Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Lepsi imunita?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 17

Tento trýd je naprostá píčovina, imho bych to přirovnal k zalívání kytek lsd, hulením si imunitu nabouráte=tzn. akutní otrava=>momentální snížení imunity, fakt debilita

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 20-12-2006 v 15:15 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euforia
Stálý Člen

Karma uživatele Euforia - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

vaaanha:tak to sem nepochopil, potřeboval bych vysvětlivky, ty děláš jako bys nehulil ???

Všechno je jinak.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27110

Old Post 21-12-2006 v 09:28 AM
Euforia je offline   Profil uživatele Euforia   Find more posts by Euforia   Foto galerie člena Euforia   Click here to Send Euforia a Private Message   Add Euforia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 19

Sorry napsal sem to dost zmateně. Ale prostě trýd o tom, že hulení zlepšuje imunitu je holá blbost! Někdo si může myslet že to třeba může být tím, že poslední tři roky hulí a nebývá nemocný, tak má prostě holt štěstí no jinak hulení nemůže a nemá žádný kladný dopad na imunitu jedince!

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 21-12-2006 v 10:58 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od vaaanha
hulení nemůže a nemá žádný kladný dopad na imunitu jedince!


kde beres tu jistotu?
na moji imunitu huleni vliv ma.Staci zhodnotit frekfenci onemocneni za posledni tri roky co poctive a pravidelne hulim s rokama pred tim.Nahoda?
Nebo to muze byt i tim,ze co hulim mam se vic rad,vic spim,vic a zdrave jim,vic se hybu,jsem tudiz zdravejsi.Neprimo za to muze zase to huleni.
Tak hulte a budte zdravi :-)

Old Post 21-12-2006 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

vaanha: připojuju se ke xerthonovi - kde bereš tu jistotu, že hulení nemůže a nemá žádný kladný dopad na imunitu jedince? Já vlastním autoimunitní nemoc. K tomu i sekundární imunitní deficit, takže dřív byly injekce imunoglobulinů, co jakžtakž pomáhaly. Mno a jako třešničku beru teď cytostatika pro snížení množení superaktivovanejch lymfocytů . Takže v podstatě mám na čele napsáno "drahé mikroorganismy, vítejte". Imunitní deficit potřeboval řešit před tak pěti lety, pak jsem začala kvůli projevům nemoci hulit. A od tý doby - žádný častý virózy jako dřív, žádný nastydnutí každou chvíli jako dřív, atd. atp. Netvrdím, že je to jen a jen zásluha hulení - ale kvůli tomuhle si nemyslím, že hulení nemá VŮBEC ŽÁDNEJ KLADNEJ vliv na imunitu.

edit: jestliže někdo má RS, tudíž potřebuje zklidnit imunitu, anebo rakovinu, kde imunitu potřebuje naopak povzbudit - dva kladný účinky na imunitu
viz bod 10 - Marihuana a účinky na imunitní systém organismu
http://www.ereska.cz/cannabis/Marih...ubory/frame.htm

Old Post 21-12-2006 v 13:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathka
Nový Člen

Karma uživatele Deathka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 22

Já bych jen doplnil, že jako pravidelný a dlouhodobý kuřák marihuany(už tomu bude 7let), bych mohl něco přihodit do tohoho threadu a se skoro 100%jistotou tvrdím, že marihuana zvyšuje immunitní systém. Je možné, že pouze po dobu pravidelného aplikování, ale jinak už od dětství trpím slabou imunitou, býval sem třeba 10xnemocen do roka, a posledních 6let? skoro vůbec....(to znamená, skoro vůbec, a nemyslím si, že to začlo jen tak:-))
Mimoto mám v rodině člena s autoimunitním onemocněním, a přesně s příspěvkem Jedubabka souhlasím!!!........peace

Naposledy upravil Deathka 03-01-2007 v 12:44 PM

Old Post 03-01-2007 v 06:47 AM
Deathka je offline   Profil uživatele Deathka   Find more posts by Deathka   Foto galerie člena Deathka   Click here to Send Deathka a Private Message   Add Deathka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 23

Za poslední 3 roky, co jsem silně hulil, jsem prakticky neonemocněl, pokud nepočítám nachlazení. Teď jsem si 2 a půl měsíce nedal a svalila mě stupidní chřipka... Shoda náhod?

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 07-01-2007 v 20:49 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 24

mno me na poruchy dychaciho ustroji brko taky pomaha. na rymu, chripku, bo tak hlavne tu rymu. ale cigarety bych nedoporucoval. to je pro krk hroznej humus. inaac hulit listo taky ne. dat si raadnyho prda z neceho kvalitniho, to pak pomaha

Old Post 20-03-2007 v 20:22 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 25

Muj nazor je že Marihuana má 100% vliv na imunitu člověka..
Když přeležíte nemoc může se to s váma vleknout i několik let, a to že hulime travu i v obdobý kdy jsme nemocní tomu jen napomáhá..
za 1) při vdechnutí latek je naš mozek ovlivněn drogou a nemůže automaticky a rychle reagovat na vnější ( ochlazení o 20 stupňů, deště, nebo zas prudké zvíšení teplot, které aspoň u mě dochází ke zvíšenému pocitu horka, velkému pocení a nasledovnému prochladnutí i za 25 C vedra v noci) klimatické podmíky za 2) cokoliv kouříš ti oslabuje imunitu a utočí na tvé tělo jako jed!
tohle je jen můj nazor, jesli se někomu nebude libyt prosím odepište!

Děkuji Pepiík!

Old Post 10-09-2007 v 21:53 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26

Četl jsem jsem studii že homeopatický pravidelný užívání marihuany má pozitivní vliv na imunitu a zároven působí jako prevence před některými nemocemi. A přesně takhle se ve staré Indii udržovali v pohodě. Můj názor? určitě to se mnou něco dobrýho udělalo protože od tý doby co pravidelně hulim jsem se zbavil každoroční podzimní angíny a chřipku už jsem neměl ani nepamatuju. Jediný co mě dostalo do postele s horečkou byla špatná majolka

Old Post 11-09-2007 v 15:22 PM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiik
Stálý Člen

Karma uživatele Pepiik - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 27

když to tady čtu, tak přichází nazor, že to bude jak na jekého člověka, ale nechápu to někteří tu píšou jak jim to pomohlo a někteří pravý opak... Možná to bude taky tím kde žijem jesli ve městě nebo na vesnici, já osobně jsem ve městě a Smog je tu na dením pořádku, možná to spolu nějak reaguje a utočí u každého nějak jinak!!
Ps. Tohle je jen domněnka Peace Pepiík

Old Post 11-09-2007 v 16:02 PM
Pepiik je offline   Profil uživatele Pepiik   Find more posts by Pepiik   Foto galerie člena Pepiik   Click here to Send Pepiik a Private Message   Add Pepiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zatoichi
Stálý Člen

Karma uživatele Zatoichi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 28

Taky jsem za posledních pár lét pravidelné aplikace špeků podstatně zdravější.
Problém je v tom, že u trávy, coby látky ovlivňující tělo i mysl, se můžou šíleným způsobem lišit subjektivní účinky.
Proto jsou taky stovky/tisíce studií a většina z nich si navzájem protiřečí...

Old Post 11-02-2009 v 17:39 PM
Zatoichi je offline   Profil uživatele Zatoichi   Find more posts by Zatoichi   Foto galerie člena Zatoichi   Click here to Send Zatoichi a Private Message   Add Zatoichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakalaka
Nový Člen

Karma uživatele Wakalaka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

od te doby co hulim tak sem nebyl nemocen jako predtim je to uz asi pres rok...

Old Post 11-02-2009 v 19:29 PM
Wakalaka je offline   Profil uživatele Wakalaka   Find more posts by Wakalaka   Foto galerie člena Wakalaka   Click here to Send Wakalaka a Private Message   Add Wakalaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Pridavam sa k zastancom mj.. tiez som bol ako decko chory niekolkokrat do roka.. odkedy pravidelne hulim, musim sa vystavit fakt extremnym podmienkam aby sa to na mne podpisalo chripkou ci anginou.. zijem v meste, v hnuse a smogu, no a ta trava mi pride naozaj ako liek.. fyzicky aj psychicky.. na tuto nasu spolocensku nemoc.

Old Post 12-02-2009 v 02:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 31

2cityman: to co ty popisujes jako depresi neni deprese, ale socialni unava to ze nemas naladu jit mezi lidi neznamena, ze mas depresi.. to je hodne velkej rozdil a mno v podstate lidi co trpi depresema se v tech depresich moc babraji, ale asi by se nedalo rict, ze si je uzivaji.. to me pride ponekud hodne ujety.. pokud ten clovek teda neni uchylnej, nebo nejak jinak jetej

A k te imunite: Mno fakt je, ze nektere latky obsazene v marihuanovem kouri i v masti jsou protizanetlive.. takze by to melo byt proti anginam, zanetum dychacich cest a tak.. ale zase na druhou stranu je to v podstate antibiotikum a to cloveku pri pravidelnym dlouhodobim uzivani skodi a imunita pomalu slabne. Mno a co se tyka tech depresi, tak na tom taky neco bude. KDyz se zanasi plice, tek je omezenej tok energie v cakre, ktera tece prez plice a telo straci energetickou rovnovahu, tudiz vznikaji deprese a imunita by mela taky slabnout.. mno je to moc slozita problematika.. hlavne bych rekl, ze vsechno souvisi se vsim a pokud clovek chce k nejakymu zaveru dospet, tak mu nestaci jenom cist fora a stranky na internetu, ale zajimat se taky o to, jak nase telo a mysl funguji a jak se spolu ovlivnuji. Hodne se timhle zabyva vychodni medicina a celkove vychodni filosofie.. je to dosti zajimave

Naposledy upravil MadEGGA:() 17-02-2009 v 18:34 PM

Old Post 17-02-2009 v 18:14 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 32

podľa mňa mariahuan má zväčša + pre imunitu, ale má - pre mozog (teda pamäť atď).
Ja som nebol chorý ani nepamätám odkedy húlim, to aj keď som pil napr. nejaký nápoj po niekom, kto bol chorý, tkaže si myslím, že marihuana mi z tohto hľadiska len prospieva...

Old Post 22-02-2009 v 13:19 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3677030 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív