Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Hnojiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 17

Každopádně bych do toho zainvestoval,uvidíš,že se ti to vyplatí,pic

Old Post 26-01-2005 v 12:25 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 18

hele bez EC metru bych to nedělal ... neodhadneš přesně dobu kdy začít přihnojovat a kolik ... kytka se brzdi...nehledě na nebezpečí přehnojení když začneš moc brzo a moc

Old Post 26-01-2005 v 12:28 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 19

Já taky jedu AH a spokojenost nadevše.

Old Post 26-01-2005 v 15:26 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 20

a požíváš ten Ec metr?Nebo to děláš jen tak,od oka?

Old Post 26-01-2005 v 15:34 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 21

od oka to neni dobry.... je tam velky riziko...viz vyse..EC metr běžně používám

Old Post 26-01-2005 v 15:35 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy K.
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy K. - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 22

A kolik takový EC metr stojí?nějaký levnější,pokud se teda můžu zeptat...

Old Post 26-01-2005 v 15:55 PM
Fredy K. je offline   Profil uživatele Fredy K.   Find more posts by Fredy K.   Foto galerie člena Fredy K.   Click here to Send Fredy K. a Private Message   Add Fredy K. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulani
Stálý Člen

Karma uživatele hulani - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 23

EC metr nepoužívám a taky v pohodě a ten Bcuzz je ještě lepší jak AH a od Bcuzz používám booster a taky spokojenost.

Old Post 26-01-2005 v 16:09 PM
hulani je offline   Profil uživatele hulani   Find more posts by hulani   Foto galerie člena hulani   Click here to Send hulani a Private Message   Add hulani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erekin
Nový Člen

Karma uživatele erekin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 24

Zajímavá stránka o merení EC, meridla, teorie;
http://www.omegaeng.cz/shop/subsect...EE01&book=Green

Old Post 26-01-2005 v 16:24 PM
erekin je offline   Profil uživatele erekin   Find more posts by erekin   Foto galerie člena erekin   Click here to Send erekin a Private Message   Add erekin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele erekin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 25

http://www.naturaltechnologies.cz/d...?iid=140&cid=30 ... levnej EC metr...

Old Post 26-01-2005 v 17:19 PM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 26

Sorry, pátek jsem to nějak nestíhal,tak to zkusim v průběhu týdne,zatim pic,dneska by mi mohli snad už konečně přijít ty semínka ICE,už se nemůžu dočkat........

Old Post 31-01-2005 v 09:31 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 27

for Panjahoda:
čte se to "bí kaz"jestli ti to pomůže necejtit se v obchodě jako trotl

Jinak co mě se týče,vyzkoušel jsem již A.Hčka i G.Hčka a zjistil jsem že pro moje kytí je nejlepší právě výše zmíněný Bćuzz.Nemám přístup zrovna ke kvalitní vodě jak bych si přál a právě na to se mi nejvíce osvědčilo tohle hnojivo.Z počátku jsem měl velkou nedůvěru v poměr základních dvou složek, který je od začátku do konce stejný.Jen se vlastně přidávají různý boostery,stimulátory...A kytkám jak říkám změna očividně prospěla,zatím a to musím zaklepat,jsem neměl problém třeba s nemocí nebo i jen se špatným růstem,což se mi při používání těch AH+GHček stávalo.Jasně že to nemusí být těmi hnojivy..

Prostě a jednoduše u mne zvítězil...B´cuzZZZZZZZZZZZZ alias ATAMI

Old Post 01-02-2005 v 07:58 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 28

To je jasný,je to tona tobě jaký hnojiva si vybereš,stejně je poměr prvků hodně podobnej,Bcuzz chci taky skusit,tak uvidíme,ale já jsem zatim z AHčkama spokojenej

Old Post 01-02-2005 v 09:29 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 29

JO,včera mi konečně přišli ty seeds ICE a přišlo to s propiskou,matka na mě:přišla ti nějaká propiska z holandska,a já,díííky hi hi hi :-)

Old Post 01-02-2005 v 09:32 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 30

cuuu Matrixx hel prosimte koukamnaten tvuj thread a jen bych se zeptal jeste sem tu necetl o hnojce na matky (ty nej) docela by se to hodilo uz sem toho procetl hodne a kdyz si tu zalozil takovy tema tak by se to sem hodilo co myslis mej se jp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 01-02-2005 v 09:53 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 31

To každopádně,v pátek se pokusim něco napsat,zatim pic

Old Post 01-02-2005 v 10:30 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cois
Nový Člen

Karma uživatele cois - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 32

A co když se ta sůl neusazuje na dně ale na víčku

Old Post 03-02-2005 v 11:52 AM
cois je offline   Profil uživatele cois   Find more posts by cois   Foto galerie člena cois   Click here to Send cois a Private Message   Add cois to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cois! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2023 - Hnojiva II. - 52 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
17-02-2017 - Hnojeni - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9515870 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív