Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Johnys
Nový Člen

Karma uživatele Johnys - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 593

Nejčastěj konzumuju ze skla. Teď jsem už 3týden na neschopence a je to peklo Každej den tak 6kyblů, dycky dva hned po sobě, chvilku kočíruju tropy a pak už je mi fajn

Old Post 30-09-2012 v 09:55 AM
Johnys je offline   Profil uživatele Johnys   Find more posts by Johnys   Foto galerie člena Johnys   Click here to Send Johnys a Private Message   Add Johnys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 594

Nejraději ubalím špeka a strčím ho do bonga a bubláme si třeba půl hodinky

Old Post 30-09-2012 v 11:13 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 595

Většinou pálim jointy a příležitostně různý papírkový výtvory podle Daily Smoker ( http://www.youtube.com/user/DailySmoker/videos?view=0 ).
Bonga nebo jiný tlakovky spíš jen, když se jede na tekno :-)

Old Post 04-10-2012 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom4sh83
Stálý Člen

Karma uživatele tom4sh83 - 0% PěstitelskáKarma uživatele tom4sh83 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 596

ja kourim vetsinou ze skla. kourim sam (moje mlada nepali) takze mi uplne staci 2 prdiky ze skla a je veselo

Old Post 01-03-2013 v 16:53 PM
tom4sh83 je offline   Profil uživatele tom4sh83   Find more posts by tom4sh83   Foto galerie člena tom4sh83   Click here to Send tom4sh83 a Private Message   Add tom4sh83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 597

taky jsem si koupil pár sklíček... jakože na koštovačku po sklizni... nooo potaháníčko parádní, je cítit chuť, vůně, narvu další... nooo bomba, narvu další noo a pak si konečně ubalím stovkový sólíčko a vyhulím si hlavu.

Old Post 02-03-2013 v 11:57 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 598

citace:
Původní příspěvek od HujerII
Nejraději ubalím špeka a strčím ho do bonga a bubláme si třeba půl hodinky

hmm pěkná prasárna

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 03-03-2013 v 01:56 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John Indulon
Nový Člen

Karma uživatele John Indulon - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 599

Já mnám teda nejraději Jointa, nepohrdu ani sklínkou. Z Bonga Vaporizeru a jiných věcí co jste tu napsali jsem ještě nehulil. Jo kámoška měla takovou malou vodničku co vypadala jako malá lahev od CocaColy.
Na učnáku jsme jednou vzali kýbl, pet lahev narvali hrdlo ponořili zapálili a pomalu zvedaly láhev, ta se naplnila kouřem sundalo se z hrdla kotel strčilo do pusy a hurá dolů ponořit. Byl to pěknj nářez.
John

Hledám přátele kuřáky Marihuany z Brna a okolí. Jsem tu nový a nemám s kým hulit. Kdo má zájem tak PM.

Old Post 16-03-2013 v 09:50 AM
John Indulon je offline   Profil uživatele John Indulon   Find more posts by John Indulon   Foto galerie člena John Indulon   Click here to Send John Indulon a Private Message   Add John Indulon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
12345
Stálý Člen

Karma uživatele 12345 - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 600

Vapo, sklo s filtrem, přinejhorším joint s drobkem tabaku - už mi to nechutná, je to kekel, hlavně druhý den

Old Post 14-05-2013 v 11:33 AM
12345 je offline   Profil uživatele 12345   Find more posts by 12345   Foto galerie člena 12345   Click here to Send 12345 a Private Message   Add 12345 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Withman
Stálý Člen

Karma uživatele Withman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 601

Vapo a špeky. Jakmile mi ale přijde bateriovej vapo, tak už nepojedu nic jinýho.

Old Post 14-05-2013 v 11:43 AM
Withman je offline   Profil uživatele Withman   Find more posts by Withman   Foto galerie člena Withman   Click here to Send Withman a Private Message   Add Withman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 602

ja nejčastěji sklenickuju, cas od casu čistý brcko, a vyjímečně kybluju

Old Post 30-05-2013 v 20:21 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 603

Vodne bonga, jointy uz davno tak neslapu ako kedysi, nechapem ludi, ktori ficia iba na jointoch, vobec to nerobi take stavy a spotreba huliva v jointe je enormna, oproti bongam.

Old Post 18-09-2013 v 05:55 AM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 604

citace:
Původní příspěvek od Korag
Vodne bonga, jointy uz davno tak neslapu ako kedysi, nechapem ludi, ktori ficia iba na jointoch, vobec to nerobi take stavy a spotreba huliva v jointe je enormna, oproti bongam.


Nehledim,co je v mode..osobne preferuju jenom jointy (bez tabaku),ubalis a vklidu vychutnavas..tim nerikam,ze si se znamyma nedam bongo,ale u me na prvnim miste je joint..

Old Post 18-09-2013 v 06:34 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 605

Ja vobec neuvazujem nad tym co je v mode a co nie(to mi skor pride ze jointy su viac v mode) ale uz mi to proste neslape ako kedysi cez jointy, som zvyknuty na bongo, pri ktorom je aj ovela mensia spotreba ganje, samozrejme na sklizen si aj ja rad balim brcka , ale v nudzovom rezime jednoznacne bonga .

Old Post 18-09-2013 v 07:34 AM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 606

citace:
Původní příspěvek od Korag
Ja vobec neuvazujem nad tym co je v mode a co nie(to mi skor pride ze jointy su viac v mode) ale uz mi to proste neslape ako kedysi cez jointy, som zvyknuty na bongo, pri ktorom je aj ovela mensia spotreba ganje, samozrejme na sklizen si aj ja rad balim brcka , ale v nudzovom rezime jednoznacne bonga .


To se mi nezdá, sice už nějakej čas více méně nehulím, ale soused hulí výhradně bongy a jeho spotřeba je G na jedno zhulení 2 osob. V jointu je to G na zhulení klidně 5 osob

Komár neni mucha pyčo

Old Post 18-09-2013 v 11:06 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 607

Já mam nejradši svuj 43 cm rasta bong (akryl), ale špekum, a fajfkám se vůbec nebránim.

Old Post 18-09-2013 v 15:43 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 608

A hulí tady někdo jako já ze šlukny?

Old Post 06-10-2013 v 09:48 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7970860 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív