odstín 1000 nebo 1001 (polární bílá, signální bílá...), případně i ve spreji, pokud nemáš moc velkou pěstírnu. 0,5kg balení barvy k natírání stojí asi 70 Kč, přičemž vystačí odhadem tak na 1-1,5 m2. Ohledně toho, zda to má být matná nebo lesklá asi neporadím, protože můj názor se liší od názoru, který jsem tu ve většině zaznamenal, t.j. zvolit matnou. Já to mám zatím natřené lesklou, ale pokud mi někdo rozumně vysvětlíte, proč ne lesk, tak myslím, že by nebyl problém to přetřít jednou vrtsvou matu...
a ja s tim plne souhlasim
mear vlček

Old Post 30-12-2004 v 12:54 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

dik,koupim to co nejdriv a bude se malovat,ten alobal se mi tam moc nelibi a pri vetrani to moc susti

Old Post 30-12-2004 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 8

ja som mal s kamosom taky problem, ze alobal nam vletel do ventilatora a bol po celej skriny. ta farba je fakt asi najlepsia

Old Post 30-12-2004 v 16:45 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele hawk.cz - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 9

to já s tim alobalem nahodil půlku skříně...byla to strašně zdlouhavá práce a bralo mi to nervy, tak jsem se postě nasířil a s mohutným řevem jsem ho SERVAL! ...a nastříkal na bílo :-)

very thanks to xerton!

jinak já mám taky dřevotřísku a nic si z toho nedělám...prostě cák a cák, hlavně že je to bílý(aby bílá bíla byla... )

GREEN PEACE

Old Post 03-01-2005 v 08:02 AM
hawk.cz je offline   Profil uživatele hawk.cz   Find more posts by hawk.cz   Foto galerie člena hawk.cz   Click here to Send hawk.cz a Private Message   Add hawk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

světlo Příspěvek č. 10

No podle mě je alobal cenkem OK.Z jedný strany je jeden větráček a zdruký je druhej a chladí to celkem dobře.Žádný problémy sem stim nemám a rostöu mi tam moc pěkný kytičky.Jedině Alobal

Old Post 03-01-2005 v 14:31 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od vlček
za prwe alobal nepohlcuje zase tolik swetla jak se tady casto twrdi pohlcuje pouze cast cerwenyho swetla a to neni tak hrozny w qetu by ti ale mohlo schazet ne nijak zasadne ale co je uz horsi tak alobal odrazi strasne moc tepla tagze sodik bys asi w male skrini wytapetowane alobalem neuchladil
qetnik ti pohlti prilis swetla (daleko wic jak alobal) leda ze by byl zewnitr natrenej na bilo
mear vlček


Vlček: Alobal daleko lépe odráží červenou (líp než barva), než modrou a s chlazením to nemá nic moc společnýho, protože barva taky odráží teplo

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 05-01-2005 v 14:03 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 12

2 hyena: s odrazem barwy alobalem nemam zadny zkusenosti spektr analyzu sem nezkousel negdy az budu mit cas tak to wyzkousim a uwidime wychazel sem z rozumnejch argumentu co sou tady napsany
k teplu je prawda ze hlinik (alobal) je welice dobrej tepelnej wodic a ti padem bude nawsech mistech podobna teplota coz taky nemusi byt idealni

Old Post 05-01-2005 v 15:43 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 13



Tepelna vodivost je ti k nicemu, jedine co potrebujes je maximalni odraz. Ve skriptech (uz to pisu minimalne po desaty) je napsany, ze nater ma odraz 70-80%, kdezto hlinik viz obrazek (krivka cislo 3)

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Naposledy upravil Hyena 17-01-2005 v 13:42 PM

Old Post 05-01-2005 v 15:50 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 14

Jde ale hlavne o to, ze bila barva (matna) ma daleko vetsi rozptyl, nez alobal. A o rovnomerne rozlozeni svetla prece jde. Nechceme aby nam to hazelo prasatka. Pokud by slo jenom o odraz, tak nechapu, proc se lepi alobal matnou stranou navrch? Nebo proc nepouzit zrcadlo? To ma prece jeste vetsi odrazivost nez alobal. A mam pocit, ze uz to tu taky nepisu poprvy.

Old Post 16-01-2005 v 20:37 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 15

Tak znova (asis mi nerozumel)... Zrcadlo ma stejnou odrazivost jako alobal a navic ma nulovej rozptyl. Matnou ho mam, abych tam nemel ty prasatka. Me jde o to, ze bila ma o 10% mensi odrazivost nez alobal (z jakykoli strany). A vzhledem k tomu, ze rozptyl ma taky, je pro me vyhodnejsi. Nikomu to nevnucuju, jen uvadim svuj nazor

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 17-01-2005 v 13:42 PM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 16

A muj nazor zase je, at se kazdy zaridi podle vlastnich moznosti.
Teorii jsem tady (a nejen tady) nastudoval a mam kombinaci: steny jsou bile (pac bily uz byly) a kvetinace + bubler + stinitko jsou potazene alobalem. Bylo to nejpraktictejsi, nejlevnejsi a nejrychlejsi reseni. Pouze jsem dbal, aby plocha alobalu mela nakou povrchovou pravidelne-nepravidelnou kresbu (kvuli onem "prasatkum", rozumime si.. )
Nicmene zadat do hledani heslo "alobal" nikdy nejni na skodu.
Absolvoval jsem to nekolikrat a pokazde jsem se v nakym threadu alespon neco nove dovedel (byt ze sta to byl jen jeden prispevek..)

Old Post 22-01-2005 v 08:50 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2018 - Svetlo - 12 odpovědí
17-04-2014 - Auto, světlo - 2 odpovědí
16-09-2005 - svetlo - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8519360 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív