Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 97

jo jo Borony mam doma....hi hi hi.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 21-03-2005 v 09:37 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alarman
Nový Člen

Karma uživatele alarman - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 98

Koupil jsem si AH. Jak často ho mám přidávat do zálivky? Z návodu jsem dostal dojem že skoro pořád. Bojim se abych to nespálil.

Old Post 28-03-2005 v 17:45 PM
alarman je offline   Profil uživatele alarman   Find more posts by alarman   Foto galerie člena alarman   Click here to Send alarman a Private Message   Add alarman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 99

ja pouzivam Humifit plus. obsah latok:
17,5% obsah celkoveho dusika ako N,prepocitaneho na vysusenu vzorku
7,5% obsah celkoveho fosforu ako P2O5
11,5% obsah celkoveho drasliku ako K2O
50% huminove kyseliny v susine
este obsahuje mikroziviny (B,Fe,Cu,Mo,Mn,Mg a Zn)
tu je popis z etikety:
Humifit plus je organomineralne hnojivo, ktoreho zaklad tvoria biologicky aktivne, prirodne huminove latky. Tieto maju velmi priaznivy vplyv na fyziologicke procesy rastlin ako aj na vlastnosti pody. Hnojivo dalej obsahuje vsetky zakladne ziviny a mikroziviny, ktore su potrebne k dobremu vyvinu rastlin.
-urychluje rast rastlin a podporuje ich dobry zdravotny stav
-zvysuje vynosy, velkost a vyfarbenie plodov a cukornatost
-zvysuje energiu klicenia semien
-zlepsuje zakorenovanie rastlin, znizuje straty pri presadzovani
-priaznivo ovplivnuje fyzikalne, fyzikalno-chemicke a biologicke vlastnosti pody

co na to hovorite. mne sa celkom osvecilo len neviem ci je spravny pomer NPK

Old Post 28-03-2005 v 17:59 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 100

Humifit plus je určitě dobrý na růst (vegetační fáze), protože má dost dusíku pro silný růst a i dost draslíku (potaše), který je dobrý pro celkové zdraví MJ, ale na kvetení (či na vývoj kořenů) MJ potřebuje méně dusíku ale zato více fosforu. Humifit plus obsahuje i stopové prvky což je vždycky známkou kvalitnějšího hnojiva. Já osobně mám dva druhy hnojiv, jedno na růst a to druhé na květ. Pochopitelně že začínám s kvalitním substrátem a pak prvních pár týdnů buď vůbec nehnojím nebo dávám jen poloviční dávky. Jakmile přejdu na květ trochu tu půdu propláchnu a pak hned přejdu na hnojivo, které má více fosforu (něco jako 8:16:16 či 4:8:8). Ať se dívám kam se dívám (US, Kanada, Holandsko, Švýcarsko atd.), všude doporučují změnit hnojiva při přechodu na květ. Peace and Pot.

Naposledy upravil Peshmerga 28-03-2005 v 18:35 PM

Old Post 28-03-2005 v 18:30 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 101

to alarman:já je taky používám,podle zálivka tak 1-2týdně,ale hlídej si pHčko.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 29-03-2005 v 09:55 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 102




Taky už mám na letošek nachystané hnojivo

- trošku hnoje za barákem

-trošku kejdy před barákem

- výrobní zařízení


Northern lights x shiva: Jedna z mnoha
KYTKY DNES - POKUS
(WW) PAPAYA: Venkovní rapsodie
WW: Bílá, jenž oděla se purpurem
Plastic adventures

Old Post 29-03-2005 v 16:53 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 103

to De la Vastierre:
jest to zajímavé pojetí,hezká kravička......jen dávej pozor abysis neuhnal nějakou tu votravu

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 30-03-2005 v 09:31 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ayahuasceros
Nový Člen

Karma uživatele ayahuasceros - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 104

Tak tohle je muj 3.tyden v kvetu (OrangeBud)

Old Post 02-04-2005 v 17:36 PM
ayahuasceros je offline   Profil uživatele ayahuasceros   Find more posts by ayahuasceros   Foto galerie člena ayahuasceros   Click here to Send ayahuasceros a Private Message   Add ayahuasceros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 105

koukám kde nic tu nic,chybička se vloudila.....pěknej orange....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 04-04-2005 v 13:08 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 106

CO řikáte na plnohodnotné hnojivo GreenWorld......poměrně vysokosložkový hnojky,vynikající na květ i růst,cenu jsem bohužel nezjistil.......a dostupnost taky......

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 12-04-2005 v 09:51 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittic
Stálý Člen

Karma uživatele mittic - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 107

Jestli chcete vedet neco o mineralni vyzive rostlin tak zkuste tady:
http://www.sci.muni.cz/m_vyziva/default.htm

Old Post 17-04-2005 v 14:37 PM
mittic je offline   Profil uživatele mittic   Find more posts by mittic   Foto galerie člena mittic   Click here to Send mittic a Private Message   Add mittic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mittic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiesel
Nový Člen

Karma uživatele fiesel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 108




to matrixx ,
četl jsem tvé příspěvky na téma hnojky u hydra, a jaxi jsem se nedozvěl jak často je přidávat . ah .
mám to pod 21w zářivkou- 40cm , ph - 5,5 , hnojím jen formou dolívání roztoku (růst) kam ještě přidávám enzim a kořenový stimulátor , udělal jsem ze začátku spoustu chyb , za poslední dny jsem tady toho hodně
zjistil , ale budu vděčnej za tvůj názor . may sa .

tady to je :

Naposledy upravil fiesel 18-04-2005 v 12:21 PM

Old Post 18-04-2005 v 09:02 AM
fiesel je offline   Profil uživatele fiesel   Find more posts by fiesel   Foto galerie člena fiesel   Click here to Send fiesel a Private Message   Add fiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 109

1-2 týdně,podle hodnoty pH,buď to máš přehnojený nebo špatná voda........

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 20-04-2005 v 16:41 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 110

ja sem se tady porad nedocet o hnojivu na matky. nevim ci to byl dotaz, ale zajima me to. snad sem to tady blbe necet.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 20-04-2005 v 19:50 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiesel
Nový Člen

Karma uživatele fiesel - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12 

Obecné Příspěvek č. 111

o tom dávkování hnojiva podle ph jsem se tady ale bohužel nic nedozvěděl tak to kdyžtak popiš nebo pokud víš o nějaké sekci kde to je , tak hod odkaz .
jinak vodu jsem si upravil na 5,5 ph a pak teprve do ní přidával ah-čka
1.- 150 ml
2.- 75ml
3.- 75ml
ještě root stimulator 10ml a enzym 10ml - to vše na 10l roztoku
a ph se vůbec nezměnilo .
navíc jsem zakoupil topítko na roztok páč měl jen 15°C což je asi málo .

Old Post 23-04-2005 v 08:08 AM
fiesel je offline   Profil uživatele fiesel   Find more posts by fiesel   Foto galerie člena fiesel   Click here to Send fiesel a Private Message   Add fiesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motha
Nový Člen

Karma uživatele Motha - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 112

Caute all. Z tohto threadu som sa zatial moc nedozvedel kedze som zaciatocnik v danej oblasti ,tak mi tie vase vypocty moc nehovoria. Postrehol som jedine vami doporucene znacky a ako naj. podla Matrixa AHcka. Bol by som rad keby si mi ty Matrix ,alebo niekto iny napisal presny navod hnojenia s tymito hnojivami. t.j. :

kedy presne zacat hnojit (rastova faza)
+koncentracia 1. X. ml na 10l
2. X. ml na 10l
3. X. ml na 10l
a ako casto hnojit (v rastovej fazi)

to iste potom v kvitnucej faze...:
koncentracia 1. X. ml.......
2. ............
3. .............10l
a tak isto ako casto hnojit.

viem ze ziadam takmer podrobny navod na hnojenie ,dokonca by sa to mozno mohlo nazvat plan hnojenia pre uplne lamy. ,
ale som presvedceny ze s takimto navodikom by si pomohol viacerim zufalim lamam ..

dopredu dik za odpoved (e).

Old Post 23-04-2005 v 10:36 AM
Motha je offline   Profil uživatele Motha   Find more posts by Motha   Foto galerie člena Motha   Click here to Send Motha a Private Message   Add Motha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9821910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív