Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 57 58 59 60 61 »
Autor
Téma 
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 929

hej to nevim, nemuzu to rict na sto pro, mam to celu dobu v koupelne, zajimavy je ze jen s tou flaskou, jako na vuni temer nic zadny rozdil, mozna malickej ale to se mi asi zda, flasa trosku jak koule nafoukla ale nejvic me zarazi ten zvuk, vzdy to citim na rukou kdyz to otviram, nevim zda to pouzivat nebo radsi jen pk13/14, ikdyz tet jsem s nim jednou pohnojil jednu kytku a zatim vklidu, nevim co radite ?

Old Post 27-09-2015 v 11:04 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 930

no nafoukly bych to rozhodne nepouzival. Musela tam probehnout nejaka reakce (jinak by se to nenafouklo) a nikdo ti ted nezaruci co to s kytkama udela. Jinak staci par kapek vody nebo nejaky smitko aby se to skazilo... to je problem tehle organickejch biohnojiv.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2015 v 08:58 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 931

kua to je vriti je tam toho dost docela, jen u vicka mam zasle trosku hnojiva, jak je sroubovani atak, mozna tam zustala mala mezerka a priniklo trosku vzduchu, nebo ja nwm. jako neni to nafoukly jak balon ale proste elhce strany, nejsou rovne jak u growu ale trosku kulatejci prostredek na bokach,smrdi to dost jak magi atd, asi to pouziju 2 dny odp ohnojeni kytky a zatim vklidu, aj to asi seru

Old Post 28-09-2015 v 11:47 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 932

cau lidi, mam trosku mensu problem, kytky na poli sem hnojil jen pk13/14 bez zakaldnich hnojiv, kvuli pozezreni ze mi to nak zoxidovalo bo co, docetl jsem se ezto je doplne ka ze tam p=rijde jeste zakladni, no trosku jsem prehledl, co si myslite o hnojeni vody jen s pk ? 2 ml na litr pozdeji aj trojansobne davky ? dik

Old Post 08-10-2015 v 22:46 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 933

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
cau lidi, mam trosku mensu problem, kytky na poli sem hnojil jen pk13/14 bez zakaldnich hnojiv, kvuli pozezreni ze mi to nak zoxidovalo bo co, docetl jsem se ezto je doplne ka ze tam p=rijde jeste zakladni, no trosku jsem prehledl, co si myslite o hnojeni vody jen s pk ? 2 ml na litr pozdeji aj trojansobne davky ? dik


V outdooru je víceméně jedno čím to hnojíš. Klidně tam lej PK.

Old Post 09-10-2015 v 07:48 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 934

jo me jde oto jestli to pk vubec ucinkuje kdyz tam pisouspolecne se zakladem do primereneho ec, tak me to trosku zmatlo jestli to hnoji nebo ne, pokud to nic nedela tak by me zajimalo proc flushuju, kazdopadne me to zmatlo, proto se ptam dik

Old Post 09-10-2015 v 09:36 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 935

Zdar, mám takovej dotaz. JIDB nebo Metrop ? Přijde mi, že tyhle hnojiva maj fajn poměr cena/množstvý výsledné zálivky. Takže proto tyto dvě značky. U JIDB se prej nemá nic dalšího přidávat (vyhoda ? nevyhoda ?) Na metrop jsem zase slyšel celkem chválu. No a teď babo raď Co je lepší ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-10-2015 v 09:37 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 936

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
jo me jde oto jestli to pk vubec ucinkuje kdyz tam pisouspolecne se zakladem do primereneho ec, tak me to trosku zmatlo jestli to hnoji nebo ne, pokud to nic nedela tak by me zajimalo proc flushuju, kazdopadne me to zmatlo, proto se ptam dik


PK hnojivo je hnojivo, které obsahuje zejména fosfor a draslík. Takže má maximální význam, když kytka kvete a nepotřebuje moc dusíku. Pokud kytka roste tak potřebuje spíše dusík (N) než P nebo K.
V případě že ti dojdou značková hnojiva, tak klidně dokup nějaké levné hnojivo v hobbymarketu (např. "na palmy a zelené rostliny" pro růst a "na růže" pro květ) a ten zbytek dojedeš.

Old Post 27-10-2015 v 10:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 937

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdar, mám takovej dotaz. JIDB nebo Metrop ? Přijde mi, že tyhle hnojiva maj fajn poměr cena/množstvý výsledné zálivky. Takže proto tyto dvě značky. U JIDB se prej nemá nic dalšího přidávat (vyhoda ? nevyhoda ?) Na metrop jsem zase slyšel celkem chválu. No a teď babo raď Co je lepší ?

JIDB jsem dělal několik let, je jen průměrné kvality. Vzhledem k postupnému zdražování jsou lepší volby, klidně i ten Metrop , ale i AH jsou jasně lepší, podle vzhledu kytek.

Grow Max 150W

Old Post 27-10-2015 v 11:31 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 938

Hodně lidí si stěžovali na chuť u Ah a to i oproti JIDB. Docela se mi zamlouvá ten Metrop, tak asi zkusim ten... No ještě uvidím

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-10-2015 v 11:36 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 939

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Hodně lidí si stěžovali na chuť u Ah a to i oproti JIDB. Docela se mi zamlouvá ten Metrop, tak asi zkusim ten... No ještě uvidím

AH-Metrop-JIDB jsou stále minerální hnojiva, na chut AH nemá vliv, to záleží na proplachu. JIDB má běžně v 5L kanystru 2-3cm krystalického sedimentu, AH nemá sediment žádný a už to vypovídá o kvalitě. Metrop je OK , objevilo před rokem nějaké falešné balení, nebylo na něm datum spotřeby a po otevření se kazí za několik týdnů, jinak se Metrop nekazí, musí jít o nějaké falešné balení, tak pozor, podle chybějícího data to poznáš. AH jsou rozhodně velmi kvalitní hnojiva za dobrou cenu, dokonce v testu hnojiv tuším druhé místo na Legalizaci, rozhodně je nepodceňuj.

Grow Max 150W

Old Post 27-10-2015 v 11:51 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 940

Ok, no ted jsem ještě koukal, že finančně nevychází špatně ani Canna coco a Plagron coco...
No poslední otázka ... Canna coco, Plagron coco, GHE nebo JIDB ?

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2015 v 11:22 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 941

za mna canna , super chuť..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 29-10-2015 v 16:54 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 942

S každým hnojivem, s kterým se naučíš hnojit budeš spokojenej. Vyber si, co se nejvíc zamlouvá tobě a bude to O.K. Když ti tady čtyři lidé odpoví každý jinak, stejně se rozhodneš podle sebe. :-)

Old Post 29-10-2015 v 19:11 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 943

Holt ted prvně pojed větší grow a tak hrotim a navíc cena hnojek za kolo už začíná být taky důležitá (kdybych neřešil cenu, tak jdu jasně do Advanced Nutrients )
Dyštak kdyby měl ještě někdo mějaké komenty, rád si přečtu ;-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 29-10-2015 v 22:43 PM

Old Post 29-10-2015 v 20:36 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 944

Co mi to ten mobil píše kurnik sopa aby to člověk prepsal na pc
chtel jsem napsat ze zakladni dvouslozka od AN senzi grow ve verzi rust a kvet nestoji moc oni maj 2 verze zakladnich hnojiv tusim byly 3 + verze kokosova
connosseur uz stoji jinej randal ja ho mival celkem levne rozlejvanej bejvavalo
kazdopadne si myslim ze bohate staci ten senzi bez aditiv na pekny kytky aspon co se hliny tyce z vlastni zkusenosti

Naposledy upravil anon383596 30-10-2015 v 07:04 AM

Old Post 30-10-2015 v 06:00 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 57 58 59 60 61 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1989680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív