Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 577

citace:
Původní příspěvek od Alojz9
Cau sem tady novej sem ze Slovenska takze aby mi niekdo rozumel tak pisu po cesky :-D mohl by mi nekdo poradit nejakej inej spusob nez je ( bongo, fín, joint) hoci co mi napisete to vysousim :-D dik


No je tady jen v tomto trydu asi 500tipů , chceš je všechny vypsat ???

Old Post 29-02-2012 v 19:30 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 578

citace:
Původní příspěvek od Hlava


No je tady jen v tomto trydu asi 500tipů , chceš je všechny vypsat ???

hiiiiiiii Hlava Ty sa nezaprieš , dojeb ho ako decko , keď to je decko ...hhhhhahaha

Old Post 29-02-2012 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 579

Propicni jabko, udelej 90 stupnu druhou diru tk aby se potkaly.. a na konci jedne diry si udelej #kotlik#.. bong s prichutou :]

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 29-02-2012 v 23:08 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 580

Cus akurat sme mneli s kámosem bong tak sme to uvařili totálni bombu hhhh

Old Post 03-03-2012 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od Alojz9
Cus akurat sme mneli s kámosem bong tak sme to uvařili totálni bombu hhhh


Čau , akorát sem se podival do Tvýho profilu , to jseš ty jo ??? http://pokec.azet.sk/kuko9 to je taky bomba , hhhh

Old Post 03-03-2012 v 21:25 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 582

citace:
Původní příspěvek od jjaman

hiiiiiiii Hlava Ty sa nezaprieš , dojeb ho ako decko , keď to je decko ...hhhhhahaha


Jojo , je to děcko a taky táhlo

Old Post 04-03-2012 v 15:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafari
Nový Člen

Karma uživatele rastafari - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 1  

mmm Příspěvek č. 583

GRavityyyyy!!.. PETka proste nejvíc zhul :-D KYBL

KYBL ! ! ! ^_^

Old Post 07-03-2012 v 22:05 PM
rastafari je offline   Profil uživatele rastafari   Find more posts by rastafari   Foto galerie člena rastafari   Click here to Send rastafari a Private Message   Add rastafari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 584

citace:
Původní příspěvek od rastafari
GRavityyyyy!!.. PETka proste nejvíc zhul :-D KYBL



No a tobě je kolik ?? Tenhle trýd je fakt magnet na děcka , LOL


EDIT:No povidej , ja už to vim. http://www.icq.com/people/439828524/ neuvěritelné , nazdar

Old Post 07-03-2012 v 22:12 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VejusQin
Stálý Člen

Karma uživatele VejusQin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 585

Kedysi najpoužívanejšia skladacia šlukovka (baterka), no po objavení sklenky je ajpraktickejšia pre mna je sklenka vždy po ruke, netreba skladať rozoberať, akési turbo medzí nástrojmi. Mám aj sklenené bongo, no na klasické bongo z fliaš nemá nič, to má asi najväčší boom (snáď už len to fínske, čo je ale pri spotrebe vody pre mňa dosť nepraktické). Skúšal som aj cez vodnú fajku, miesto korunky kotlík, bolo to niečo ako bongo v podstate, žiadna chuť, veľa dymu, veľké stavy (fajka má 77cm). Joint je super , ale veľká spotreba..

u mňa vedie bongo z fliaš a keĎ rozbíjačka tak aj s kýblom

I wanna get HIGH -_-

1st grow - vedro, mikro, úsporky

2nd grow - double vedro, úsporky

Old Post 27-03-2012 v 11:17 AM
VejusQin je offline   Profil uživatele VejusQin   Find more posts by VejusQin   Foto galerie člena VejusQin   Click here to Send VejusQin a Private Message   Add VejusQin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 586


Zdravim, tak se taky pridam. Kourim jedine speky. Ted jsem v zahranici, tak balim takove osobacky.
Balim do zlatych smokingu. Klasickeho speka vlozim jeste do brcka ve kterem je filtr co se bali do cigaret. Kour se trosku ochladi, tak to vubec nedrazdi a nenuti kaslat. Ma taky lepsi chut!

Naposledy upravil stara_baterka 10-05-2012 v 05:01 AM

Old Post 10-05-2012 v 04:40 AM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 587

Lepší chuť, ale účinek ti bohužel zustane v tom druhym filtru. Proč myslíš, že se špeky nebalí s cigaretovym ale s papírovym filtrem? No přece protože ty "potřebný" látky se v cigárovejch zasekávaj..

citace:
Původní příspěvek od stara_baterka
Zdravim, tak se taky pridam. Kourim jedine speky. Ted jsem v zahranici, tak balim takove osobacky.
Balim do zlatych smokingu. Klasickeho speka vlozim jeste do brcka ve kterem je filtr co se bali do cigaret. Kour se trosku ochladi, tak to vubec nedrazdi a nenuti kaslat. Ma taky lepsi chut!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 10-05-2012 v 18:07 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Lepší chuť, ale účinek ti bohužel zustane v tom druhym filtru. Proč myslíš, že se špeky nebalí s cigaretovym ale s papírovym filtrem? No přece protože ty "potřebný" látky se v cigárovejch zasekávaj..



No jako, já ti nevííím. Vyfajčil som milión bŕk či už s cigaretovým alebo papierovým filtrom a rozdiel som nespozoroval.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 12-05-2012 v 10:54 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 589

Myslim že na to bude mýt asi dost lidí rozlišný cítění
Já osobně nejraději pokuřuji z Bongu ale občasným brčkem bez cigaretového filtru taky nepohrdnu,,,ted k názoru měl sem možnost pokouřit si hašiš ubalený s cigaretovým filtrem a pak následně bez a rozdíl byl hodně poznat..Takže cigaretové filtry bych osobně nevolil(ale je možný že do druhýho brčka padlo víc haše)

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 12-05-2012 v 11:45 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 590

Mně osobně bong vůbec nebere. Jsem z toho hned mrtvej. Mám radši joint. Jedu si v klidu a jak chci

Old Post 17-05-2012 v 07:44 AM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpion91
Stálý Člen

Karma uživatele Scorpion91 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 591

citace:
Původní příspěvek od myguláš
Myslim že na to bude mýt asi dost lidí rozlišný cítění
Já osobně nejraději pokuřuji z Bongu ale občasným brčkem bez cigaretového filtru taky nepohrdnu,,,ted k názoru měl sem možnost pokouřit si hašiš ubalený s cigaretovým filtrem a pak následně bez a rozdíl byl hodně poznat..Takže cigaretové filtry bych osobně nevolil(ale je možný že do druhýho brčka padlo víc haše)
kdyz uz teda balim do cigara, tak ten filtr se da docela dobre vyndat a pak tam dat klasickej filtr do speka
Bong nemusim, jsem radsi kdyz se ubali.. jednou jsem zkousel kybl a mel sem pocit ze me to vyslalo do vesmiru

Old Post 28-05-2012 v 12:43 PM
Scorpion91 je offline   Profil uživatele Scorpion91   Find more posts by Scorpion91   Foto galerie člena Scorpion91   Click here to Send Scorpion91 a Private Message   Add Scorpion91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 592

citace:
Původní příspěvek od Scorpion91
kdyz uz teda balim do cigara, tak ten filtr se da docela dobre vyndat a pak tam dat klasickej filtr do speka
Bong nemusim, jsem radsi kdyz se ubali.. jednou jsem zkousel kybl a mel sem pocit ze me to vyslalo do vesmiru


Hehe tak to já jedině bongy, dříve jedině kýble právě kvůli zmíněnému výsadku do vesmíru teď ale preferuji bongo s ledem, občas brčko podle nálady co hoří vyhulim

To Hlava : Strašný kids, dobře si to vyčistil

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 22-07-2012 v 23:41 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6093160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív