Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Romulan#Cotton Candy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Spoon
Stálý Člen

Karma uživatele Spoon - 77% PěstitelskáKarma uživatele Spoon - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 45 

Obecné Příspěvek č. 1

Ahoj ,nemáte někdo zkšenosti s modelem Romulan*Cotton Candy?Sehnal jsem 10 semínek,tři už mi rostou.
Měla by to být převážně Indica a zatím se taky tak tváří :- ) je pěkně košatá ,široké listy .....
Dneska jsem zhulil první záštipky(na řízky to nebylo) a můžu Vám říct,že je to docela síla...
Kytky maj cca 15cm ,4 patra a stačí přejet mezi prstama po listu a už je z nich pěkně cítit travička:-)
kdyby měl někdo nějaký zkušenosti s tímhle modelem a nebo i fotky ,byl bych moc rád.
Díky

Old Post 04-09-2001 v 19:32 PM
Spoon je offline   Profil uživatele Spoon   Find more posts by Spoon   Foto galerie člena Spoon   Click here to Send Spoon a Private Message   Add Spoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 2

ja sem se setkal jenom s Romulanem a bylo mi to oznaceno jako velmi silne - primo od pestilele.

-palicka nebyla velka, ale byla hoodne tmava, poseta krystaly s hutnou vuni.

muj poznatek po vykoureni byl stejny. hukot!!

takze z 50% je to na 100% bomba!

urcite napis (hlavne nafot), jak to dopadne.

s pozdravem JOINT

www.greenhome.cz

Old Post 18-09-2001 v 20:52 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spoon
Stálý Člen

Karma uživatele Spoon - 77% PěstitelskáKarma uživatele Spoon - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 45 

Obecné Příspěvek č. 3

Taky si myslim ze to bude síla,listy uz voní ted.Včera jsem to přepnul na květ,tak jsem zvědavej jakej bude poměr mezi samicema...? Jsou to nádherný keříky ,vyloženě na indoor.hezky malý ,košatý..
Musim si pujčit od kámoše foták ,snad tenhle víkend a nafotim je .
Předtím jsem pěstoval něco...(prý skunk ) ale podle me to byl nejakej shit.vyložená sativa a výsledek ...Udělal jsem z toho hash ,tak aspon neco.
Z týhle kytky mam vyloženě radost.
Hned jak budou fotky ..posílam.

Old Post 21-09-2001 v 14:16 PM
Spoon je offline   Profil uživatele Spoon   Find more posts by Spoon   Foto galerie člena Spoon   Click here to Send Spoon a Private Message   Add Spoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6017620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív