Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62
Autor
Téma 
iNside
Nový Člen

Karma uživatele iNside - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 961

Zdravíčko, mám takovej dotaz laika Koupil jsem si od AHčka trojsložku a chci se zeptat na dvě věci a to sice jestli sem správně pochopil že na hlínu používat jen polovinu uvedených hodnot a pak jestli je nutné namíchanou zálivku spotřebovat rovnou nebo nějakou dobu vydrží ? Díky

Old Post 30-04-2017 v 10:12 AM
iNside je offline   Profil uživatele iNside   Find more posts by iNside   Foto galerie člena iNside   Click here to Send iNside a Private Message   Add iNside to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 0% Pěstitelská

Dotaz Hnojivo Příspěvek č. 962

Nazdar groweři, měl bych otázku má smysl kupovat na venky dražší hnojivo např. Biobizz (grow a bloom)?

Hnojil bych s tím jen 1x za týden.

Podle nich se to má používat při každém zalívaní to bych toho podle nich musel koupit aspoň 20l a 10 tisíc za hnojiva fakt dávat nebudu žejo . Jinak slepičáky kopřivy atd bych přihnojoval jako booster.

Napište mi prosím co si o tom myslíte a přeji hezký zbytek dne .

Old Post 23-05-2017 v 19:56 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 963

Zdar, na venky je asi lepší dát jim dobrý substrát a hnojit max třeba fish mixem. Ony slepičáky a kopřivy udělají svoje 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si Homebox"
😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Už mě ta zhasnutá prckárna srala.....
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou

řízkování rajčat podle Pítra

Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG

Old Post 23-05-2017 v 20:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 964

No tak do květináčů sem dával biobizz all mix jen na základ, ale z nich šli rovnou do hlíny ze zahrádky ale ok hnojiva nechám teda jak říkáš přirodní možná sem tam do toho nějaký hoštice nebo krystalon a jestli je fish mix fakt dobrej tak bych ho vzal taky

Old Post 23-05-2017 v 20:08 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 63% Pěstitelská

Příspěvek č. 965

Mě připadá jako plýtvání lejt hnojky k venkům, stejně toho většina odteče pryč. Ten fish mix na přilepšení stačí

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Old Post 23-05-2017 v 20:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lude1
Nový Člen

Karma uživatele lude1 - 16% Pěstitelská

Příspěvek č. 966

citace:
Původní příspěvek od iNside
Zdravíčko, mám takovej dotaz laika Koupil jsem si od AHčka trojsložku a chci se zeptat na dvě věci a to sice jestli sem správně pochopil že na hlínu používat jen polovinu uvedených hodnot a pak jestli je nutné namíchanou zálivku spotřebovat rovnou nebo nějakou dobu vydrží ? Díky

Ahoj, AHčkama sem hnojil venku a dával sem jen poloviční dávky. Na konec květu sem dal Final Solution. Pak jen zálivka čistou dešťovou vodou (posledních asi deset dní) Jel sem řezy S.A.G.E. a naprostá spokojenost.

Old Post 29-05-2017 v 08:26 AM
lude1 je offline   Profil uživatele lude1   Find more posts by lude1   Foto galerie člena lude1   Click here to Send lude1 a Private Message   Add lude1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machaloid
Nový Člen

Karma uživatele Machaloid - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 967

Ahoj vsici. Letos jsem se rozhodl poprvé za investovat do genetiky a přemýšlíme nad hnojkama na květ. V růstu dávám kopřivy. Jsem dá se říct začátečník. Přemýšlíme nad Terra bloom nebo pk 13-14 co se týče kvetu. Stačí koupit jen jedno z toho? Diky za rady

Old Post 27-06-2017 v 20:36 PM
Machaloid je offline   Profil uživatele Machaloid   Find more posts by Machaloid   Foto galerie člena Machaloid   Click here to Send Machaloid a Private Message   Add Machaloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machaloid
Nový Člen

Karma uživatele Machaloid - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 968

Jinak jedu out

Old Post 27-06-2017 v 21:22 PM
Machaloid je offline   Profil uživatele Machaloid   Find more posts by Machaloid   Foto galerie člena Machaloid   Click here to Send Machaloid a Private Message   Add Machaloid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 969

hnojivo se zvýšeným obsahem dusíku pro jukky a dračény ..v obbi stojí asi 50kč

Old Post 02-07-2017 v 19:19 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% Pěstitelská

Příspěvek č. 970

Čaute bando , měl bych možná "blby dotaz" ale mě to nedá , koupil jsem si poprvé booster od AN , Big Bud coco, trošku jsem stím zatřepal a teče mi teď z toho , takové tuhé "mlíko" je to v pořádku ? Nebo mi to hnojivo umřelo :-D

Old Post 20-07-2017 v 10:28 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 971

To stejny mam i ja , big bud ten zelenej byla voda a kokos je jakoby naslehany mliko , ale ka.os ho nechal chvili na slunku a po otevreni zasycel ,takze mam podezreni ze to zkyslo . Jestli nemas stejnej problem jak ja kamo, radej to tam nebudu lit.

Old Post 20-07-2017 v 10:39 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 85% Pěstitelská

Příspěvek č. 972

Na out mi stačí už jenTohle

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 20-07-2017 v 10:42 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% Pěstitelská

Příspěvek č. 973

Žádné syceni neproběhlo,ještě ten den co mi přišel z shopů tak jsem ho otevřel a rovnou použil,docela jsem se lekl jak to vypadalo, tak snad v pořádku, už jsem tím hnojil 2x a holky problém zatím nemají.

Old Post 20-07-2017 v 15:07 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 9% Pěstitelská

Příspěvek č. 974

Ahoj,můžu hnojit konopí hnojivem pro růst a květ celou dobu ???Nebo to potřebuje na růst a potom na květ odděleně ???

Old Post 05-08-2017 v 13:21 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Příspěvek č. 975

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
Ahoj,můžu hnojit konopí hnojivem pro růst a květ celou dobu ???Nebo to potřebuje na růst a potom na květ odděleně ???

Opět vrchol lenosti!! Pokud si tu přečteš aspoň jeden thread, tak na odpověď přijdeš.
Ps: těch složek bývá více než jen růst a květ 😉

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Pítr

Pítrovo miniprckárna

Old Post 06-08-2017 v 05:15 AM
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 79% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 79% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 79% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 79% Pěstitelská

Příspěvek č. 976

Zdravím
Tak třeba biobloom od biobizz je hnojivo který se tam lije celou dobu od začátku do konce.Ale jestli stačí jen tohle to nevím,vždycky sem k tomu ještě něco přidával.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-08-2017 v 09:00 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí
06-08-2013 - Hnojivo na kvet - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás